Прем’єр-ліга. Тур 17 та Кубок України.1/4 фіналу
08 березня 2016
Для більшості українських рухів пройшли перші матчі в цьому році. На жаль, через складну ситуацію Металург не дограє поточний чемпіонат. Загалом, матчі 17 туру та 1/4 Кубку були досить насиченими на події. Багато перфомансів, піротехніки, марші Єдності. Отож, було на що подивитись. Детально про всі матчі минулого тижня ви можете дізнатись у нашому звіті.

Кубок України. 1/4 фіналу.

Сталь - Дніпро 0:3 (01.03.2016)
Фанати Сталі намалювали текстівку, щоб підтримати свою команду у нелегкі часи. Хоч Сталь і була номінальним господарем поля, втім фанатам з Дніпродзержинська довелось подолати певну відстань, аби потрапити на стадіон. А дніпряни ж натомість грали у своєму місті, тому їм було неважко зібрати багато людей. Синьо-біло-блакитні спалили чимало піротехніки, зокрема прапорці було підсвічено стробоскопами та димами, а голи святкувались фаєрами.
Фанати Сталі
Сектор гостей

Олександрія - Динамо 1:1 (01.03.2016)
Даний матч мав відбутись в Олександрії, але через незадовільний стан газону його було перенесено до Києва. Відвідуваність стадіону в цей день була дуже низькою - всього 3500 глядачів, фанатський сектор киян теж залишав бажати кращого. Фанати Динамо вирішили підколоти федерацію футболу, принісши на сектор зображення печального клоуна, який і уособлював собою працівників ФФУ. Дивно, але матчі-відповіді Кубку і досі знаходяться в підвішеному стані. Гостей з Олександрії приїхало також небагато, втім, зважаючи на будній день...
Фанати Олександрії
Фанати Динамо

Волинь - Зоря 1:1 (02.03.2016)
Перф Волині був дещо схожим на перф Сталі, втім волиняни ще й використовували піротехніку протягом матчу - дими та фаєри в поєднанні з прапорами виглядали досить гарно. Не пропустили цей матч і фанати Зорі, хоч і було їх небагато.
Фанати Волині
Сектор гостей

Ворскла - Шахтар 0:4 (02.03.2016)
Фанати Ворскли, Шахтаря та активісти ЦК Азов провели спільний марш Єдності. Під час маршу було спалено багато піро, досить незвично бачити на фанатських маршах таку кількість прапорів. Під час самого матчу цікавого було небагато, трохи попалили піро фанати Шахтаря, яких до Полтави приїхало незвично багато.
Марш Єдності

Фанати
Сектор


Прем’єр-ліга. Тур 17

Чорноморець - Карпати 0:0 (05.03.2016)
Ще один марш єдності пройшов вже на вихідних - перед матчем фанати Чорноморця та Карпат пройшли спільною ходою. Під час самої гри фанати господарів повісили опудало «Сбербанку Росії» та згодом спалили його. Також одесити вивісили банер на цю тему. Другий сектор Чорноморця також не оминув увагою російський банк на своєму банері, показавши позицію фанатів до ситуації, що склалась. Нагадаємо, що через кредиторську заборгованість перед Сбербанком Чорноморець може оголосити себе банкрутом найближчим часом. Варто відзначити фанатів Карпат - це був наймасовіший їх виїзд в поточному сезоні, навіть до Ужгорода вони вивозили менше людей. У своїх кращих традиціях вони спалили чимало піро, також привертає увагу присутність розтяжок на секторі.
Марш Єдності
Фанати Чорноморця
Сектор Карпат

Сталь - Олександрія 2:2 (05.03.2016)
Вдруге за тиждень Сталь проводить «домашню» гру в Дніпропетровську, тому фанати знову були змушені долати 80 км в кожну сторону. Гостей приїхало близько 50, і це був виїзд в стилі нульових - всі в одному вагоні, алкотреш, перекури у вагоні трамваю, скляна тара прямо на трибунах і відповідні прикиди. Треш видався на славу, і старенький Метеор трохи згадав олдскульні часи.
Фанати Сталі
Сектор гостей

Динамо - Дніпро 2:0 (05.03.2016)
Кияни підготували симпатичний перф - перед сектором встановили 3-метровий банер WHITE BOYS CLUB, а над ним підняли дворучниками розтяги усіх банд, які входять до Ради WBC. Цікаво зазначити, що всі розтяжки малювались вручну, і кожна банда приймала в тому участь рівною мірою, не залежно від того, ОФ чи ультрас-колектив. Також після кожного з двох голів біло-сині палили піро, а на 88-й хвилин було ще й третє, найбільше пірошоу. Дніпрян приїхало трохи менше 200 чоловік...
Фанати Динамо

Сектор Дніпра

Шахтар - Ворскла 3:1 (06.03.2016)
Вже мабуть трохи набридло фанатам Шахтаря кожного разу катати до Львова, ще й на стадіон, що за містом. Але все ж таки декілька чоловік пробили цей матч. Не так багато було і гостей з Полтави, ультрасліга нарахувала всього 12 зелено-білих.
Фанати Шахтаря
Сектор Ворскли

Металіст - Волинь 3:0 (06.03.2016)
Фанати Металіста, як і фанати Волині, на кожен свій матч ходять, як на останній, адже їхні клуби знаходяться на межі зникнення. Волиняни запалили піро та дими, а згодом почали кидати їх на поле, скоріш за все, на знак протесту проти ганебної гри команди. Господарі ж намалювали великий банер, присвячений 15-й річниці основної контори Металіста. Підсвітили цей банер піротехнікою. Відзначимо гарний рівень голосового супорту, а також те, що після гри футболісти Металіста підійшли до сектору привітати фанатів з їх датою.
Фанати Металіста

Сектор Волині