Прем’єр-ліга. Тур 18
14 березня 2016
Масштабні шоу, багатолюдні марші, піротехніка - життя знову вирує на українських стадіонах. Втім, від думки, що команд стає все менше, і черговий огляд міститиме в собі лише 6 матчів, стає трохи не по собі. Металург знову пропускає заплановану в календарі гру, і вже явно не дограє до кінця чемпіонату. Складна ситуація і з іншими клубами, зокрема Волинню. Про все це та інші матчі цього туру читайте у черговому звіті.

Карпати - Динамо 1:2 (11.03.2016)
Матч відбувся в п’ятницю на Арені Львів, незважаючи на численні дискусії про те, що не можна грати на одному стадіоні два дні поспіль (в четвер тут грав Шахтар матч Ліги Європи). Примітно, що матч Шахтаря зібрав більше глядачів, хоча здавалось би, що ще потрібно львівському вболівальнику, аби підтримати рідні Карпати... Зелені леви перед цим матчем опублікували список на своїх секторах, і просили всіх прийти на гру в зелених футболках, втім зеленим сектор був лише в нижній частині. На банерній лінії весь перший тайм висів банер "Зелений вогонь горить у наших серцях!", який було підсвічено піротехнікою.

Киян до Львова приїхало трохи більше 500 чоловік, що досить немало, як для робочого дня, але і не так багато, як хотілось би. Спеціально під цю гру було створено з півсотні прапорів, схожих на знамениті динамівські "фірмачі". Ними розмахували практично протягом всього матчу. Також було розгорнуто текстівку з привітанням з Днем незалежності литовського народу. До слова, 10 литовців пробили цей виїзд. Після кожного з двох голів на гостьовому секторі кияни влаштовували потужне пірошоу. Втім, після другого голу це призвело до конфлікту з місцевою кузьмою - іскри від піро потрапили на нижній ярус, і місцеві почали жбурляти усілякий мотлох в сторону гостей, а також зірвали один з банерів. Кияни кинули фаєр у відповідь і одразу ломанулись на нижній ярус повертати банер, після чого почалась штовханина в підтрибунних приміщеннях. Банер повернули, на цьому інцидент і було вичерпано...
Фанати Карпат

Сектор Динамо


Олександрія - Олімпік 0:0 (12.03.2016)
Перша домашка в цьому році для фанатів Олександрії пройшла більш-менш вдало. Незважаючи на нічию та невелику кількість людей на секторі, фанати господарів підтримували команду з усіх сил.
Фанати Олександрії

Зоря - Чорноморець 4:0 (12.03.2016)
Сектор Зорі відверто не порадував - дуже мало народу, хоча, здавалось би, запорізькі фанати могли підтримати своїх друзів. Матч проходив на вже звичному для луганчан стадіоні в Запоріжжі. На жаль, фанатів Чорноморця на цю гру змогло приїхати теж небагато, хоч кожен матч і для них може бути останнім. Деякі з них навіть зустрічали піротехнікою команду біля стадіону.
Сектор Зорі
Фанати Чорноморця


Говерла - Металіст 1:0 (13.03.2016)
Оскільки у господарів вже немає фанатів, згадати можна лише гостей. Цікавий цей виїзд для них був, мабуть, лише через те, що проїхати треба було чималу відстань, більше 1200 км. Охочих пробити виїзд до Ужгорода виявилось 75 фанатів.
Фанати Металіста

Волинь - Сталь 1:0 (13.03.2016)
Нещодавно фанати Волині зробили офіційне звернення до президента ФК Волинь Ігоря Палиці, Віталія Кварцяного, ФФУ , футбольної громадськості та ЗМІ, ми публікували його раніше. Отож, ситуація у хлопців зараз дуже непроста. Сподіваємось, що вони й надалі будуть грати, а хвиля знищення українських клубів більше нікого не зачепить. На перших хвилинах зустрічі фанати вивісили великий банер з написом «Палиця, врятуй Волинь». Свою вимогу вболівальники «приправили» великою кількістю диму після барвистого фаєр-шоу. Крім цього, перші п’ять хвилин поєдинку фанатський сектор провів у повній тиші, лише кілька разів піднімаючи банер. Щодо гостей, то за Сталь приїхало вболівати близько 20 чоловік.
Фанати Волині

Сектор гостей

Дніпро - Шахтар 4:1 (13.03.2016)
Ще одна яскрава подія відбулась у Дніпропетровську. Фанати Дніпра та Шахтаря провели великий спільний марш, через який було перекрито декілька вулиць. Багато зарядів про звільнення Донбасу і жодної ворожнечі між фанатами обох клубів. Як і під час маршу, так і під час самої гри було спалено чимало піротехніки. Підготували господарі і перфоманс для цього матчу. Вони зробили велику текстівку та два чималих банери, прикріплених до даху на мотузках. Втім, якість промальовки самої картинки залишає бажати кращого. Чимало приїхало на цей матч фанатів Шахтаря, давно вони не збирались такою кількістю на одному секторі.
Спільний марш


Фанати Дніпра

Сектор Шахтаря