Прем’єр-ліга. Тур 19
21 березня 2016
Куди котиться наш чемпіонат? Невже в прірву? Найбільш відвідуваний матч туру (Карпати - Дніпро) зібрав аж 8500 глядачів, і це ганьба для українського футболу. При таких розкладах очікувати чогось грандіозного на трибунах теж не доводиться, втім кияни добротно запалили на початку гри. Була присутня піротехніка і на секторах фанатів інших клубів. Отже, до Вашої уваги огляд 19-го туру Прем’єр-ліги.

Чорноморець - Олександрія 1:2 (19.03.2016)
В порівнянні з попередньою домашкою на основному секторі одеситів на цей раз було не так багато людей. На гру нічого особливого не планувалось, тому зустріч пройшла доволі спокійно. На гостьовому секторі близько 50 гостей з Олександрії.
Фанати Чорноморця
Фанати Олександрії

Сталь - Говерла 1:0 (19.03.2016)
Фанати Сталі традиційно приїхали до Дніпропетровська, щоб підтримати свою рідну команду. На такі «домашні» матчі часто їздити теж не у всіх виходить. Дизайн прапорів на секторі сталеварів виглядає дещо дивно, таке відчуття, що їх виготовленням займались працівники клубу.
Фанати Сталі

Металіст - Ворскла 0:3 (19.03.2016)
Фанати Металіста запалили не так багато піро, як здається на перший погляд. Але враховуючи конструкцію стадіону, а також декілька потужних димів, зі сторони виглядало непогано. Також хтось із фанатів Метала намалював маленький банер, подякувавши своїй дружині за народження сина. Фанатів Ворскли було більше сотні - для них цей виїзд є найближчим в чемпіонаті, тому і така солідна кількість.
Фанати Металіста
Фанати Ворскли

Олімпік - Волинь 1:1 (20.03.2016)
На жаль, наш фотограф не зміг потрапити на цю гру, тому маємо лише такі дві не найкращі світлини. Фанатів Волині до Києва приїхало більше 50, під час матчу вони спалили декілька димів.
Фанати Волині

Карпати - Дніпро 0:1 (20.03.2016)
Не більше 150 фанатів Дніпра пробило виїзд до Львова. Таку відносно невелику кількість фанів Дніпра можна зрозуміти, бо їхати довелось не у сусіднє місто. Господарі ніяких перфомансів на цей матч не готували, тому матч пройшов спокійно і обмежився голосовим супортом. Вже звична для левів зелена тема і стандартний набір розтяжок.
Фанати Карпат
Фанати Дніпра

Динамо - Зоря 1:0 (20.03.2016)
От хто здивував, так це кияни. Бо після непоганих шоу на Мансіті та домашці з Дніпром був ще виїзд до Львова, куди біло-сині також підготували перф. Тому від цього матчу ніхто нічого не очікував. А фанати Динамо влаштували яскравий запал на початку гри - два десятки фаєрів та штук 15 вроцлавських вогнів підсвітили текстівку, яку виготовила банда Альбатросс на честь свого 7-го Дня народження. Хоч на секторі народу було і не так багато, але на фоні загальної відвідуваності стадіону (на матчі було присутньо менше 7 тисяч глядачів) трибуна виглядає забитою. 140 луганчан на виїзді, навіть з урахуванням сидячої зверху сектора кузьми, доволі хороший показних для чорно-білих.
Фанати Динамо
Фанати Зорі