Прем’єр-ліга. Тур 21
12 квітня 2016
Народ просто не ходить на футбол, 23 тисячі - це загальна відвідуваність всіх шести матчів туру, при тому, що ігри були в зручний час і при хорошій весняній погоді. Серед усього іншого виділились кияни, підготувавши яскравий перф на початок гри, а також фанати Сталі, які на цьому матчі святкували 90-річчя свого клубу. Про це та інше читайте в нашому щотижневому звіті.

Олімпік - Ворскла 1:1 (09.04.2016)
Більшість українських фанатів дуже неохоче їдуть на цей столичний стадіон. Останній виїзд фанатів Ворскли сюди ще в минулому році теж був не дуже багатолюдним. Цього разу, окрім ворсклян, були фанати донецького Шахтаря, одеського Чорноморця, бійці Азову, що сумарно склало півсотні людей на секторі.
Сектор Ворскли


Чорноморець - Говерла 1:0 (09.04.2016)
Матч в Одесі пройшов спокійно та без інцидентів, до вашої уваги фото з обох секторів фанатів Чорноморця.
Фанати господарів

Карпати - Олександрія 2:2 (10.04.2016)
КДК ФФУ покарав Карпати за поведінку їхніх уболівальників - за заряд "нах*я Карпатам мавпа?" на адресу нападника команди Габріеля Окечукву федерація закрила фанатські сектори на одну гру. Тому зелено-білі були змушені переміститись на верхній ярус Арени Львів. Що з цього вийшло - дивіться на фото. Фанати Олександрії в не дуже чисельному складі пробили виїзд до Львова.
Фанати Карпат
Фанати гостей

Сталь - Шахтар 3:3 (10.04.2016)
Фанати Сталі відзначили гарним перфом 90-річчя рідного клубу - друкований банер та піротехніка стали окрасою цього матчу. Гарна підтримка вплинула і на результат гри - на 93-й хвилині сталевари вирвали нічию, чим дуже порадували не тільки своїх прихильників, але і фанатів київського Динамо. Не залишились без підтримки вірних фанатів і гравці Шахтаря.
Ультрас Сталі
Фанати Шахтаря

Динамо - Волинь 3:0 (10.04.2016)
З одного боку шизу на секторі Динамо можна назвати досить посередньою, мало людей на трибуні, та і на стадіоні загалом, відсутність реальної інтриги в матчі. А з іншого - кияни підготували чудовий і дуже складний перф, який став окрасою всього туру - найвизначніші архітектурні пам’ятки Києва здіймались над фанатським сектором, а доповнював композицію банер із текстом "Як тебе не любити!". Фанатів Волині приїхало до Києва всього 60 чоловік, після третього голу вони почали жбурляти петарди на бігові доріжки, а потім запалили кілька фаєрів. Після фінального свистка служба безпеки стадіону затримала двох волинян, після чого їм було інкриміновано 195-ту статтю КУпАП, що тягне за собою штраф від 510 до 1190 грн. Втім, фанати Волині планують оскаржувати дане рішення в суді.
Фанати Динамо

Фанати Волині

Зоря - Дніпро 1:2 (10.04.2016)
Матч у Запоріжжі пройшов доволі спокійно. Невеличка група людей приїхала підтримати Зорю, а сектор фанатів Дніпра був майже весь заповнений, тому Дніпро почувався, як вдома. Відзначити можна декілька поодиноких фаєрів та солідну банерну лінію дніпрнян.
Фанати Зорі
Фанати Дніпра