Прем’єр ліга. Тур 1
26 липня 2016
Нарешті розпочався новий футбольний сезон, і редакція знову може займатись своєю улюбленою справою - збирати. Ні, не покемонів, - фотографії з трибун. Щоправда, з кожним разом це дається все складніше і складніше - в новому чемпіонаті залишилось всього 12 команд. З шести матчів один пройшов без активного супорту, інші п’ять теж були досить нудними - сезон відпусток залишає сектори напівпорожніми. Що казати, якщо в жодній з ігор туру не було піротехніки...

Шахтар - Зірка 4:1 (22.07.2016)
Фанати Шахтаря взяли участь в акції «Дніпро має жити» та підтримали вболівальників з Дніпра. Варто зазначити, що подібні банери були практично на всіх іграх туру. Матч проходив у будній день, тому активу з обох сторін зібралось небагато. Фанати з Кропивницького потроху починають призвичаюватись до реалій Прем’єр-ліги. І хоч їх було на виїзді до 40 чоловік - це досить непоганий показник, зважаючи на їх виїзну активність минулого сезону.
Сектор Шахтаря
Фанати Зірки

Сталь - Карпати 0:3 (23.07.2016)
Симпатично виглядає сектор Карпат на виїзді. Візуально зелених левів приїхало більше, ніж було сталеварів на секторі господарів. А їхати їм зі Львова більше тисячі кілометрів. Про фанатів Сталі щось писати важко - маємо в наявності лише одне фото. Поки триває реконструкція стадіону в їхньому рідному місті, команда змушена грати всі домашки в Дніпрі.
Фанати Сталі
Фанати Карпат


Динамо - Олександрія 5:1 (23.07.2016)
Не планували нічого на цей матч і столичні фанати. Привернули увагу кілька нових прапорів та розтяжок, але загалом сектор фанатів Динамо виглядав досить звично і розслаблено - рахунок на полі дозволяв не викладатись на повну. Після фінального свистка біло-сині вручили пам’ятні футболки золотнікам - на відміну від інших рухів, серед фанатів Динамо чомусь прийнято вручати подібні сувеніри на початку нового сезону. Окрім банера "Дніпро має жити" (куди ж без нього), на верхньому ярусі висіла текстівка "Воїну АТО Мазорчуку - справедливий вирок!" - для тих, хто не в курсі справи, одного з фанатів Динамо судили за бійку у Львові, в якій постраждалим виступав нарваний працівник СБУ. Сьогодні ж оголосили вирок, Мазорчук отримав умовний термін... Якщо говорити про фанатів Олександрії, то разом з білоцерківськими друзями їх було близько 30 чоловік.
Фанати Динамо

Фанати Олександрії

Ворскла - Чорноморець 1:0 (23.07.2016)
Не залишились без підтримки футболісти з Полтави та Одеси. Віддані фанати, незважаючи на всілякі труднощі, завжди поруч з командою. Два дружні між собою рухи цілком можуть зібрати на секторі суттєво більшу кількість людей, але "маємо те, що маємо".
Ультрас Ворскли
Фанати Чорноморця

Дніпро - Волинь 5:0 (24.07.2016)
Фанати Дніпра ризикують втратити клуб, тільки через це їх активність на трибуні повинна бути максимальною. В міжсезоння дуже багато гравців покинули команду, на цьому ж матчі дніпряни прощались з Романом Зозулею - футболістом, який вже став легендою в Дніпрі, в першу чергу завдяки своїй допомозі українській армії. Саме йому фанати і приготували текстівку після матчу, а сам Роман не зміг стримати сліз. Втім, оновлений Дніпро з купою молодих гравців у складі розгромив Волинь, яка теж перед початком сезону знаходилась на межі існування і зникнення. Повболівати за своїх приїхали 8 фанатів з Луцька, але про їх настрій після фінального свистка краще не згадувати...
Фанати Дніпра

Сектор Волині