Прєм’єр ліга. Тур 2
02 серпня 2016
Досить непросто фанати втягуються в цей сезон, але другий тур був явно цікавішим за перший - непогані пірошоу від фанатів Динамо та Сталі на виїзді, яскрава зустріч команди перед матчем від прихильників Карпат і дивна ситуація із сектором 8+8 в Одесі, який почали заливати водою з мазутом після запалених фаєрів - ось список основних подій, які стались за вихідні. Про це та інше читайте в щотижневому огляді.

Волинь - Олімпік 2:2 (30.07.2016)
Традиційно "білий" сектор Волині додав до звичної банерної лінії полотно в підтримку Дніпра. Не так давно повідомлялось, що конфлікт фанатів з головним тренером команди вичерпано і вони знайшли порозуміння, тому на трибунах пройшло все досить спокійно.
Сектор Волині

Зірка - Зоря 1:1 (30.07.2016)
Про матч Зірки відомо небагато, але на першу домашню гру в Прем’єр-лізі фанати з обох фанатських секторів не готували чогось особливого - звична для нашого ока банерна лінія та прапори, кольори яких кожен сектор вважає "правильними" кольорами Зірки. Про луганчан теж давно нічого не чутно, але рано чи пізно редакція таки роздобуде інформацію, чи були вони на грі. Слідкуйте за оновленнями сторінки Ультрасліга на сайті.
Фанати Зірки

Чорноморець - Шахтар 1:4 (30.07.2016)
Як і в Кропивницькому, фанатський рух в Одесі поділений на два сектори. Один (20-й) більш тісно спілкується з керівництвом клубу, другий же (називає себе сектор 8+8) від клубу нічого не хоче і позиціонує себе, як олдскульний сектор. Так от, керівництво одеського Чорноморця намагається будь-якими силами придушити активний фанатизм угруповання 8+8. Дійшло до того, що на екрані стадіону крутять ролики, які розповідають, що є хороші фанати (сектор 20) і погані (сектор 8), а також диктор по стадіону закликає "Давайте дружно скажемо ФУ фанатам в секторі 6!" (на цьому матчі вони були змушені стояти на шостому секторі, бо на звичний сектор не пропускали правоохоронці). Ну а після запаленого піро сектор з даху стадіону почали поливати водою, змішаною з якоюсь речовиною, схожою на мазут. На першому фото те саме пірошоу сектору 8+8.
Так само, як і луганчани, донецькі фанати на своїх сторінках в соцмережах дуже рідко викладають свіжі знімки, тому про їх сектор поки ні слова.
Фанати Чорноморця


Дніпро - Сталь 1:1 (31.07.2016)
Фанати Сталі на гостьовому секторі влаштували потужне димове шоу після голу їхньої команди. Настільки сильне, що кузьма на сусідніх секторах почала покидати свої місця, аби не дихати димом. Також на паркані висіла банер-текстівка із закликом до гравців Сталі перемагати у грі. Дніпряни ж нічим особливим не запам’ятались. Втім, рано чи пізно вони обов’язково нагадають про себе.
Сектор Дніпра
Фанати Сталі


Олександрія - Ворскла 3:2 (31.07.2016)
Схоже, Олександрія стикнулась з тією ж ситуацією, яку багато років відчувають на собі топ-клуби нашого футболу - після важливої єврокубкової гри на домашку в чемпіонаті народ чи то лінується приходити, чи просто не може відвідувати ігри так часто. Одним словом, народу на секторі Олександрії було небагато, як і на стадіоні в цілому. Двіж Ворскли вивіз трохи більше 30 чоловік. Серед усього іншого кидається в очі олдскульний банер Колоса, з яким колись давно починали катати перші полтавські фанати.
Сектор Олександрії
Фанати гостей

Карпати - Динамо 0:2 (31.07.2016)
Рівно два роки триває своєрідна піротехнічна серія фанатів київського Динамо - за ці два роки не було жодного виїзду по Україні, де б ультрас Динамо не палили піротехніку. Так сталось і цього разу - кияни палили після кожного з двох голів, а також традиційно на 88-й хвилині поєдинку. Палили не надто потужно, але, тим не менш, виглядало досить яскраво. Шиза також була на пристойному рівні, особливо зважаючи на той факт, що цього разу до Львова вибралось зовсім небагато людей. Небагато за київськими мірками, 400+ чоловік у Львові - найгірший виїзний показник для біло-синіх за крайні 5 років. Зелені леви ж вирішили палити піротехніку за межами стадіону - димами та стробоскопами зустріли команду на під’їзді до Арени Львів. На самій же грі традиційно демонстрували свої наявні розтяжки, а також дотримувались зелено-білого дрес-коду. На другому ярусі львів’яни вивісили банер "Дніпро має жити" - обійти флешмоб стороною і не підтримати давніх друзів в складній ситуації львів’яни просто не мали морального права.
Фанати Карпат
Фанати Динамо