Прем’єр ліга. Тур 3
08 серпня 2016
26 тисяч глядачів - загальна відвідуваність третього туру Прем’єр-ліги. З них 17 тисяч відвідали матч в столиці, де Динамо приймало Дніпро. Цей матч і став самим цікавим з точки зору подій на трибунах, решта поєдинків була досить млява, а деякі команди залишились без фанатської підтримки. Але головною новиною вихідних став інцидент з фанатами Карпат після матчу в Полтаві...

Сталь - Волинь 1:0 (06.08.2016)
11 фанатів Волині на виїзді та під три десятки сталеварів задавали звуковий супровід цьому поєдинку, який важко назвати цікавим та багатим на події. Загальна відвідуваність стадіону - 700 чоловік, якби Сталь грала в своєму рідному місті, то цей показник був би явно більшим.
Фанати Сталі
Сектор Волині

Динамо - Дніпро 1:0 (06.08.2016)
Матч Динамо проти Дніпра став найцікавішим поєдинком туру. І з точки зору подій на трибунах, в тому числі. Ні, актив киян не готував черговий перф на вихід команд і не докладав зусиль для підготовки пірошоу, тим не менш, сектор виглядав досить яскраво. Фанати Динамо на багатьох домашніх іграх утримуються від використання піротехніки, але цього разу дали можливість запалити всім, хто цього хотів. Тому єдиний гол в поєдинку було відсвятковано дуже потужно. Традиційно запалили піро і на 88-й хвилині матчу.

Ще один цікавий нюанс - за тиждень до поєдинку актив Ультрас Динамо вирішив... продати свої прапори. Біло-сині прапори з літерою Д було пошито під весняний виїзд до Львову, а зараз вирішили, що у кожного прапора має бути свій господар - відповідно, власники абонементів на сектори WBC могли за символічну суму отримати собі один такий. Само собою, практично кожен, хто встиг на розпродаж, приніс свій прапор на стадіон, і вийшло дуже яскраве візуальне оформлення сектору. Окремої уваги заслуговує заряд про лідера лнр, якого в день матчу підірвали в автомобілі - відео з цим зарядом за три дні набрало вже 300 тисяч переглядів на Youtube, що ще раз підтверджує, що глумитись над ворогом під час війни доречно і навіть необхідно.

Сектор Родичів підготував текстівку про своє ставлення до натуралізації гравців для збірної. А дніпряни... дві сотні чоловік на гостьовому секторі, солідна банерна лінія, де серед всього іншого було помічено банери Карпат та ФК Гомель, але заряджали досить мляво, як для такої кількості людей. І, звичайно ж, кілька персонажів весь матч дрейфували між секторами господарів та гостей, аби і друзів побачити, і за своїх гравців пошизіти...
Сектор White Boys Club

Сектор Родичів
Дніпряни на виїзді

Ворскла - Карпати 1:1 (07.08.2016)
На цьому матчі сектор Ворскли зібрав, в кращому випадку, половину того складу, який вони мали на грі Ліги Європи в четвер. Само собою, про якийсь перф на секторі говорити не доводиться. На секторі Карпат 45 чоловік, серед яких помічено і киян. Рівна банерна лінія та всі на зеленому. Здавалось би, рядовий матч, але вже третій день фанатська спільнота активно обговорює події, які стались після фінального свистка. До Вашої уваги коментар очевидця подій з двіжу Карпат:

Враховуючи події в Полтаві на матчі Ліги Європи, ми вирішили підтримати полтавчан перекличкою "беркут - під@раси", яку підтримав весь стадіон. Після футболу вирушили до вокзалу, звісно ж, не очікуючи жодних пригод. Невеликі групи були розкидані навколо вокзалу, хтось купував квитки, хтось ще був в магазині, а кілька людей вже були на пероні вокзалу. І ось, за 20-25 хвилин до нашого поїзда на пероні з’являється ~20 персонажів в чорних балаклавах, які стрибають на 5 наших та віджимають один рюкзак, ніяких серйозних травм, проте офіцеру безпеки клубу дісталось найбільше (добивало 2-3), постраждав і відеокореспондент клубу. Після цього вони швидко покидають перон через другий вихід та звертають в провулки.
Ми одразу ж збираємось і намагаємось їх наздогнати, але, враховуючи погану орієнтацію в привокзальних територіях, на жаль, нікого не знаходимо, пізніше отримуємо інформацію про те, що вони повтікали на машинах.

Фанати підозрюють в нападі правоохоронців і вважають це помстою, звертаючи увагу на такі нюанси: всі нападники були в балаклавах, без татуювань та фанатської атрибутики. Добре орієнтувались на місцевості. Всі в чорних тактичних штанях, які носять колишні беркута, і, звичайно ж, повну відсутність поліції на вокзалі під час інциденту. Само собою, рух Ворскли заперечує свою причетність до даного інциденту.
Сектор Ворсли
Сектор Карпат

Зоря - Чорноморець 4:0 (07.08.2016)
Всього чотири фаната Чорноморця на гостьовому секторі, один з яких, судячи з усього, приїхав на гру з Харкова. Сектор Зорі на даному матчі був відстуній.
Сектор гостей

Шахтар - Олександрія 1:0 (07.08.2016)
Матч Шахтаря та Олександрії був не набагато цікавішим на події на трибунах за запорізький поєдинок - всього 7 чоловік на секторі помаранчево-чорних і прапор з написом "Донецьк" замість банерів. Вже на початку серпня двіж Олександрії залишився без золотників - спочатку ніхто не зміг вибратись на єврокубкову гру в Хорватії, а потім і у Львові їхня команда залишилась без фанатської підтримки.
Фанати Шахтаря

Олімпік - Зірка 4:2 (07.08.2016)
Матч було перенесено до Кропивницького на прохання донецького клубу - за регламентом клуби із зони АТО мають право грати на будь-якому стадіоні України. Само собою, Зірка не залишилась без підтримки - жовто-зелений та червоно-жовтий сектори знову поряд один з одним гнали своїх гравців вперед. Втім, результат матчу навряд чи може їх потішити.
Фанати Зірки. Жовто-зелений сектор
Фанати Зірки. Червоно-жовтий сектор