Прем’єр ліга. Тур 4
15 серпня 2016
Дуже атмосферним вийшов 4-й тур Прем’єр-ліги, особливо можна виділити фанатів Динамо, які прорвали вхід на стадіон та круто запалили піро кілька разів протягом матчу. Зелені леви досі протестують проти ігор Шахтаря у Львові, одесити протестують проти поганої гри команди. Ще кілька клубів підтримали акцію проти натуралізації футболістів. Загалом, незважаючи на конфлікт з поліцією в Одесі, тур пройшов відносно спокійно. Але це не означає, що нічого цікавого під час матчів не відбувалось на трибунах. Про що саме йде мова, ви можете дізнатись у нашому черговому звіті.

Карпати - Шахтар 2:3 (12.08.2016)
Гра проходила на нефартовому для Карпат стадіоні на околиці Львова. Як правило, відвідуваність матчів на цьому полі рекордно мала, але цього разу це не мало ніякого значення. Атмосфера на секторі фанатів Карпат витягнула на собі всю гру. Зелені леви знову висловлювали своє незадоволення, що в їх місті свої ігри проводить Шахтар. Так, на банерній лінії можна помітити напис "Велике місто - єдина команда", а також перекреслений портрет Ріната Ахметова. Не обійшли увагою матч і фанати Шахтаря, хоч було їх і не багато, та святковий помаранчевий дим таки запалили. Донецька команда здійснила неймовірний камбек і перемогла в поєдинку, програючи по ходу зустрічі 2 м’ячі.
Фанати Карпат
Сектор гостей

Дніпро - Ворскла 1:1 (13.08.2016)
Дуже скрутні часи настали для фанатів Дніпра. Команда поки тримається на плаву, але фанатська активність все одно іде на спад. Буквально кілька років тому дніпряни забивали свою трибуну по самі вінця, а зараз... ну, по фото все видно. На цю гру синьо-біло-блакитні підготували банер проти натуралізації гравців до збірної, а на наступний день вивісили його на матчі Сталі проти Динамо. На гарному рівні залишаються фанати Ворскли, декілька десятків фанатів пробили цей виїзд. А якщо бути точним - 62 зелено-білих фанати було помічено на гостьовому секторі.
Фанати Дніпра
Сектор Ворскли

Волинь - Зірка 1:0 (13.08.2016)
Лише п’ятеро фанатів Зірки мали можливість спостерігати гру не по ТБ, а на свої власні очі. Ті емоції та пригоди, що їх переживає фанат під час виїзду, неможливо зрозуміти, переглядаючи гру вдома. Тому доводиться час від часу чути насмішки, от типу, стільки років чекали на Прем’єр-лігу, так важко до неї виходили, щоб тепер катати виїзди по 5 чоловік? Але зараз спад відбувається на секторах практично всіх українських фан-рухів, тому дорікати фанатам з Кропивницького трохи недоречно. Ультрас Волині традиційно всі на білому, продовжують віддано підтримувати рідний клуб. Хоч і відносини з керівництвом не найкращі, але якийсь час волиняни змушені обмежувати себе у використанні піротехніки, аби не підставляти свій клуб.
Фанати Волині
Сектор Зірки

Олександрія - Зоря 0:1 (13.08.2016)
Сектор луганчан в Олександрії налічував 14 чоловік. Оригінальний банер про підірваний джип змусив посміхнутись не лише чорно-білих фанатів. На секторі Олександрії помічений також новий і досить цікавий банер Усачі. Самих же олександрійців на секторі зараз збирається близько 50 чоловік.
Фанати Олександрії
Сектор Зорі

Чорноморець - Олімпік 3:0 (14.08.2016)
Фанати господарів провели акцію протесту проти стану справ в команді, тому весь перший тайм 20-й сектор був порожнім. Ще одна текстівка, яку підготували одесити, була проти натуралізації гравців заради їх виступів у збірній. У другому таймі фанати зайняли свої місця і підтримували свою команду, поки на секторі не з’явились працівники поліції. Декілька груп у повній бойовій амуніції (шолом, кийок, бронежилет) наприкінці матчу спустились на 20-й фанатський сектор. Коли фанати підійшли до сітки, щоб подякувати гравцям, менти почали робити те, за чим прийшли - хапати за руки, ноги та одяг, і відтягувати фанатів від огорожі. Ця вся клоунада робилась тільки для одного - провокації. Подібні історії повторюються все частіше, тому чим воно обернеться в найближчому майбутньому, не до кінця зрозуміло... Як виявилось згодом, начальник служби безпеки клубу наказ на вхід поліції до сектору не давав, тому хто віддав наказ провокувати фанатів, залишається невідомим.
Протест проти гри команди
20-й сектор господарів та провокації ментів
6-й сектор одеситів

Сталь - Динамо 1:2 (14.08.2016)
Найбільш яскравий матч (в плані піротехніки) відбувся у Дніпрі, де кам’янська Сталь приймала київське Динамо. Якщо говорити про фанатів господарів, то вони на цю гру привезли багато прапорів і регулярно використовували їх протягом матчу. Близько 50 чоловік на секторі - це, в принципі, звичний показник Сталі на даний момент. Що ж стосується киян, то їх прибуло близько трьох сотень чоловік. Були помічені на гостьовому секторі і дніпряни. Як і минулого року, перед сектором фанати Динамо натягнули мотузку, на яку повісили всі банери. Виглядало цілком пристойно, хоча банерів було менше, ніж зазвичай... Звичайно ж, не обійшлось без піротехніки - перше пірошоу (після того, як кияни зрівняли рахунок) було найбільш яскравим. Потім запалювали фаєри ще двічі - передчасно, після того, як динамівці забили з офсайду, і, звичайно ж, після другого переможного голу. Мабуть і так очевидно, що на останніх хвилинах матчу атмосфера на секторі була просто божевільна.

Окремою темою хотілося б виділити організацію запуску фанатів-гостей на стадіон. На початку сьомої години вечора невеличка група зайшла на стадіон готувати банерну лінію (про неї сказано вище). Одразу ж після запуску цієї групи надійшла команда до стюардів не пускати фанатів Динамо, які мали квитки на гостьовий сектор. Як згодом виявилося, місцеві акаби, стюарди та функціонери реально переживали, бо: «приєхалі кієвлянє», «Жора, нам нада тріста космонавтов на вход, я нє шучу».

Аргументи, які були наведені людьми, відповідальними за потрапляння на стадіон:
- Зараз ми чекаємо на автобус, в який ви покладете свої речі. (Вельмишановний не зміг пояснити, спираючись на які правила фанати-гості повинні залишити свої речі у невідомо якому автобусі, який так і не приїхав);
- Ви зайдете через 5/10/15 хвилин. (Ці цифри повторювали протягом ~80 хвилин, поки більш ніж 200 чоловік чекали на дозвіл потрапити на територію арени);
- Ми чекаємо на дозвіл.

Врешті решт, коли стрілка годинника показала 19:15 (матч починався о 19:30), киянам урвався терпець, і вони силою відкрили ворота на стадіон та розштовхали всіх стюардів, які намагались таки не пускати киян. Поліція побоялась втручатись і лише супроводжувала моб біло-синіх до їхнього сектору.
Фанати Сталі
Сектор Динамо