Прєм’єр ліга. Тур 6
30 серпня 2016
Черговий огляд туру до Вашої уваги. Центральною подією тижня став матч Олександрія - Зірка, а точніше інцидент, що відбувався наприкінці гри. Сутички фанатів з кузьмою трапляються не вперше, але цього разу ЗМІ вже встигли наробити такого галасу навколо події, що з фанатів Зірки ліплять ледь не терористів. Окрім всього іншого, на обох секторах можна було спостерігати непогане пірошоу. Не забувають про піротехніку й фанати Карпат, що грали цими вихідними вдома. Всі інші матчі пройшли доволі спокійно, принаймні без піро та перевиховання кузьми.

Дніпро - Зоря 2:0 (26.08.2016)
Фанати Дніпра, використовуючи прапори кольору рідної команди, підтримували свій клуб протягом всіх 90 хвилин матчу. Не залишились без підтримки і гравці Зорі. На гостьовому секторі було 6 фанатів, четверо з яких також пробивали лівак в Запоріжжя.
Фанати Дніпра

Волинь - Чорноморець 0:1 (27.08.2016)
До Луцька приїхало всього декілька фанатів Чорноморця, але все ж банери одеситів змогли трохи прикрасити гостьовий сектор. Волиняни після виїзду в Київ не здають позицій, тому і на домашньому матчі підтримують команду на повну.
Фанати господарів
Сектор гостей

Динамо - Ворскла 0:2 (27.08.2016)
Схоже, киянам сподобалась банерна лінія в два ряди, принаймні на цьому матчі біло-сині знову її змайстрували. Сектор і справді виглядає яскравіше, особливо враховуючи, що народу на матчі зараз ходить небагато. Незважаючи на невеликий застій руху, все одно можна помітити, що з’являються нові прапори та розтяги, хоч і не так багато, як хотілось би. На полі творилось щось незрозуміле - динамівці неочікувано програвали, і кузьма освистувала футболістів за таку гру. Фанатський сектор також дозволив собі заряд "Играй, Динамо, играй, твою мать!", який ультрас Динамо заряджають дуже і дуже рідко, коли команда справді грає ганебно. Тим не менш, після фінального свистка футболісти підійшли до сектору і отримали свою порцію оплесків... На секторі Полтави ж було справжнє свято - такого результату вони явно не очікували. Тому після фінального свистка ще довго співали в підтрибунці Олімпійського. На біло-зеленій трибуні були присутні представники донецького Шахтаря, а також декілька олдових фанатів, зокрема старий-добрий фанат Рюкзак. Загалом до ультрасліги полтавчанам буде зараховано 101 людину.
Фанати Динамо
Сектор Ворскли

Олександрія - Зірка 4:0 (28.08.2016)
Дербі в Олександрії стало найцікавішим матчем туру в плані подій на трибунах. Фанати господарів підготували два шоу - жовті дими на початку матчу і багато різної піротехніки на 88-й хвилині, коли команда вже розгромно знущалась над принциповим суперником. Також було багато петард протягом матчу і два невеликі заміси з мусорами - один через вилучення фаєра на проносі, а другий - коли господарі намагались прорватись до епіцентру подій на центральних трибунах. Гості ж уперше за багато років забули про свої чвари з приводу того, якими мають бути кольори їхньої команди, і приїхали на дербі всі в чорному, також сектор прикрашав банер Zirka Hooligans, а піротехніка на цю гру - чорні РДГ.

Втім, матч запам’ятався в першу чергу інцидентом, який стався наприкінці гри, і шумом в пресі, який піднявся після цього... Наприкінці матчу кілька правоохоронців в шоломах і з кийками накинулись і почали бити фаната Зірки, який чомусь опинився за межами гостьового сектору. Як стверджують очевидці, фанат гостей пішов на центральні сектори провокувати місцеву кузьму, показуючи їм голий зад. Інша версія каже, що кузьмичі самі провокували гостей, і хоробрий фанат з Кропивницького пішов провчити їх по ділу. Не маючи змоги через паркан заступитись за свого хлопця, фанати Зірки покинули стадіон і спробували заломитись через інший вхід. Правоохоронцям ледь-ледь вдалося стримати гостей, тим не менш, деякі фанати Зірки таки потрапили на територію арени, де встигли зчепитись з олександрійською кузьмою і навіть віджали у них якийсь банер. Події продовжились і після фінального свистка, коли фанати з Кропивницького почали роздавати стусанів місцевій кузьмі вже за межами стадіону. Гості кажуть, що роздавали за діло. Місцеві ж стверджують, що під гарячу руку прилітало всім без розбору.

Розбиратись на чиєму боці правда - діло невдячне. З одного боку кузьма в Олександрії і справді досить дика, з іншого - фанати гостей теж трохи перегнули. Останнім часом сутички фанатів з кузьмичами не таке вже й рідкісне явище, зокрема варто згадати трабли киян в Дніпрі та Львові... Тим не менш, фанатам вже другий рік вистачає розуму не з’ясовувати стосунки між собою, адже фанатське перемир’я ніхто не відміняв.
Фанати господарів


Сектор гостей
Інцидент наприкінці матчу

Карпати - Олімпік 0:2 (28.08.2016)
Фанати Карпат приєднались до акції проти натуралізації гравців до збірної, а саме розтягнули текстівку відповідного змісту в себе на трибуні. І хоч тренер збірної в останніх інтерв’ю заперечує той факт, що планує залучати до лав команди іноземців, фанати побоюються, що останні чутки в пресі виникли не просто так... Класично господарі використовували десятки розтягів та додали трохи зеленого диму, так би мовити, для настрою.
Фанати Карпат

Сталь - Шахтар 0:1 (28.08.2016)
Дуже гарний состав вивезли до Дніпра фанати Шахтаря, давненько вони вже не збирались на секторі такою кількістю. Також гості намалювали невеличку текстівку з привітанням до дня гірників. Фанати Сталі також активно підтримували своїх хлопців, а після матчу футболісти обох команд подякували своїм фанатам за підтримку.
Фанати Сталі
Сектор Шахтаря