Перша та Друга ліги. Тур 8 та 9 + Аматори
12 вересня 2016
До Вашої уваги огляд нижчих ліг за тиждень. Виходить він тільки зараз тому, що календар Першої та Другої ліг суттєво змістився в сторону будніх днів - 8-й тур проходив у четвер, а 9-й - у вівторок. Само собою, це суттєво впливає на відвідуваність матчів, адже в багатьох випадках матчі починаються рано через відсутність освітлення на стадіонах. Аматорський чемпіонат поки справно грають на вихідних. Одним словом, ми зібрали всі можливі фото трибун матчів цих трьох ліг.

ПЕРША ЛІГА. ТУР 8

Полтава - Дніпро Ч 3:1 (08.09.2016)
Матчі в основному проходили у четвер, тому відвідуваність та активність залишає бажати кращого. Але для фанатів черкаського Дніпра це не має особливого значення, ось і на цей матч у Полтаві приїхало 14 фанатів Дніпра. Попередній приїзд черкащан на цей стадіон закінчився сутичкою з працівником полтавського клубу, який тоді дістав пістолет і обіцяв всіх порішати. Але цього разу, схоже, все обійшлось для гостей без пригод.
Фанати Дніпра

Маріуполь - Миколаїв 2:0 (08.09.2016)
Маємо лише таку фотографію, на якій трохи видно маріупольських фанатів.
Фанати Металурга

Скала - Тернопіль 1:0 (08.09.2016)
Фанати Скали теж зібрались доволі непоганим складом, незважаючи на незручний час проведення гри.
Фанати Скали

Інгулець - Буковина 1:1 (08.09.2016)
Фанати господарів потроху розвиваються, а у гравців Буковини була підтримка у вигляді хлопця та дівчини, які подолали далекий шлях до Петрового.
Фанати господарів
Фанати Буковини

Авангард - Суми 0:2 (08.09.2016)
Не залишились без підтримки і футболісти краматорського Авангарду.
Фанати Авангарду


ДРУГА ЛІГА. ТУР 8

Жемчужина - Нива В 3:1 (08.09.2016)
Фанати Ниви пробили виїзд до дружньої Одеси, вивізши в місто біля моря під чотири десятки чоловік. Сподіваємось, така грядка буде катати за Ниву частіше, ніж пару разів на сезон.
Фанати Ниви

Металург З - Прикарпаття 0:3 (08.09.2016)
Не так багато людей змогло зібратись на секторі Металурга. Знову і знову постає питання, для кого матчі ставлять на такий час. На жаль, у відродженого Металурга справи йдуть не найкращим чином - всього три набраних очки і останнє місце в турнірній таблиці. При такій грі у людей все менше ентузіазму відвідувати матчі. До того ж наступну домашню гру Металург буде проводити в селі під Нікополем - це найближчий до Запоріжжя стадіон, який пройшов атестацію до Другої ліги, а грошей на аренду Славутич-Арени у запорізького клубу вже не вистачає...
Фанати Металургу


ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД АМАТОРІВ

Металіст - МФК Первомайськ 9:1 (08.09.2016)
Фанати Металіста цього разу вирішили не використовувати піротехніку, тому обмежились гучною шизою. Це була друга домашка МХ в аматорах, яка закінчилась розгромною перемогою. Само собою, футболісти з радістю приходять до фанатів подякувати за підтримку. А глядачів збирається не так вже й мало - 5 тисяч було присутньо на цьому матчі.
Фанати

Таврія-Скіф - Таврія 5:2 (10.09.2016)
12 фанатів сімферопольської Таврії пробили виїзд - нарешті вони можуть знову згадати, що таке катати за рідну команду.
Фанати Таврії

Агробізнес - Нива Т 1:1 (11.09.2016)
Сектор Агробізнеса знову димить. Дуже колоритно виглядав і сектор Ниви на виїзді - тернополяни привезли із собою розтяги. Хоча їхати їм до Волочиська зовсім недалеко.
Фанати господарів
Фанати Ниви

Ковель-Волинь - Нива Теребовля 0:1 (11.09.2016)
Активно палять піро на домашках і ковельські фанати. Цього разу їх команда зустрічалась з Нивою з Теребовлі.
Фанати Таврії


ПЕРША ЛІГА. ТУР 9

Миколаїв - Суми 4:0 (13.09.2016)
Сектор господарів був майже порожнім - всього 7 чоловік зібралось підтримати МФК Миколаїв, з них три дівчини. А причиною цього стало і проведення матчу у вівторок, і введення плати за квитки. Тим не менш, тренер та футболісти все одно підходять подякувати за підтримку.
Сектор господарів

Дніпро Ч - Оболонь 1:0 (13.09.2016)
Фанати Дніпра продемонстрували перф, який вони вже показували на виїзді минулої весни, прикрасивши його помаранчевими димами. А з Києва всього 12 фанатів Оболоні приїхало до Черкас, щоб підтримати свою команду. Тим не менш, час вони провели відмінно.
Фанати Дніпра
Фанати Оболоні

Кобра - Полтава 1:0 (13.09.2016)
Керівництво стадіону робить все, щоб на гру не приходили фанати. Але і гості, і господарі змогли підтримати своїх гравців, хоч і невеликими складами.
Фанати господарів
Фанати гостей

Буковина - Арсенал 0:2 (13.09.2016)
Фанати Буковини обмежились невеличким банером Ultra Chern та голосовим супортом.
Фанати Буковини

Верес - Інгулець 4:0 (13.09.2016)
Фанатів Вереса теж було небагато, але все одно вони запалили дими та зробили новий банер на лицьову лінію. Перед сектором красувалась велика літера Р. Наступний тур рівняни проводять на виїзді проти Арсеналу, і вже зробили заяву, що вони приїдуть і готові битись за свої кольори, тому запрошують опонента на стадіон.
Фанати Вереса

Тернопіль - Гірник-Спорт 1:1 (13.09.2016)
Фанати Тернополя знову підтримують свою команду. Про відносини між клубом та ультрою можете прочитати у наших попередніх звітах.
Фанати господарів

Колос - Скала 0:1 (13.09.2016)
11 фанатів Скали пробили виїзд до Ковалівки. Пишуть, що виїзд був пречудовим. Разом з ними завітали з Білої Церкви і фанати Росі.
Фанати Скали

Авангард - Десна 0:2 (13.09.2016)
Не дуже багато людей було на секторі у Краматорску.
Фанати Авангарду


ДРУГА ЛІГА. ТУР 9

Нива В - Кристал 1:0 (13.09.2016)
Цікава зустріч відбулась у Вінниці - зустрічались дві команди, чиї фанати підтримують теплі стосунки з одеситами. Варто відзначити, що лише один фанат Кристалу пробив цей виїзд, але судячи з фото, ображати його ніхто не збирався.
Фанати Ниви
Фанат Кристалу

Реал Фарма - Металург З 3:1 (13.09.2016)
16 фанатів Металурга пробили цей виїзд. Як вже писали вище, команда програє кожен матч, до того ж це вже четвертий виїзд поспіль в будній день, запоріжці вже задовбались відпрошуватись з роботи та прогулювати пари.
Фанати Металургу