Перша та Друга ліги. Тур 10 + Аматори
21 вересня 2016
Головною подією туру мав стати приїзд рівнян до Борисполя на гру проти Арсеналу. Всі очікували на чергову сутичку фанатів, які не вважають за потрібне дотримуватись перемир’я між собою. Втім, на стадіоні все пройшло спокійно, а Верес вивіз цілком пристойний склад. В інших матчах туру якихось цікавинок по суті і не було. Але редакція все одно збирає всю цікаву інформацію та доносить її до наших читачів. Черговий звіт з оглядом трибун вже готовий.

ПЕРША ЛІГА

Арсенал - Верес 0:0 (18.09.2016)
Фанати Вересу приїхали на цей виїзд у повній готовності. Ще з самого відродження народного клубу фанати з Рівного мають постійні конфлікти з уболівальниками Арсеналу. Задовго до самого матчу рівняни опублікували в мережі звернення до опонентів із закликом прийти на стадіон та влаштувати чергову зарубу. Але фанати Арсеналу проігнорували гру своєї команди. Вереса на стадіоні було 50+, всі в чорному. Після гри на трасі під Житомиром фанати Арсеналу зупиняють автобус з рівнянами, але не розраховують свої сили - Рівне виявилось сильнішим.
Верес на виїзді

Оболонь - Кобра 3:0 (18.09.2016)
Фанати Геліоса, яких було всього шестеро, прибули до столиці рано вранці. Матч розпочинався увечері, тому гості мали вдосталь часу, щоб оглянути Київ. Загалом, для такої кількості людей підтримка у гостей була, що треба. Щодо фанатів Оболоні, то, як ми раніше писали, рух пивоварів розділився на два табори. Декілька десятків фанатів Оболоні стоять двома купками на різних трибунах стадіону. Причиною всієї цієї ситуації, як завжди, стали внутрішні суперечки. Варто відзначити, що обидва сектори господарів заряжали на дуже гарному рівні.
Фанати Оболоні
Фанати Геліоса

Маріуполь - Дніпро Ч 2:0 (18.09.2016)
На жаль, ми не маємо гарних фото сектору фанатів Металурга. Але на одній з наявних світлин можна розгледіти чималенький сектор господарів. Фанати Дніпра, хоч це і було складно, пробили виїзд до Маріуполя в 4 носи. За таку підтримку команда має бути безмежно вдячна, адже на полі вони не показали нічого путнього.
Фанати Дніпра

Скала - Авангард 0:1 (18.09.2016)
Третя світлина з цього матчу, на якій фанати Скали та Авангарду стоять пліч-о-пліч, розійшлася по соц. мережах. Дійсно, саме такі відносини мають бути між фанатами у ці часи. Краматорці подолали більше 1000 км, аби потрапити на гру улюбленої команди в Стрию.
Фанати Скали
Спільне фото стрийків та краматорців

Гірник-Спорт - Колос 0:0 (18.09.2016)
Фанати ГС ніколи не мали великого і потужного сектора. Але у них своя атмосфера, і команда рідко залишається без їхньої підтримки.
Фанати господарів

Суми - Десна 0:0 (18.09.2016)
Фанати Сум повернулись на рідний стадіон (попередню домашню гру вони проводили за межами рідного міста). На секторі зібралось більше 25 чоловік, що для місцевого руху немало. Взяли із собою всі наявні прапори та розтяжки, одним словом - прикрасили сектор.
Фанати Сум

Інгулець - Тернопіль 3:0 (18.09.2016)
Невеликий фан-сектор Інгульця на власні очі спостерігав за розгромною перемогою своєї команди.
Фанати Інгульця


ДРУГА ЛІГА

Поділля - Рух 0:2 (18.09.2016)
Про Другу лігу цього разу інформації небагато. Тихо та спокійно було в цьому турі. Домашній матч Поділля було перенесено до Винників, тому, незважаючи на погоду та інші перешкоди, хмельничани відправились у Львівську область невеликим складом. .
Фанати Поділля

Мир - Нива В 0:0 (18.09.2016)
Всього троє фанатів Ниви пробило цей виїзд. Такими фото симпатична вінничанка закликає інших фанатів Ниви катати виїзди, а не дивитись матчі своєї команди вдома через монітор.
Фанати Ниви

Енергія - Металург З 0:0 (19.09.2016)
Фанати Металурга пробили виїзд до нового для себе міста, вивізши майже чотири десятки чоловік. Поїхав досить олдовий склад незважаючи на те, що гра відбувалась в понеділок. Підтримка, як завжди, на рівні. Місцевих фанатів на стадіоні помічено не було.
Фанати Металурга


ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД АМАТОРІВ

Єдність - Металіст 0:1 (17.09.2016)
Фанати Металіста продовжують відкривати для себе нові краї та селища України. Приємно вражає також атмосфера та взаємовідносини між гравцями та ультрас. Дивно, але вже третій виїзд поспіль фанати МХ не використовують піро.
Фанати Металісту

Інгулець-3 - Таврія 3:4 (17.09.2016)
Цього разу троє вірних фанатів Таврії пробили виїзд за рідну команду.
Фанати Таврії

[match=14169] На матчах МФК Житомир збирається невеличкий фанатський сектор. Деякі ультрас вже мають клубні шалики.
[title]Ультрас Житомира/title]
[/match] [match=14170] Тернопільські фанати продовжують проводити свої домашні ігри за межами міста і при цьому збирають непоганий сектор
[title]Ультрас Ниви/title]
[/match]