Прєм’єр ліга. Тур 10
03 жовтня 2016
До Вашої уваги огляд подій на трибунах у 10-му турі Прем’єр-ліги, де центральним матчем з фанатської точки зору стала гра у Луцьку - багато піротехніки, підпалені сидіння і космонавти перед гостьовим сектором вже стали звичними атрибутами для зустрічі цих команд. Інші ігри важко віднести до розряду суперцікавих, але нам є, що розповісти про кожну з них.

Сталь - Чорноморець 1:2 (01.10.2016)
Фанати Сталі вже звикли до заданого темпу, тому «домашня» гра проходить із солідною підтримкою. На жаль, більшість одеситів не мали можливості пробити цей виїзд, тому на гостьовому секторі всього декілька фанатів Чорноморця.
Фанати Сталі
Фанати Чорноморця

Дніпро - Олександрія 1:4 (01.10.2016)
Майже півсотні гостей приїхало до Дніпра, щоб підтримати рідну команду. Непогана підтримка була і в господарів, тим не менш двіж Дніпра зараз зовсім не той, який ми звикли бачити пару років тому. Дніпряни навіть свій сектор не фотографують, розуміючи, що це не їх рівень. Команда також переживає сильний занепад і перебуває на 8-му місці в турнірній таблиці. Цього разу Дніпро знову поступився, і фанати вирішили провести розмову зі своїми футболістами.
Дніпряни після матчу

Фанати гостей

Ворскла - Олімпік 1:2 (01.10.2016)
Домашній сектор, як і зазвичай в останні місяці, був скромний. Тим не менш, майже всі на секторі господарів були традиційно одягнуті у кольори клубу. Декілька десятків молодих фанатів підтримували команду, але, на жаль, це їй не допомогло виграти матч. Також варто відзначити появу фанатів Олімпіка на виїзді - три хлопця і дівчина проявляли свою активність після забитих м’ячів донецькою командою.
Фанати Ворскли
Сектор Олімпіка

Волинь - Карпати 1:1 (02.10.2016)
«Все гине - слава не поляже!» - саме ці слова, які мають велике значення, намальовані на текстівці фанатів Волині. Окрім гарного оформлення, господарі ще запалили чорні дими та трохи піротехніки. Почудили і фанати Карпат, як завжди, ледве не підпалили стадіон. Цими діями вони викликали появу чоловічків в шоломах, ні разу не схожих на беркут. Варто додати, що на цих вихідних чимала кількість львів’ян відправилась на фанатський турнір у Грузії і навіть привезла звідти перемогу.
Фанати Волині
Фанати Карпат

Шахтар - Зоря 1:0 (02.10.2016)
Фанати Зорі привезли до Запоріжжя новий банер зі словами: «МУЖИКИ» і портретом головного тренера. Таким чином хлопці підтримують своїх гравців, котрі, незважаючи на результат та суперників, намагаються виривати перемогу в кожній грі. Зоря перемогла Динамо і дуже достойно виглядала в матчах з Фенербахче та Манчестер Юнайтед. Не залишлись без підтримки і футболісти Шахтаря, втім сектор був явно менший, ніж на виїздах кротів до Полтави чи Дніпра. Формально цей матч був домашнім для донеччан, але у команд з Донбасу поняття "дім" зараз дуже розмите.
Фанати Шахтаря
Фанати Зорі

Динамо - Зірка 2:0 (02.10.2016)
Чергова сіра домашка для киян вже перетворюється на систему. Знову мало людей на секторі, знову досить млява шиза, знову візуальне оформлення трибуни залишає бажати кращого. Тим не менш, навіть при таких розкладах фотограф київського двіжу зміг зробити із десяток симпатичних знімків. В середині другого тайму кияни притягли на сектор якогось діда, який поводився не до кінця адекватно, але своїм позитивом зарядив трибуну до кінця матчу. Що стосується Зірки - на виїзді було 55 чоловік, з них лише четверо - жовто-червоні.
Фанати Динамо
Фанати Зірки