Перша та Друга ліги. Тур 17 + Аматори
05 листопада 2016
Вихідні виявилися набагато цікавішим за попередні та більш насиченими подіями, про які дуже хочеться якнайскоріше вам розповісти. Одразу декілька рухів підготували гарні пірошоу, дехто, не зважаючи на кількість та відстань, підтримує свою команду на виїзді та вже рахує новий золотий сезон. А одним з центральних матчів огляду стала олдскульна поїздка фанатів Металіста у Первомайський. Більш детально про все вищезгадане ви вже можете прочитати на нашому сайті у черговому огляді нижчих ліг.

ПЕРША ЛІГА

Буковина - Суми 1:0 (05.11.2016)
Судячи з кількості правоохоронців, що стежили за двома фанатами гостей, можна подумати що з Сум до Чернівців приїхали дуже небезпечні люди. Жарти жартами, але до чого це?
Фанати Сум

Верес - Кобра 2:1 (05.11.2016)
Не зважаючи на те, що фанатів Вереса на домашньому секторі було знову небагато, вони в у своєму стилі палять піро на кожній домашці.
Фанати Вереса

Тернопіль - Дніпро Ч 1:1 (05.11.2016)
Близько 20 фанатів Дніпра завітали до Тернополя. Гості запалили трохи диму, що підняло настрій їм самим, та, сподіваємось, гравцям їх команди.
Фанати Дніпра

Авангард - Миколаїв 2:0 (05.11.2016)
Обидва сектори фанатів Авангарду фанатіли за свою команду під час цього матчу. Варто нагадати обом рухам, що треба дотримуватись загальної взаємоповаги, а усі свої суперечки залишати за межами секторів.
Фанати Авангарду

Десна - Маріуполь 3:1 (05.11.2016)
Цього разу на гру проти лідера Першої ліги маріупольського Металурга фанатів Десни зібралось декілька десятків душ. Грали на чужому стадіоні, але завдяки піротехніці атмосферу зробили не гіршою, ніж у Чернігові. За Металург приїхало вболівати 5 фанатів з Маріуполя.
Фанати Десни

Скала - Оболонь 2:2 (05.11.2016)
Чудовий настрій був у фанатів Скали та Оболоні під час зустрічі їх команд на полі в Стрию. Фанати господарів використовували дими незвичного кольору, що відповідає барвам клубу. А гості, яких було не так і багато, запалили піро на своєму секторі одночасно з фанатами Скали.
Фанати Скали
Фанати Оболоні

Гірник-Спорт - Полтава 4:0 (05.11.2016)
Під час останнього матчу проти команди Гірник-Спорт, ще у Горішніх Плавнях, фанати Полтави влаштували яскраве пірошоу. Цього разу вони вирішили повторити на виїзді. Вийшло доволі непогано, та й людей приїхало достатньо.
Фанати гостейДРУГА ЛІГА

Балкани - Кристал 2:2 (05.11.2016)
Троє фанатів Кристалу приїхало на виїзд, щоб підтримати свою команду.
Фанати гостей

Металург З - Жемчужина 0:1 (04.11.2016)
Металург знову грає свої домашні матчі в Запоріжжі, але не на Славутич-Арені, а на колишній тренувальній базі клубу на на Великому Лузі. Втім, не зважаючи на повернення в рідні стіни, домашній сектор зібрав лише три десятки відданих фанатів. Причина тому - матч в п’ятницю о 13:00. Та й остання сходинка турнірної таблиці не додає вболівальникам ентузіазму...
Фанати Металурга

Нікополь - Кремінь 2:3 (05.11.2016)
Один фанат пробив цей виїзд за Кремінь. Цікаво, що саме цей чоловік не пропустив жодного матчу та претендує на золотий сезон.
Фанат гостей

Реал Фарма - Нива В 2:1 (05.11.2016)
Цього дня усі гравці були з чорними стрічками – напередодні матчу «Нива» втратила одного з найзавзятіших вболівальників, його серце зупинилось під час гри в футбол з друзями… Фанати Ниви дуже активно протягом всього матчу підтримували своїх гравців на одеському стадіоні "Іван", де зараз тимчасово проводить свої ігри Реал Фарма. Варто відзначити, що крім десятка вінницьких фанатів на стадіоні було від сили чотири десятки глядачів. Більше про цей матч
Фанати Ниви

Прикарпаття - Інгулець-2 1:1 (05.11.2016)
Підтримати команду та своїм прикладом підштовхнути інших, - капітан команди Володимир Боришкевич не зважаючи на травму провів весь матч разом з ультрас на фан-секторі.
Фанати господарів


ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД АМАТОРІВ

Авангард Корюківка - Таврія 0:3 (05.11.2016)
Фанати Таврії продовжують досліджувати Україну, пробиваючи виїзди у не надто відомі місця.
Фанати Таврії

Квадро - Металіст 0:2 (05.11.2016)
Один з найцікавіших виїздів залишається за фанатами Металісту. По-перше, вони вирішили організувати виїзд у стилі Old School, по-друге, на гру приїхало більше сотні людей, ще й місцеві приєднались. Ну і нарешті, місцевий мер особисто годував фанатів Металіста польовою кашею. Отож, настрій був найкращий, ще й піро палили - хто за полем, хто на даху, а хтось на самому полі.
Фанати Металіста
Ковель-Волинь - Чайка 4:2 (06.11.2016)
Ковельчани також запалили чимало піро на своїй домашній грі. Не дуже зрозуміло чому синій дим, адже кольори команди червоно-білі, але менше з тим - краще так, ніж ніяк...
Фанати Ковеля

Нива Теребовля - Нива Т 0:0 (06.11.2016)
Дуже солідний склад вивезли тернопільські фанати до Теребовлі. Як і для більшості фанатів команд аматорів, цей матч став останнім для них перед зимовою перервою.
Тернопільські ультрас