Перша та Друга ліги. Тур 23
04 квітня 2017
В останні часи українські клуби мають все більше проблем. Кристал наче припиняє своє існування, проте скоро має відновитись, Полтаві забороняють проводити матч на своєму полі через стан газону. Ці та багато інших факторів впливають на фанатів. Більшість матчів минулих вихідних важко назвати цікавими. Звичайно, виділились фанати Десни та Вереса. Але, загалом, цей тур був відверто нудним.

ПЕРША ЛІГА

Миколаїв - Полтава 0:1 (31.03.2017)
Точно відомо, що гравці гостей не залишились без підтримки, бо одна людина все ж таки приїхала з Полтави до Миколаєва, щоб їх підтримати. Не дуже активна підтримка була в господарів, особливо якщо порівнювати з попередньою домашкою.
Фанати господарів

Маріуполь - Оболонь 3:0 (01.04.2017)
Рідко бачимо фанатів Металурга, тому ці фото трохи піднімають настрій. На гостьовому секторі четверо пивоварів.
Фанати Металурга

Буковина - Скала 1:0 (02.04.2017)
Близько півсотні гостей та трохи більше господарів влаштували у Чернівцях чудову атмосферу. Досить цікава гра, та й активність на секторах приємно дивує.
Фанати Буковини
Фанати Скали

Верес - Десна 0:2 (02.04.2017)
Пристойна кількість фанатів Десни (пишуть про 150 чоловік, на цей матч клуб організовував автобуси для чернігівських фанатів) на виїзді в Рівному. Завдяки перемозі над Вересом, Десна виходить на друге місце, яке дає право виступати в Прем’єр-лізі наступного сезону. Фанати Вересу знову влаштували шоу з використанням червоних та чорних димів, банер на лицьовій лінії присвячений поверненню рівненського клубу в рідні стіни. Гості також не сиділи склавши руки і палили чимало піро. Більше про цей матч можна прочитати в окремому ЗВІТІ НА САЙТІ
Фанати Вереса
Фанати Десни

Колос - Суми 0:0 (01.04.2017)
6 фанатів Сум пробили цей виїзд.
Фанати Сум


ДРУГА ЛІГА

Поділля - Жемчужина 1:3 (01.04.2017)
Маємо лише таку світлину. Фанати господарів з усіх сил підтримують свою команду.
Фанати господарів

Рух - Кремінь 4:1 (02.04.2017)
Двоє фанатів гостей зробили все можливе, щоб їх присутність на стадіоні допомогла команді, а молодий рух Винників обзавівся новим лицьовим банером.
Фанати
Фанати гостей

Нива В - Нікополь 2:0 (01.04.2017)
Спокійно пройшов і цей матч, хоч на секторі було доволі жарко.
Фанати Ниви

Інгулець-2 - Металург З 2:2 (01.04.2017)
Фанати Металурга продовжують за будь-яких умов підтримувати рідну команду. Цього разу матч пройшов в селі Володимирівка, і 28 фанатів МЗ пробили цей виїзд.
Фанати господарів

Арсенал БЦ - Балкани 0:0 (02.04.2017)
Хлопців з БЦ ми теж бачимо не часто, проте, як бачите, активна діяльність не зупинялась. Фанати Арсеналу гарно підтримали команду і цього разу.
Фанати господарів

Прикарпаття - Суднобудівник 6:0 (01.04.2017)
На очах росте сектор у Франику, та й відвідуваність стадіону у них одна з найбільших в лізі. Хоча цього разу на стадіоні було всього 1000 глядачів.
Фанати Прикарпаття


КУБОК УКРАЇНИ. 1/4 фіналу.

З двох перенесених на весну матчів вчора відбувся лише один - матч між Полтавою та Шахтарем не відбувся, кроти вже вдруге поїхали на виїзд до Полтави, і так і не побачили гри своєї команди. Комітет з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ФФУ прийняв дуже суперечливе рішення, заборонивши напередодні гри проведення матчу Кубка України "Полтава" – "Шахтар" на стадіоні "Локомотив". Президент Полтави відмовився переносити матч на стадіон Ворскли і заявив, що готовий розпустити клуб.

Нафтовик - Динамо 0:1 (05.04.2017)
Матч в Охтирці пробили близько 200 киян. На секторі нічого особливого, окрім посилених заходів безпеки та піротехніки після голу і наприкінці матчу. Здивував сектор фанатів Нафтовика - пристойна кількість, непогана піротехніка і заряди нон-стоп протягом всього матчу. Схоже, що охтирчани ще й марш перед грою встигли провести.
Фанати Нафтовика
Кияни на виїзді