Перша та Друга ліги. Тури 27 та 28 + Аматори
07 травня 2017
Ось нарешті ми публікуємо великий звіт, в якому зібрані матчі Першої та Другої ліг 27 та 28 турів і окремо аматорів. Матеріалу дійсно дуже багато і це зважаючи на те, що з деяких матчів не вдалось знайти жодних фото чи відео. Отож, матчі 28 туру проходили посеред тижня, тому ми вирішили об’єднати все в один великий звіт. За ці декілька днів відбулось чимало цікавих подій, тому подивитись є на що.

ПЕРША ЛІГА. ТУР 27

Дніпро Ч - Маріуполь 1:2 (28.04.2017)
Фанати черкаського Дніпра вміють підбирати гарні слова для своїх баннерів. Ось і цього разу на секторі господарів була розгорнута текстівка з надписом «Ми маємо бути сильними, інакше навіщо нам бути». Досить вдалі слова, зважаючи на все що відбувається не тільки у українському футболі чи серед ультра спільноти, а й взагалі в країні. Додали також яскравості з десяток вогнів від піро, яке ще десятки років буде символом не тільки фанатизму, а ще й свободи та своєрідного протесту.

Підтримати гостей у Черкасах приїхало з десяток молодих та палких на пригоди фанатів Металурга. Гості можливо візуально поступались господарям у масштабі підтримки, проте ніяк не відступали у відданості та переживанні за рідну команду.
Фанати Дніпра
Фанати Металурга

Геліос - Оболонь 0:0 (28.04.2017)
Після останнього виїзду фанатів Геліоса до Полтави, до них приділяється трохи більше уваги. Але було б нерозумно сподіватись, що відтепер хлопці будуть палити кожного разу, як то роблять всім відомі Вовки. На жаль чи на щастя, кому як краще, ми не маємо фото гарної якості, тільки скрін з трансляції, на якому можна розгледіти активних вболівальників господарів.
Фанати Оболоні, не так давно теж досить гарно запалили. Всього декілька фанатів приїхало підтримати своїх хлопців на виїзді. Декому це далось досить нелегко, в мережі можна було побачити фото, як дехто з киян пробивали виїзд автостопом. В решті решт, це можливо не грає ніякої ролі, головне це підтримка своєї команди. Хоча, багато хто погодиться, що чим складніше дорога, тим кращі спогади про виїзд.
Фанати Геліоса
Фанати Оболоні

Верес - Арсенал 2:0 (29.04.2017)
Представники Чорного сектору виступили із офіційною заявою щодо бойкоту усіх домашніх матчів рівненської команди. 19-й сектор дуже занепокоєний майбутнім Народного клубу та вимагає: відставки генерального директора Вереса Ігоря Дедишина, за правління якого Верес і втратив ту найголовнішу цінність - народність та право керувати клубом із рідного міста. Більш повну інформацію ви можете знайти на наших сторінках в соц..мережах чи на сторінках самого руху.
Фанати Вереса

Авангард - Скала 2:0 (29.04.2017)
Усі полюбляють скандали та різні сварки. У фанатів Авангарду були досить вагомі мотиви для розділені руху на два сектори, звичайно всі розуміють, що не з великої любові один до одного вже на протязі довго часу вони вболівають за команду окремо один від одного, навіть на виїзді. Рано чи пізно непорозуміння всередині руху мало вилізти назовні і нічим добрим це не закінчися. Зважаючи на те, що перемир’я триває, подібні непорозуміння вкрай негативно відображаються на молодому поколінні фанатів. Тим паче, що внутрішні конфлікти мають вирішуватись саме всередині колективу. В мережі, зокрема на наших сторінках були опубліковані дві версії подій, що ніяк не покращують імідж жодної зі сторін. Сподіваємось, що найближчим часом, всі непорозуміння будуть вичерпані, а всі свої сили хлопці будуть вкладати у підтримку рідної команди і ніяк не на розпалювання, а тим паче приниження своїх колег.
Фанати Авангарду

Буковина - Полтава 0:2 (29.04.2017)
Іноді знайти фото фанатів досить важко. Всі чомусь фотографують футболістів, кому вони потрібні… Отож, маємо такі собі фото сектору Буковини. Одразу варто сказати про гостей, вони були, по нашій інформації їх було двоє, тому гравці Полтави без підтримки не залишились. Повернемось о господарів, цього разу їх було не дуже багато, проте це нічого ще не означає, бо ж підтримка була як завжди на гарному рівні.
Фанати Буковини

Десна - Суми 0:0 (29.04.2017)
До Києва на жаль не змогли приїхати фанати Сум, можливо ми просто не помітили їх. А ось гравців Десни приїхало підтримати 6 фанатів з Чернігова. Погодьтесь, не дуже зручно, коли кожен матч є по факту виїзним.
Фанати Десни

Тернопіль - Інгулець 0:2 (29.04.2017)
У молодих фанатів гостей трохи проблеми з фото-звітами, тому знову наші найкращі скріншоти до вашої уваги. Підтримка була досить непогана, всі залишились задоволеними, навіть футболісти після гри підійшли подякувати своїм фанатам за те, що ті приїхали та підтримали.
Фанати гостей


ДРУГА ЛІГА. ТУР 27

Металург З - Енергія 1:13 (28.04.2017)
Обговорювати результати матчу це взагалі не наша справа, проте такого рахунку ми давно не бачили. Можна зрозуміти емоції фанатів Металурга, котрі так старанно підтримують свою команду. А оскільки гра проходила ще й в будній день, то й людей було не дуже багато.

Підтримати Енергію приїхало всього декілька чоловік. Як вже казали, матч відбувався у п’ятницю, проте, гадаємо вони залишились вдоволені своїм виїздом.
Фанати Металурга
Фанати гостей

Реал Фарма - Нікополь 2:0 (28.04.2017)
Чесно кажучи, нічого цікавого про цей матч ми сказати не можемо. Відомо, що гості приїхали підтримати свою команду, хоч їх було мало, проте вони були.
Фанати гостей

Прикарпаття - Кремінь 1:0 (28.04.2017)
У господарів стабільна активна підтримка, не став винятком і цей матч. І не дивлячись на те, що зустріч проходила, як і більшість матчів у п’ятницю, фанати все ж таки змогли підтримати рідну команду.
Фанати господарів

Арсенал БЦ - Жемчужина 1:1 (29.04.2017)
Гарна атмосфера була на секторі місцевого Арсеналу. Не зважаючи на те, що загальна відвідуваність стадіону бажає кращого, фанати господарів дуже активно займаються підтримкою своєї команди.
Фанати Арсеналу

Рух - Поділля 3:1 (29.04.2017)
Всього декілька фанатів змогло пробити виїзд та підтримати гостей.
Фанати

Нива В - Мир 2:0 (29.04.2017)
Фанати Ниви, як завжди, активно та дуже емоційно підтримують рідну команду. Було у цьому матчі щось особливе, як і у всіх вищезгаданих теж. Гравці дуже вдячну за таку підтримку і це дуже добре видно на фото.
Фанати Ниви


ПЕРША ЛІГА. ТУР 28

Полтава - Верес 0:1 (03.05.2017)
Матч відбувався на стадіоні «Ворскла», фанати Полтави виглядали досить непогано. На протязі всієї гри, дуже активно себе проявляли.

Все ж таки футболісти Вереса не залишились без підтримки. Бо деякі рухи не змогли підтримати свої команди, через те, що матчі відбувались посеред тижня.
Фанати Полтави
Фанати Вереса

Маріуполь - Геліос 2:0 (03.05.2017)
З десяток фанатів Геліоса приїхало до Маріуполя, щоб підтримати свою команду. А зважаючи на те, що гра була призначена на середу, це досить непогана кількість людей на виїзді.
Фанати Геліоса

Суми - Нафтовик 1:2 (03.05.2017)
Досить непогана зібралась кількість людей на секторі фанатів господарів. Враховуючи час та дату проведення матчу, можна сказати, що підтримка цього разу була дуже активною. Не залишились без підтримки у гості.
Фанати
Фанати

Миколаїв - Дніпро Ч 0:0 (03.05.2017)
Ця зустріч теж була досить атмосферною. Хоча ніяких шоу чи перфомансів не було, проте загальний настрій на секторах був гарним. Фанатів господарів зібралось досить багато.

Всього декілька фанатів Дніпра мали можливість приїхати з Черкас та підтримати своїх хлопців.
Фанати Миколаєва
Фанати Дніпра

Оболонь - Буковина 1:0 (03.05.2017)
На жаль, маємо в своєму розпорядженні лише одну таку світлину, на якій трохи видно фанатів Оболоні. Відомо, що фанати Буковини були невдоволені часом та датою проведення матчу, їх можна зрозуміти. Загалом все пройшло спокійно.
Фанати Оболоні

Скала - Десна 2:5 (04.05.2017)
Фанати Скали, як би це не було важко, також прийшли підтримати свою команду. За що гравці були дуже вдячні.
Фанати Скали


ДРУГА ЛІГА. ТУР 28

Жемчужина - Прикарпаття 0:1 (03.05.2017)
Всього декілька фанатів, в кожного по розі та два банери. Так виглядали фанати гостей на цьому матчі.
Фанати гостей

Поділля - Нива В 0:0 (03.05.2017)
Гарна атмосфера була і під час цього матчу. Фанати Поділля дуже активно гнали свою команду вперед всі 90 хвилин.
Фанати Ниви, який приїхало досить багато, пройшлись маршем по місту, палили дими та дуже активно підтримували команду під час самої гри.
Фанати господарів
Фанати Ниви

Металург З - Металург-2 М 0:5 (04.05.2017)
Звичайно фанати металурга не задоволені результатом, який демонструє команді останні матчі, проте вони продовжують вірно підтримувати рідний клуб, і будуть продовжувати це робити за будь-яких умов.
Фанати Металурга

Нікополь - Енергія 3:1 (03.05.2017)
З однієї світлини, що є у нас, можна зробити висновок, що матч пройшов досить добре, тому і гравці вдячні фанатам за підтримку і активний супорт від господарів був досить вдалим.
Фанати


ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД АМАТОРІВ

Полісся - Металіст 1:2 (29.04.2017)
Цікаві матчі відбуваються серед аматорів. Матч був досить атмосферним, фанатів обох команд було чимало, ще й піро з димами зіграло свою роль. Перед невеликим перфом на честь 5-річчя Nord Kids і запалом димів на сектор заломились акаби, але після невеликої штовханини таки відступили і харків’яни запалили все, що хотіли.
Фанати господарів
Фанати Металіста

Львів - Нива Теребовля 3:3 (29.04.2017)
В котрий раз бачимо, що незалежно від міста чи ліги, підтримка може бути досить непоганою, а іноді навіть кращою, ніж хтось сподівався. Фанати гостей досить добре себе проявили цього разу.
Фанати гостей

Малинськ - Нива Т 1:0 (30.04.2017)
Фанати Ниви стояли просто біля воріт і активно підтримували свою команду. В таким матчах іноді більше справжнього та щирого ніж в зустрічах на великих стадіонах.
Фанати Ниви