Перша та Друга ліги. Тур 30 + Аматори
15 травня 2017
Швидко проминули ці вихідні і майже всі матчі проводились за один день. Зуміли виділитись фанати з Охтирки та Харкова, маємо на увазі Геліос. Хоча і фанати Металіста, що грали вдома, також яскраво підтримали свою команду. Не залишились осторонь і ультрас Металурга з Маріуполя, трохи диму та яскравий банер додали барв до атмосфери на секторі господарів.
В цілому, кожна зустріч була по своєму цікава, а тому подивитись є на що.

ПЕРША ЛІГА

Полтава - Колос 0:2 (12.05.2017)
Не зважаючи на місце та час проведення матчу, фанати Полтави згуртувались і приїхали підтримати свою команду.
Фанати Полтави

Маріуполь - Верес 1:1 (13.05.2017)
Фанати Металургу підготували гарний банер та трохи диму. Крім цього дуже активно гнали команду вперед протягом всього матчу.
Фанати Металурга

Арсенал - Авангард 0:3 (13.05.2017)
Декілька фанатів Авангарду приїхали на виїзд, підтримати команду.
Фанати Авангарду

Нафтовик - Геліос 1:1 (13.05.2017)
Фото з матчу небагато, а піро від господарів та гостей можна побачити лише на декількох знімках, та все ж шоу вийшло досить непоганим. І фанатів Геліоса приїхало чимало, і господарі добре підготувались.
Фанати Нафтовика
Фанати Геліоса

Гірник-Спорт - Скала 3:0 (13.05.2017)
Не зважаючи на останні події, гравці Скали не залишились без підтримки, одна людина приїхала, щоб підтримати їх на виїзді. Господарі теж мали хоч і не значну, проте гарну підтримку.
Фанати Гірника
Сектор Скали

Суми - Дніпро Ч 1:0 (13.05.2017)
Нормальних фото фанатів знайти дуже важко. Зазвичай фотографи роблять дві сотні світлин на яких буде хто завгодно, хоч пташка, що пролітала повз, але жодної фотографії вірних фанатів, що кожного разу, не зважаючи ні на що приходять та приїздять на матчі своєї команди. Тому ми вимушені робити чи такі скріни з відео, чи шукати фанатів на задньому плані.
Фанати Сум
Фанати Дніпра

Оболонь - Тернопіль 2:0 (13.05.2017)
Маємо в наявності лише таку світлину, на якій видно один з секторів фанатів Оболоні.
Фанати Оболоні

Миколаїв - Буковина 3:1 (13.05.2017)
Теж саме і тут, звичайно, зрозуміло, що активна підтримка була, проте більше на жаль ми сказати нічого не можемо.
Фанати Миколаєва

Інгулець - Десна 1:2 (13.05.2017)
Фанатів Десни на виїзд приїхало чимало. І як бачимо, вони не захотіли сидіти у клітці, що іменується гостьовим сектором.
Фанати господарів
Фанати Десни


ДРУГА ЛІГА

Металург З - Балкани 2:6 (12.05.2017)
Фанати Металурга не опускають руки, а в тому стані, в якому зараз перебувають вони, це дуже важко. Але і на їх вулиці буде свято - на днях Металург заключив контракт з новим генеральним спонсором, і вже наступну гру команда проведе на рідній Славутич-арені.
Фанати Металурга

Кремінь - Металург-2 М 2:0 (13.05.2017)
Якось малувато цього разу було фанатів Кремня, проте це не змогло погано вплинути на загальну підтримку.
Фанати Кремня

Поділля - Арсенал БЦ 3:2 (13.05.2017)
Близько двадцяти фанатів Арсеналу пробили цей виїзд. А це більше ніж на останній домашці. У господарів підтримка була трохи менш активною.
Фанати господарів
Фанати гостей


ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД АМАТОРІВ

Металіст - Єдність 4:1 (13.05.2017)
Дивлячись на фото з цього матчу забуваєш про те, що Металіст грає серед аматорів. Не будемо розписувати багато слів, в принципі і так все зрозуміло.
Фанати Металіста

Чайка - Нива Т 2:0 (13.05.2017)
Фанати Ниви активно підтримують свою команду, і не став винятком цей виїзд до Київської області. Цікавий банерок можна побачити на їх секторі. Ось, що вони самі пишуть з цього приводу: катайте за Ниву, ненавидьте Євросоюз у сучасному виді та усі його ініціативи нав’язати нам повагу до, як то зараз кажуть ліберали, різноманітності, тобто де-факто до виродків та неповноцінних людей.
Фанати Ниви