Прем’єр-ліга. Тур 8
13 вересня 2017
Після невеличкої перерви, викликаної матчами Збірної, УПЛ повернулася з низкою цікавих подій. Динамо зарахували технічну поразку за неявку до Маріуполя, тож керівництво київського клубу буде подавати апеляцію. Київські вболівальники подякували Андрію Ярмоленку за роки, проведені у команді. Розбір польоту влаштували своїм командам ультрас Олександрії та Карпат. І якщо олександрійці були більш толерантними у спілкуванні з гравцями, то у львівських ультрас терпець остаточно урвався. Тож детальніше про всі події у підбірці новин від нашої ультрас-спільноти.

Шахтар - Зоря 3:1 (09.09.2017)
Після нетривалої паузи на матчі збірних українська Прем’єр-ліга відновилася матчем володарів медалей минулого сезону - Шахтар приймав у Харкові Зорю. Перший тайм почався із традиційного для Шахтаря затяжного володіння м’ячем, але було очевидно, що легкої прогулянки в цьому поєдинку для гірників не передбачається. Так і вийшло - нічим не примітна подача з флангу закінчилася взяттям воріт П’ятова. Після цього Зоря могла подвоїти свою перевагу, проте їм не вистачало влучності у створених моментах. Фактично, луганці були господарями становища, але втратили свою перевагу, пропустивши після стандарту. У другому таймі на полі встановилася рівновага. Такий хід подій повністю влаштовував гостей та зовсім не влаштовував господарів. Натиск на ворота Зорі закінчився голом, після чого наприкінці матчу донеччани забили вдруге, встановивши остаточний рахунок у матчі.

43 фанати луганської команди пробили виїзд до Харкова. Останнім часом гра Зорі почала налагоджуватися, а разом з прийнятними результатами посилилося і бажання відвідувати матчі у вболівальників. Чорно-білі привезли з собою багато банерів та організували непогану звукову підтримку своїй команді. Від фанатів Шахтаря маємо лише скріншот з трансляції.
Фанати Шахтаря
Луганці на виїзді

Ворскла - Олімпік 1:1 (09.09.2017)
Нічия при зустрічі двох рівних суперників не мала викликати здивування, однак Ворскла зараз на підйомі, очки полтавцям потрібні більше, та й виглядали господарі набагато краще за гостей. Почалося все для полтавців - краще не придумаєш. Лише 12 секунд після стартового свистка знадобилося ворсклянам, аби вразити ворота суперників. Швидкий гол приголомшив гостей, довгий час вони приходили до тями, а полтавці встигли провести ще кілька хороших комбінацій. Згодом гравці Олімпіка поступово отямилися і перевели гру на половину поля полтавської команди, та невдовзі заробили пенальті, який влучно реалізували. Другий тайм був віддзеркаленням першого. Команди по черзі влаштовували гойдалки, але більше жодного м’яча так і не забили.

На жаль, у цьому турі фото ворсклян відсутні.

Зірка - Чорноморець 0:1 (10.09.2017)
Сім матчів Чорноморця без перемог призвели до того, що біля керма одеситів з’явився новий наставник. Разом з ним прийшла і ціла плеяда новачків. Тож оновлений одеський клуб не збирався грати абияк та був дуже мотивованим. На відміну від господарів, які виглядали слабко у цій грі. У Зірки рідко щось виходило. Команді не вистачало агресії, творчої задумки і бажання йти вперед. Ще жодна команда не досягала успіху, зосередившись в обороні. Протягом матчу було багато боротьби та мало футболу. Одесити скористалися помилками господарів сповна, забивши наприкінці першого тайму. У другому таймі Зірка активізувалася, але створити щось небезпечне біля воріт Чорноморця так і не спромоглася. У підсумку, не без частки везіння, але одесити здобули свою першу перемогу в сезоні.

Порядку півтори сотні фанатів підтримували місцеву команду. Вулкани виглядали яскраво з жовто-зеленими прапорами та розтягами, продемонструвавши доволі гучно підтримку з потужним звуком. Не відстала від колег і банда Iron Star Firm, яка також шизіла з прапорами та голим торсом. На секторі червоно-жовтих зібралося близько півсотні фанатів.

37 одеситів відвідали гру у Кропивницькому. Ультрас прикрасили паркан декількома банерами та попалили трошки піро. Підсумковий рахунок гри приніс гарний настрій, який має надихнути фанатів і далі катати виїзди, можливо, і в більшому складі.
Сектори Зірки
Вболівальники Чорноморця

Карпати - Верес 1:6 (10.09.2017)
Верес від початку сезону проводить свої домашні матчі на Арені Львів, тож ця зустріч отримувала статус ситуативного дербі. Карпати зобов’язані були доводити, що вони раді приймати гостей, але Львів – це їхнє місто. Зелено-білі дійсно агресивніше розпочали матч, притисли суперника до його воріт та одразу ж створили декілька небезпечних моментів. Власне, до 34-ї хвилини ніщо не передбачало біди. Верес, хоч і не відсиджувався на своїй половині поля, але ініціатива повністю була в руках господарів. А потім щось пішло не так. Ще до перерви рівненська команда повела у рахунку, а після перерви взагалі влаштувала справжній голепад. Єдиний гол львів’ян наприкінці матчу викликав лише посмішку, нервову посмішку.

Ультрас Карпат, як завжди, влаштували команді гарний супорт. Майже повний сектор зібрався у господарів. Зелено-білі були активні, гучні та організовані. На гру сектор прикрасили банером "Кубок Львову", нагадуючи команді, що чекають лише перемог. Але цей матч перетворився на справжній жах. Рахунок на табло остаточно вивів з себе львівську торсиду. Наприкінці гри сектор запалав від фаєр-шоу, яке супроводжувалося образливими зарядами, а фаєри полетіли на поле та бігові доріжки. Після фінального свистка між ультрас та футболістами відбулася дуже жорстка розмова, в ході якої фанати зелених левів вимагали від гравців зняти футболки, адже, на їхню думку, нинішні гравці львівського клубу не гідні їх носити.

90 ультрас з Рівного відправились за командою до Львова. Чорний сектор організував команді потужну підтримку з гарним звуком та піро. Паркан сектору прикрасили банером "Тримати слово!", адресований керівництву клубу стосовно ігор команди на Арені Львів. Більше детально про цей матч читайте ТУТ
Ультрас Карпат
Фанати Вереса

Динамо - Олександрія 3:0 (10.09.2017)
Ця гра проходила під гаслом "Як тепер Динамо гратиме без Ярмоленка". Спочатку без головного лідера команди у киян мало що вдавалося, хоча моментів було безліч. Ворота суперників були наче зачаровані, а кияни не могли влучити по воротах з декількох метрів. Олександрія мала свої проблеми, адже вже давно не вигравала. Але чимось особливим гості не запам’яталися, маючи на початку гри лише один небезпечний момент. Напевно вболівальники Динамо залишилися розчарованими побаченим, але їх настрій змінився дуже швидко. На другий тайм кияни вийшли зарядженими і почали забивати один м’яч за іншим. Уже в доданий час Олександрія могла забити гол престижу, але Коваль виручив Динамо. В результаті кияни повернули собі другу сходинку, а ось Олександрія тепер займає передостаннє місце.

Цього разу сектор господарів заповнився суттєво краще, ніж у попередніх іграх, хоча відвідуваність від матчу до матчу продовжує кульгати. Як і в попередніх зустрічах, біло-сині виглядали яскраво завдяки різноманіттю розтягів та прапорів. На гру ультрас Динамо підготували текстівку з подякою Андрію Ярмоленку за роки, проведені в клубі. Окрім цього, Родичі також підготували текстівку, адресовану ФФУ. Вона мала застерегти федерацію від прийняття рішення про технічну поразку за невиїзд команди до Маріуполя. Втім, Динамо таки отримало 0:3 і планує подавати апеляцію.

20 активних ультрас приїхало підтримати Олександрію. Останнім часом гра їх команди дуже розчаровує, натомість фанати продовжують вірити в команду. Після чергової невдалої гри у цьому турі, гравці Олександрії підійшли до гостьового сектору, аби поспілкуватися з ультрас. У фанатів були запитання, на які відповіли капітан команди Андрій Запорожан та воротар Юрій Паньків. Олександрійці і футболісти почули один одного, тож є надія, що в наступному матчі віддача і активність буде зовсім інша з обох боків.
Сектор Динамо
Сектор гостей

Сталь - Маріуполь 0:1 (10.09.2017)
На перемогу команда Севідова таки награла, з цим не посперечаєшся, ось тільки і Сталь не заслуговувала поразки. Гарне враження залишили кам’янці, досить організовано грали і часто атакували, особливо в кінцівці, але долю дуелі з Маріуполем вирішив сумнівний пенальті. Гості з перших хвилин насіли на ворота сталеварів та мали декілька небезпечних моментів для взяття воріт. Так продовжувалося протягом усього першого тайму, доки азовці не домоглися свого, реалізувавши одинадцятиметровий. Друга половина зустрічі пройшла під диктовку Сталі. Підопічні Мелікяна заробили безліч стандартних положень, але жодного разу так і не змогли забити у ворота Худжамова. Таким чином, азовці здобули мінімальну перемогу на виїзді, набравши чергові три очки і закріпившись у верхній частині турнірної таблиці. А сталевари зазнали вже шостої поразки поспіль і не можуть бути задоволені своїм становищем, опускаючись все нижче і нижче в таблиці.

Фотосвітлин із сектору маріупольців немає, підтримати азовців до Києва приїхало 2 фанати.