Огляд нижчих ліг. Тур 20
08 листопада 2017
Потроху наближається зимове міжсезоння, свої останні в цьому році матчі зіграли команди Другої ліги А. В інших лігах лишилось зіграти ще по два тури. Центральною темою тижня стала підтримка засуджених окупантами патріотів. Багато банд з нижчих ліг підтримало заклик двіжів з вишки, привертаючи увагу до проблеми текстівками та банерами. Так, ультрас Металіста влаштували марш з цього приводу. Яскраво попалили на цих вихідних фанати Волині, Поділля та Прикарпаття. В останніх, до речі, почалися контри з керівництвом клубу, тож фанати зробили відповідну заяву. Детальніше про події з минулого вікенду читайте в нашому звіті.

ПЕРША ЛІГА

Волинь - Авангард 2:1 (03.11.2017)
Близько 40 фанатів підтримували господарів поля. Лучани виглядали яскраво – клубний дрес-код, гучні заряди та піротехніка. До речі, Волинь порадувала ультрас своєю грою, здобувши три залікові пункти до своєї скарбнички. Троє фанатів з Краматорська завітали до Луцька, подолавши для цього більше 1000 км в одну сторону.
Фанати Волині
Краматорці на виїзді

Кобра - Жемчужина 3:0 (04.11.2017)
На секторі харків’ян зібралося 15 фанатів, які перебували у гарному настрої та гнали команду уперед. Після фінального свистка настрій став ще кращим, адже Геліос розгромно переміг своїх опонентів.
Сектор Геліоса

Оболонь - Нафтовик 3:2 (04.11.2017)
Оболонь у доволі напруженому матчі таки перемогла охтирців. Господарів підтримували 13 ультрас.
Ультрас Оболоні


Полтава - Балкани 4:0 (05.11.2017)
А ось так шизіли місцеві ультрас за Полтаву.
Сектор Полтави


Миколаїв - Дніпро Ч 3:0 (05.11.2017)
Чудову підтримку на грі влаштували Корабели. Близько 60 ультрас зібрав сектор господарів, які під барабан та майже не замовкаючи гнали Миколаїв до перемоги. Після матчу футболісти майже повним складом подякували фанам за підтримку. Не дуже зрозуміло, від чого залежить у Миколаєві кількість людей на секторі, адже буквально пару турів тому сектор господарів був взагалі порожнім.

Лише двоє активних підтримало Дніпро на виїзді.
Сектор Миколаєва
Фанати Дніпра

Кремінь - Суми 0:2 (04.11.2017)
П’ятеро фанатів Сум дістались до Кременчука, аби підтримати своїх.
Фанати гостей


ДРУГА ЛІГА

Дніпро - Суднобудівник 5:0 (04.11.2017)
Як і в попередніх матчах, Дніпро підтримувала чисельна армія фанатів. Дніпряни традиційно використовували багато прапорів. Не забули господарі вивісити текстівку на підтримку засуджених фанатів.
Сектор Дніпра

Прикарпаття - Агробізнес 2:4 (04.11.2017)
Чималу кількість піро спалили ультрас Прикарпаття на грі проти Агробізнеса. Хоч і програли, зате пошизіли від душі. А вже за декілька днів фанати Прикарпаття виступили із заявою стосовно керівництва клубу і останніх подій, що відбуваються навколо їх руху. Хто не в курсі - віце-президент клубу звинуватив своїх в тому, що через них клуб проведе одну гру при порожніх трибунах (хоча насправді причина бану інша), а також в тому, що франики кидали "святий хліб" в сторону поля. Насправді ж фанати Прикарпаття придумали заряд про команду Агробізнес і кидали в сторону поля круасани, які власник Агробізнесу роздає на кожному матчі...

Агрокруасан!
Волочиський скам!
Вірнопивне дно,
Хай помре воно!
Штучне ти гавно!
Фанати Прикарпаття


Полісся - Поділля 0:0 (04.11.2017)
Фанати господарів беруть не кількістю, а якістю. І хоча на секторі зібралося лише 10 чоловік, житомиряни жваво підтримували команду. Забитих м’ячів вболівальники так і не побачили, зате гравці після матчу потиснули кожному руку.

16 фанатів з банди Hetman Boys пробили виїзд у Коростень. Ультрас не шкодували піро, відриваючись на повну. Після гри команда подякувала активним за підтримку.
Сектор Полісся
Ультрас Поділля

Нива Т - Арсенал БЦ 1:2 (04.11.2017)
Фанати Ниви

Нікополь - Таврія 1:1 (05.11.2017)
Не залишили без підтримки команду вболівальники Нікополя. Після гри також було зроблено колективне фото з фанатами Таврії.

Четверо сімферопольців відвідало гру у Нікополі. Після матчу вони зробили декілька фото разом з командою.
Вболівальники Нікополя
Фанати Таврії
,

Енергія - Металіст 1:2 (05.11.2017)
Активну підтримку влаштували Енергії місцеві фанати. Окрім клубних банерів, хлопці також прикрасили паркан текстівкою про засуджених луганців.

Ультрас Металіста влаштували невеличку ходу перед матчем на підтримку Влада Овчаренко та Артема Ахмерова. На грі від харків’ян традиційно був потужний звук. Далі у хід пішло піро та голий торс.
Сектор Енергії
Ультрас Металіста

Буковина - Скала 0:3 (05.11.2017)
Фанати Буковини також не оминули тему із засудженими фанатами та вивісили текстівку на їх підтримку.

11 стрийків пробило виїзд до Чернівців.
Фанати Буковини
Сектор Скали

Буковина - Скала 0:3 (05.11.2017)
І остання підбірка фото на сьогодні - знімки сектору вінницької Ниви на крайній домашці
Фанати Ниви