Перша ліга. Тури 23-24
27 березня 2018
Довге міжсезоння підійшло до кінця в нижчих лігах, на наступних вихідних стартує Друга ліга, в лізі Першій вже відбулось два тури. Ні, ми не забули про традиційні звіти, просто писати і справді не було про що. Здавалось би, за довгу зиму фанати мали б скучити за футболом, але на жаль... Через негоду 23-й тур у Першій лізі був під загрозою, проте переважна більшість матчів все ж відбулася. Декілька ігор таки було перенесено на інші дні, і ми чекали на світлини з Черкас, щоб завершити цей огляд. Тож, як розпочали після міжсезоння фанати Першої ліги, можна дізнатися з нашого звіту.

ПЕРША ЛІГА. ТУР 23

Кремінь - Миколаїв 2:2 (17.03.2018)
Народ поступово виходить після зимової сплячки та не особливо тягнеться на стадіон. Так, завжди чисельний та активний сектор господарів майже пустував. 9 фанатів підтримувало господарів в цій грі.

Виїзд до Кременчука пробив один корабел. На початку матчу він використав петарду, і до нього одразу підійшли аж п’ятеро поліцаїв. Для кременчуцьких правоохоронців піро - це як червона ганчірка для биків. Кидаються одразу. Вп’ятьох вивели його зі стадіону, але через 10 хвилин він все ж повернувся і продовжував підтримувати команду. Дуже непогано так заряджав, як для одного.
Сектор Кременя
Фанат Миколаєва

Балкани - Десна 1:2 (18.03.2018)
Шестеро сіверян відвідало південне селище Зоря. Хлопці привезли із собою декілька банерів та після гри активно спілкувалися з гравцями своєї команди. Забігаючи наперед... в наступному турі Десна зіграла при порожніх трибунах проти Авангарда, і ту гру було перенесено в Лютіж.
Сіверяни на виїзді

Оболонь - Колос 2:4 (18.03.2018)
Хлопці із 7-го сектору Оболонь Ультрас провели “нульовий” тайм з лопатами на футбольному полі разом з командою Ю-19, допомагаючи розчистити сніг та підготувати поле до звітної зустрічі. Сама ж гра видалася напрочуд цікавою - команди видали захоплюючі гойдалки з інтригою та красивими голами, не даючи фанатам засумувати бодай на хвилину. Після фінального свистка хлопці трішки попалили, звертаючи увагу громадськості на четверту річницю окупації Криму та відсутність якихось дій у цьому напрямі з боку держави.
Ультрас Оболоні

Арсенал - Полтава 3:1 (19.03.2018)
Судячи з єдиного колективного фото, яке вдалося знайти, виїзд до столиці пробили 15 полтавців.
Фанати Полтави


Дніпро Ч - Волинь 2:1 (28.03.2018)
28-го березня у Черкасах відіграли перенесений матч 23-го туру. Дніпряни шизіли за своїх з прапорами та голим торсом. Були на виїзді і волиняни, але фото ми поки не знайшли. До речі, минулого тижня черкаський Дніпро змінив свою емблему, новий логотип було погоджено з ультрас Дніпра.
Сектор Дніпра


ПЕРША ЛІГА. ТУР 24

Волинь - Нафтовик 1:0 (24.03.2018)
Лучани скучили за футболом, це читалося за кількістю народу, який прийшов підтримати команду на цю гру. Переважна кількість фанатів дотрималися клубного дрес-коду та вдяглися у білі футболки. На 17-му секторі була пристойна банерна лінія та гучний звук, для підтримки також використовувалися декілька прапорів на клубних кольорах. Після гри луцькі футболісти підійшли до сектору подякувати фанатам за підтримку.
Сектор Волині

Полтава - Дніпро Ч 2:1 (25.03.2018)
Важко оцінити, скільки народу зібрав сектор господарів, але атмосфера була гарячою. Полтавські ультрас добряче попалили протягом матчу. П’ятеро ультрас Дніпра відкатали виїзд до Полтави. Точніше, до села Копили, адже гра проходила на загородній базі ФК Полтава...
Сектор Полтави
Фанати Дніпра

Інгулець - Кремінь 2:0 (25.03.2018)
Трохи менше фанатів, ніж в попередній домашній грі, пробило гру на виїзді. Так, кременчуцьку команду під звуки барабану гнали уперед шестеро фанатів. Хлопці були дуже активними та досить непогано заряджали.
Фанати Кременя

Миколаїв - Оболонь 1:0 (25.03.2018)
Порядку 60 фанатів зібрав сектор господарів поля. Через непридатність поля Центрального міського стадіону цей матч спочатку хотіли перенести на 10 квітня. Однак потім все ж вирішили провести його в намічену дату, але на іншій спортивній арені - на полі із штучним покриттям у парку Перемоги. Корабели розважалися, як тільки могли – робили голий торс та гралися у сніжки, які ліпили з невеличкої купки снігу, що ще залишалася на біговій доріжці.

7 фанатів підтримали Оболонь на виїзній грі.
Сектор корабелів
Фанати Оболоні