Прем’єр-ліга. Тур 27
17 квітня 2018
Безумовно найбільш очікуваним дійством 27-го туру було українське Класико. Інтерес до гри підігрівався ще задовго перед матчем – то були і афіші перед грою, і квитки на саму гру. В стороні не залишилися навіть харківські фанати, які дали чітку відповідь хто в місті господар. Звісно, підтримка донецьких та київських ультрас була найбільш чисельною у всьому турі. Тож про все, чим дихала фанатська спільнота на цьому тижні можна дізнатися з чергового звіту від нашого ультрас-порталу.

Маріуполь - Верес 2:0 (14.04.2018)
Одразу ж після стартового свитка господарі всерйоз заявили про свої наміри на успіх, захопивши ігрову та територіальну перевагу, що призвело до швидкого голу вже на 3-й хвилині гри. Після забитого гола маріупольці ще якийсь час намагалися атакувати, але потім повністю віддали м’яч супернику. Якщо у першій половині тайму у гостей нічого не клеїлося, то у другій, один за одним стали виникати небезпечні моменти. До перерви відбувалися гойдалки, проте жодна з команд не забила. У другому таймі гойдалки продовжилися, але активнішими були господарі, які змогли вдруге вразити ворота суперника. У другій половині тайму гості проводили багато часу на чужій половині поля, маючи намір якщо не врятуватися, то хоча б скоротити відставання в рахунку. Навіть пенальті заробили, але реалізувати його не змогли. Тож рахунок залишився незмінним.

П’ятеро представників Чорного сектору пробили виїзд до Маріуполя. Судячи з фото хлопці не залишали команду без підтримки та активно заряджали.
Ультрас Вересу

Шахтар - Динамо 0:1 (14.04.2018)
Динамівці з перших хвилин дали зрозуміти суперникам, що не будуть пасти задніх та приїхали за перемогою. Кияни дуже швидко переходили з оборони в атаку, багато рухалися і неймовірно активно пресингували Шахтар. Номінальні господарі теж намагалися створити небезпеку біля воріт Бойка, проте чомусь не все клеїлось. Біло-сині мали забивати вже на початку зустрічі, але декілька стовідсоткових моментів змарнували. Активний пресинг гостей призвів до помилки гірників і забитого голу біло-синіми. Після пропущеного голу Шахтар кинувся відіграватися та видав непогані 10 хвилин, але до перерви нічого не змінилося. В другій половині гри Шахтар пробував відігратися, проте Динамо дуже вдало діяло в обороні, так і не дозволивши нікому з гірників нанести по воротам удар. Ближче до кінцівці поєдинку емоції гравців почали бити через край. На полі почалися сутички та штовханина. В результаті якої було багато жовтих карток та червона у гірників. Яке ж класичне без традиційних сутичок?! Рахунок на табло не змінився, а з ним зросла інтрига в боротьбі за чемпіонство.

Близько двох сотень фантів помаранчево-чорних підтримували Шахтар в звітній грі. У гірників була чудова банерна лінія. Звук був потужним, класно виходили переклички з кузьмою. Варто відзначити спалений гірниками флаг ДНР, а також переклички з киянами "Слава Україні - Героям слава!"

Нарешті добротна кількість киян зібралася на секторі Динамо (близько 700 чоловік). Хотілось би щоб таке відбувалося не тільки в матчах з принциповими суперниками. Як завжди на секторі біло-синіх було багато банерів. Потужний звук, досить часто кияни перекрикували весь стадіон. В плані голосового супорту мабуть кращий матч фанатів Динамо в цьому сезоні. Забитий гол, звісно, святкували піротехнікою.

Наприкінці матчу відбулась невелика сутичка біля гостьового сектору. Вболівальник Динамо на секторі поряд з гостьовим хотів розгорнути після фінального свистка плакат в підтримку Беньяміна Вербіча (така фішка зараз популярна серед школярів на домашніх матчах Динамо), але стюард відібрав у хлопця плакат і не пустив його в перші ряди сектору. Побачивши це один з фанатів з гостьового переліз через паркан, забрав у стюарда плакат і вже повертався на своє місце, але стюард поліз в бійку. Одразу підтягнулись космонавти, їх полили з вогнегасника і почали кидати в них піротехніку, але все досить швидко заспокоїлось, коли втрутились лідери київського двіжу і повернули всіх на свої місця.

Також емоції на гостьовому секторі підігрівались роботою стюардів. До вже звичних 4 кордонів обшуку додалось ще те, що на турнікетах стюардів було всього троє, тому вхід на сектор відбувався неймовірно повільно. Після матчу турнікети ніхто не відкрив і кияни були вимушені лізти через паркан аби вийти зі стадіону.
Сектор Шахтаря

Кияни на виїзді

Олімпік - Олександрія 0:0 (15.04.2018)
Команди з перших хвилин задали хороший темп, але створювати небезпечні моменти не вдавалося. До середини тайму суперники стали грати трохи гостріше і відразу ж пішли можливості для взяття воріт. Команди по черзі обмінювалися небезпечними моментами, втім на взяття воріт вони не тягнули. У другому таймі жвавіше почала Олександрія, яка взяла гру під свій контроль, та м’яч відверто не хотів залітати у ворота. Після серії замін команда Санжара трохи активніше стала діяти в атаці, але оборона гостей впоралася із загрозою. В кінці матчу команди стали діяти більш акуратно - ніхто не хотів ризикувати, адже помилка могла дуже дорого обійтися. Фінальний свисток арбітра зафіксував сухий рахунок на табло.

Сектор господарів зібрав 11 вболівальників. Олімпійці теж не байдикували та підтримували команду як тільки могли.

10 олександрійців пробили гру на стадіоні ім. В. Лобановського, разом з ними на гостьовому ще з десяток фанатів з інших міст. Фото поки що відсутні, але якщо найближчим часом з’являться - ми обов’язково доповнимо ними наш звіт.
Сектор Олімпіка

Зірка - Чорноморець 2:1 (15.04.2018)
Вперше з 2011-го року Зірка обіграє Чорноморець і ця перемога може стати ключовою для команди Монарьова в боротьбі за рятівні місця в Прем’єр-лізі. Одесити ж грузнуть на останній позиції, показуючи всі свої проблеми і не справляючись в грі з дуже зручним для себе суперником. Перший тайм не був надто видовищним. У обох команд було багато старання, бажання перемогти і досить високі швидкості. Але брак при передачах зводив нанівець всі зусилля суперників. Другий тайм став цікавішим завдяки забитим голам. Господарі скористалися помилками одеситів та відкрили рахунок на 64-й хвилині. Потім Чорноморець взагалі залишився у меншості, і знову пропустив. Наприкінці один гол таки розрадив одеську команду, але для здобуття бодай одного пункту цього було замало.

Трохи більше ніж півсотні ультрас шизіло за Зірку в цьому матчі. Вулкани добротно заряджали. Окрім звукової підтримки були також традиційні жовто-зелені прапори та декілька розтягів. Не таким чисельним як завжди був сектор банди Iron Star, втім вони також не залишили команду без підтримки. На секторі було порядку 30 чоловік. Підтримували декількома жовто-червоними прапорами.

22 одесити відкатали виїзд до Кропивницького. Окрім звичних банерів на паркані можна також було побачити килим. З власником цього банеру ми і плануємо наступне наше коротеньке інтерв’ю, яке вийде сьогодні-завтра. Також гості з Південної Пальміри привезли з собою декілька великих прапорів у клубних кольорах.
Фанати Зірки
Фанати Чорноморця

Сталь - Карпати 0:1 (15.04.2018)
Карпати могли знищувати Сталь ще в першому таймі, повністю домінували львів’яни, створювали моменти і регулярно загрожували воротам, а у кам’янців абсолютно нічого не виходило. Натиск на ворота суперника зробив своє діло і львів’яни повели у матчі. У другій частини матчу гра трохи вирівнялася. Боротьба на футбольному полі стала майже рівною, але більше небезпечних моментів виникало все ж таки біля воріт номінальних господарів. Трохи згодом сталевари взагалі залишилися у меншості, що ще більше ускладнювало становище. Фінальний натиск на ворота Карпат до голу так і не призвів, Карпати з легкістю впоралися з атаками.

60-65 фанатів на гостьовому секторі. Львів’яни трохи запізнилися на матч, тож на фото не всі. Окрім львів’ян своїх друзів прийшли підтримати динамівські ультрас, олександрійці та дніпряни. Щоб якось скоротати час перед грою, львівські фанати удень відвідали гру Олімпік – Олександрія.
Ультрас Карпат

Зоря - Ворскла 0:3 (15.04.2018)
На початку гри команди придивлялися одна до одної, а в центрі поля було багато боротьби. Зоря та Ворскла по черзі володіли м’ячем, однак до справді небезпечних моментів справа так і не доходила. За весь перший тайм команди створили лише по одному моменту. Якщо в першому таймі гра була більш менш рівною, то в другому на полі була лише одна команда – і це Ворскла. Перша неприємність для Зорі сталася на 49-й хвилині. Після голу гості більше сконцентрувалися на захисті та більше сподівалися на контрвипади. Це принесло свої плоди, і полтавці збільшили рахунок. Зоря спробувала наприкінці зустрічі переломити хід гри на свою користь, але гості знову забили, зробивши рахунок розгромним.

Трохи більше 20 ультрас на секторі Зорі. Чорно-білі були не такими активними як у попередніх матчах. Можливо причиною є квола гра команди. Що тут казати, розгромна поразка добряче зіпсувала настрій луганським фанатам.

Трохи більше 20 полтавців на виїзді у Запоріжжі. Протягом матчу непогано заряджали, тим паче було добре чутно через майже порожню Славутич-Арену. Наприкінці матчу полтавці стали по торсу.