Огляд нижчих ліг за тиждень + Кубок України. 1/2 фіналу
19 квітня 2018
Матчі у нижчих лігах стартували ще у минулий четвер та розтягнулися до вівторка, а у середу відбулися матчі 1/2 Кубка України, тож ми вирішили трохи притримати звіт та об’єднали все разом. Непогану кількість народу зібрали фанати Миколаєва та черкаського Дніпра. У Другій лізі все ж вболівали яскравіше. Ультрас Буковини влаштували піро-шоу. Найчисельнішою була підтримка у Металіста та Дніпра. Більше детальніше про все можна дізнатися з нашого чергового звіту.

ПЕРША ЛІГА. ТУР 27

Миколаїв - Кобра 1:0 (13.04.2018)
Порядку 50 фанатів на секторі корабелів. Як завжди потужний звук під барабан. Після гри футболісти підійшли подякувати фанатам за підтримку.
Фанати Миколаєва

Оболонь - Волинь 0:1 (13.04.2018)
9 місцевих фанатів на секторі Оболоні.

20 лучан пробили гру до Києва. Окрім чудової банерної лінії, луцькі фанати влаштували команді доволі гучно підтримку, навіть попри невеличку кількість народу.
Сектор Оболоні

Лучани на виїзді

Суми - Рух 1:0 (14.04.2018)
25 ультрас на секторі господарів. Підтримували прапорами та розтягами. На майже порожньому стадіони створювали потужний звук протягом усього матчу.
Сектор Сум

Кремінь - Полтава 0:2 (14.04.2018)
9 активних фанатів підтримували Кремень в цій грі. Після гри була вже традиційна подяка від футболістів.

Не залишили свою команду без підтримки і фанати з Полтави.
Фанати Кременя

Сектор Полтави


Дніпро Ч - Десна 2:1 (14.04.2018)
40 фанатів на секторі Дніпра. Дніпряни влаштували команді чудову підтримку з потужним звуком протягом усього матчу.
Сектор Дніпра


ДРУГА ЛІГА

Дніпро - Дніпро-1 1:2 (13.04.2018)
На фан-секторі дніпрян ще до стартового свистка матчу зібралось багато людей. І вони, як завжди, дуже порадували своєю активною підтримкою протягом усієї гри, підтримуючи гравців ФК та підганяючи їх вперед. Не обійшлося й без зарядів у бік СК. Окрім вже всім відомого “Оле-ола…” прозвучали й нові варіанти. Особливо дісталося капітану СК – Сергію Кравченку. Крім того, на північній трибуні розгорнули декілька банерів. Один висів протягом усього матчу: “Маємо традиції. Віримо в майбутнє”. А під час гри на якийсь час вони розгортали ще один банер з текстом: “Угробил одно №16. Взялся за другое”. Були і голий торс, була і піротехніка.

Якщо минулого разу фанати СК займали південну трибуну (навпроти, на північній трибуні, знаходиться фан-сектор “Дніпра”), то цього разу вони були там, де і мали бути – на гостьовому секторі, який огороджено решіткою від інших. Але цього було мало і на захист вболівальників СК прислали таку кількість стюардів та людей у камуфляжі, аби перегородити кожен ряд сусіднього сектору і повністю перекрити прохід до гостьової трибуни. Але охороняти там було особливо нікого – ми нарахували близько 10 людей та один барабан. Ще вони вивісили банер “Дім за тобою”, але його було доволі погано видно. Мабуть, через події минулого року, коли між фанатами на трибуні зав’язалась сутичка, цього року не так багато прихильників СК наважилось прийти саме до фан-сектору, аби відстоювати кольори свого улюбленого клубу.
Фанати Дніпра
Сектор Дніпра-1

Таврія - Миколаїв-2 2:0 (14.04.2018)
Наш фотокор побував на матчі в Бериславі. Люди на фото (більшість з яких - місцеві бериславські хлопці) не мають відношення до двіжу Таврії, і взагалі у них дуже розмите уявлення про ультру, фанатизм і т.д. Але якусь підтримку команді вони забезпечують так, як вміють...
Сектор Таврії

Поділля - Нива В 1:4 (14.04.2018)
Десь 25 фанатів зібралося на секторі подолян. Нажаль у цій грі команда їх не порадувала, тож особливої активності від фанатів також не було.
Сектор Поділля

Прикарпаття - Арсенал БЦ 2:0 (14.04.2018)
А ось так підтримували місцеву команду прикарпатські ультрас. На секторі трохи більше 40 фанатів.
Ультрас Прикарпаття

Полісся - Львів 2:0 (15.04.2018)
Цікава ситуація на секторі Полісся. Виїзд у будній день пробиває більша кількість людей, ніж домашню гру. Лише троє найвідданіших не полишили команду без підтримки, за що Полісся віддячило фанатам перемогою.
Фанати Полісся

Буковина - Нива Т 1:0 (15.04.2018)
Фанати Буковини використали чималу кількість піро для перфу на цей матч. Задиміли увесь стадіон, тож навіть приблизну кількість народу на секторі важко визначити.

34 фанати з Тернополя пробили виїзд до Чернівців.
Фанати Буковини
Фанати Ниви

Металіст - Металург З 3:0 (15.04.2018)
Як і на всіх домашніх матчах Металіст підтримувала велика кількість народу. Окрім харків’ян на секторі були присутні і фанати криворізького Кривбасу, про що свідчить банер на паркані. Окрім цього паркан прикрашав банер “Харків проти Шахтаря”, який представники Металісту підготували на українське класико, яке відбувалося на стадіоні Металіст напередодні. До речі через цей банер у харків’ян виник конфлікт з правоохоронцями, коли вони намагалися занести банер на стадіон на гру між Шахтарем та Динамо.
Ультрас Металіста

Агробізнес - Скала 1:2 (16.04.2018)
15 ультрас підтримали Скалу у Хмельницькому. У стрийків була чудова банерна лінія та гучні заряди. Також попали трошки піро. Вийшло доволі яскраво.
Фанати Скали


КУБОК УКРАЇНИ. 1/2 фіналу

Дніпро-1 - Динамо 1:4 (18.04.2018)
Невеличка купка з барабаном вболівала за СК Дніпро-1. Здається правоохоронців на секторі було навіть більше ніж самих вболівальників.

Майже повний сектор був у киян. Переважна кількість народу на гостьовому – це фанати Дніпра, тож підтримка була такою чисельною. У біло-синіх гарна банерна лінія, були розтяжки та звісно ж піро, яким святкували забиті голи, яких було не мало.
Сектор Дніпра-1
Ультрас Динамо

Шахтар - Маріуполь 5:1 (18.04.2018)
Близько 60 фанатів на секторі гірників.

7 азовців підтримували Маріуполь на грі у Харкові.
Фанати Шахтаря
Ультрас Маріуполя