Огляд нижчих ліг за тиждень
25 квітня 2018
Одразу два тури Першої ліги пройшли минулого тижня. 28-й тур припав на середу, тож підтримка у більшості команд була не такою чисельною, як у попередніх матчах. Солідну підтримку зібрали матчі Волині та Десни. Як завжди активні були корабели. Ультрас Прикарпаття разом з командою святкували вихід у Першу лігу. Фанати Скали провели декілька акцій проти ФФУ та керівництва клубу. Харківські ультрас підготували класний перф з піро на гру з Дніпром. А фанати Таврії піротехнікою відсвяткували 60 років з дня заснування клубу. Детальніше про новини з ультрас секторів можна дізнатися з нашого звіту.

ПЕРША ЛІГА. ТУР 28

Волинь - Миколаїв 0:1 (18.04.2018)
Не дивлячись на те, що ФФУ призначила гру на будній день та ще й на 14-ту годину, підтримати луцьку команду зібралося близько 60 фанатів. Лучани були активними та гнали команду уперед, проте підтримки луцької торсиди не вистачило для перемоги.
Сектор Волині

Балкани - Дніпро Ч 1:0 (18.04.2018)
Вболівальників Балкан було зовсім мало, проте вони наробили багато шуму, традиційно підтримуючи свою команду з кількома барабанами.
Сектор Балкан


Десна - Нафтовик 4:1 (18.04.2018)
Десну підтримували два сектори. Близько 30 фанатів гнали чернігівську команду з прапорами. Не залишили Десну без підтримки і сіверяни, яких судячи з фото було 26 чоловік.
Фанати Десни


ДРУГА ЛІГА

Нива В - Буковина 0:1 (21.04.2018)
Близько 60 фанатів на секторі господарів. Вінничани забезпечили Ниві потужну підтримку протягом усього матчу.

Ось так фанати Буковини разом з командою святкували перемогу після матчу.
Сектор Ниви
Фанати Буковини

Львів - Прикарпаття 1:3 (21.04.2018)
Ультрас Прикарпаття шизіли від душі. Настрій в них був чудовий, адже їхня команда достроково піднялася в Першу лігу.
Фанати Прикарпаття

Суднобудівник - Таврія 0:4 (22.04.2018)
Фанати Таврії з великою кількістю піро святкували не тільки розгромну перемогу їх команди, а ще 60-ту річницю з дня заснування клубу. Тож приводів відірватися на славу було декілька.
Ультрас Таврії

Скала - Поділля 1:0 (22.04.2018)
Стрийків було не так багато, як, наприклад, в попередніх матчах. Тим не менш, хлопці не прийшли відсиджуватися на трибуні, а гнали своїх вперед усі 90 хвилин. Також ультрас приготували декілька акцій. Це і традиційні стрічки, і послання в ПФЛ, і такий собі крик душі кожного, хто знайшов час для відвідин матчу. Справа в тому, що перед грою фанатам повідомили, що на клуб наклали штрафи за дії фанатів на двох останніх матчах. Цікавим є те, що покарали клуб за гру в Довгому, на якій ультрас розміщувалися за межами поля. Це, звісно, обурило стрийків, тож свої претензії вони вирішили показати саме таким чином.

Четверо подолян пробили виїзд до Моршина. Хлопці спокійно спостерігали за подіями на полі, лише іноді кидаючи поодинокі заряди.
Сектор Скали
Подоляни на виїзді

Нива Т - Полісся 2:1 (22.04.2018)
30 фантів Ниви підтримували команду на цій грі. У тернопільських фанатів теж накипіло, на своїй сторінці у фейсбуці вони виклали пост про те, як незручно фанатам грати домашні матчі у Вишнівці, який знаходиться за 47 км від Тернополя, і існують певні проблеми з транспортом, щоб добиратися на ці матчі. Але керівництво клубу це напевно мало хвилює, адже вони мають наглість дорікати фанатам тим, що справжні вболівальники повинні підтримувати команду в непрості часи. Фанати відповідають, що про що може вестися розмова, якщо вже більше двох років Нива грає домашні матчі по глухим селам в які дуже проблемно добратись і вибратись.

5 фанатів Полісся побували на грі у Вишнівці. На гру фанати підготували текстівку в пам’ять про легендарного олдового фаната Полісся - Юру Правого, який трагічно загинув на минулому тижні.
Ультрас Ниви
Фанати Полісся

Металіст - Дніпро 3:0 (22.04.2018)
Харків’яни влаштували команді не тільки чудову звукову підтримку, а ще підготували класний перф, який потім підсвітили піро. Народу на секторі зібралося як завжди багато. Окрім вищезазначеного перфу на секторі також були присутні розтяги та прапори.

У дніпрян також була солідна підтримка. Сектор прикрашали багато банерів, серед яких виділявся банер із зображенням загиблих побратимів. Окрім дніпрян на секторі були присутні фанати з Гомеля, про що свідчить один з банерів. Також на грі відбулась цікава акція - фанати Металіста приготували футболки МХ для лідерів Дніпра, а дніпряни у відповідь презентували свої футболки хорькам.
Сектор Металіста
Дніпряни на виїзді


ПЕРША ЛІГА. ТУР 29

Суми - Десна 0:2 (22.04.2018)
Трохи більше 20 ультрас на секторі сумчан. Хлопці вболівали з розтягами та декількома прапорами. 10 сіверян на грі у Сумах.
Сектор Сум
Сіверяни на виїзді

Кремінь - Гірник-Спорт 2:0 (22.04.2018)
Зовсім мізерною була підтримка у господарів. На секторі Кременя було лише шестеро фанатів.
Сектор Кременя


Кремінь - Гірник-Спорт 2:0 (22.04.2018)
7 волинян пробило виїзд в село Петрове на гру з ФК Інгулець.
Фанати Волині

Миколаїв - Полтава 2:1 (23.04.2018)
Порядку 40 фанатів зібрав сектор корабелів, які весь матч під барабан гнали свою команду.
Сектор Миколаєва