Огляд нижчих ліг за тиждень
16 травня 2018
Двоє пивоварів відкатали Золотник, що власне і відзначили на матчі. Яскраву підтримку з прапорами та стрічками влаштували командам фанати Десни та Прикарпаття. Від душі попалили на матчах ультрас Полтави, Миколаєва та Волині. А найбільш чисельною підтримкою може похизуватися Металіст. Всі подробиці туру, що минув у невеличкому звіті від нашого ультрас-порталу.

ПЕРША ЛІГА. ТУР 33

Оболонь - Авангард 1:1 (11.05.2018)
14 фанатів підтримували господарів в звітному поєдинку. Після гри було зроблене колективне фото разом з командою. Двоє пивоварів відкатали Золотий Сезон. Для одного з хлопців це вже третій “Золотник” поспіль і цим особистим досягненням можна пишатися. Цього разу це 16 різних міст та селищ слідом за рідним клубом.

Двоє фанатів з Краматорська на виїзді в Києві
Ультрас Оболоні

Краматорці на виїзді


Інгулець - Десна 1:3 (12.05.2018)
На секторі Інгульця помічено 16 фанатів, які під барабан гнали команду до перемоги.

37 фанатів з Чернігова пробили виїзд у Петрове. На секторі була чудова атмосфера. Переважна кількість сектору була одягнена у біле. Для підтримки команди використовували велику кількість прапорів. Перемогу відсвяткували піро.
Сектор Інгульця

Фанати Десни

Суми - Арсенал 0:1 (12.05.2018)
На секторі сумчан порядку 20 ультрас. В підтримці команди вони надали перевагу великим прапорам. Перемогу в матчі сумські футболісти своїм фанатам так і не подарували, але до сектору підійшли, щоб подякувати за підтримку.
Ультрас Сум

Кобра - Гірник-Спорт 1:2 (12.05.2018)
Харків’яни підготували банер проти можливого продажу клубу і його переіменування в ФК Кобра...
Ультрас Геліоса

Нафтовик - Дніпро Ч 2:1 (12.05.2018)
8 фанатів місцевого Нафтовика гнали команду уперед, не замовкаючи майже весь матч.

Троє фанатів з Черкас пробили виїзд до Охтирки.
Сектор Нафтовика

Фанати Дніпра

Полтава - Колос 1:1 (12.05.2018)
Порядку 60 ультрас на секторі Полтави. Зелено-чорні спалили чималу кількість піро та влаштували команді потужну підтримку.
Сектор Полтави


Миколаїв - Балкани 0:1 (12.05.2018)
Близько 60 фанатів на секторі Миколаєва. Корабели влаштували масштабне піро-шоу наприкінці матчу. Хоча команда не змогла подарувати їм перемогу, та після фінального свистка гравці залюбки підійшли подякувати фанатам за підтримку.
Фанати Миколаєва

Волинь - Рух 2:1 (12.05.2018)
Цього разу сектор лучан назбирав десь 70 носів. Шизіли лучани активно, з потужним звуком та прапорами. Перемогу відзначали піро, особливим попитом користувалися червоні та білі дими.
Ультрас Волині


ДРУГА ЛІГА

Прикарпаття - Полісся 3:2 (11.05.2018)
На секторі Прикарпаття порядку 40 фанів. Окрім традиційних банерів та пристойного звуку, були також використані касові стрічки.

На виїзді у Франику побувало четверо поліських фанатів, які добиралися туди з різних міст та навіть країн, але то й не дивно - ось такий він, футбол по п’ятницях.
Сектор Прикарпаття
Фанати Полісся

Металіст - Реал Фарма 1:1 (12.05.2018)
На секторі господарів зібралася чимала кількість народу – десь 185 фанатів. Звук як завжди був на висоті. Серед вже знайомих банерів, сектор прикрашала текстівка з написом “Спи спокойно Микки”.
Ультрас Металіста

Скала - Львів 2:0 (12.05.2018)
На трибуні стрийків близько 20 людей, основна маса - молодняк. На гру фанати підготували декілька текстовиків, один з яких стосувався тернопільської Ниви. На минулому тижні навіть з’явилася інформація, що вслід за тернопільською Нивою зі змагань Другої ліги може знятися і Скала. Після гри в Стрию відбувся навколофутбол з львівськими шавками, в якому стрийкам вдалося взяти деякі трофеї, але це вже зовсім інша історія...
Фанати Скали