Друга ліга + Перехідні матчі
05 червня 2018
Минулі два тижні видалися доволі насиченими та продуктивними. Команди Другої ліги відіграли крайні матчі цього сезону. Ще раніше відбулися перехідні матчі за право грати у Вишці. Так Десна та Полтава виявилися сильнішими за своїх опонентів, тож відповідно Зірка і Чорноморець вилітають у Першу лігу. Детальніше про те, чим дихали фанатські сектори останні два тижні, можна дізнатися з нашого звіту.

ПЕРЕХІДНІ МАТЧІ

Зірка - Десна 1:1 (23.05.2018)
Активну підтримку своїй команді забезпечили кропивницькі ультрас. Традиційно підтримували команду за допомогою прапорів. Також фанати Зірки підготували банер, який вивісили на центральних секторах. Не обійшлося на секторі і без піро.

Повністю на білому підтримували команду гості із Чернігова. Фанати влаштували команді традиційну підтримку з прапорами та потужним звуком. Настрій був відповідний, адже за рахунок виїзного голу команда з Чернігова матиме невеличку перевагу на матч-відповідь.
Сектор Зірки
Фанати Десни

Чорноморець - Полтава 1:0 (23.05.2018)
Порядку 140 ультрас зібрав 20 сектор одеситів. Окрім вже звичних прапорів моряки підготували невеличкий перф. Також було і піро. Сектор 8+8 теж не пас задніх, активно підтримуючи команду. Театрали влаштували масштабне піро-шоу.

13 фанатів з Полтави відкатали виїзд на гру у Південній Пальмірі.
Фанати Чорноморця
Ультрас ПолтавиДРУГА ЛІГА

Арсенал БЦ - Нива Т 0:2 (25.05.2018)
П’ятеро фанатів Ниви пробили виїзд до Обухова на гру з Арсеналом.
Сектор Ниви

Металіст - Миколаїв-2 4:0 (26.05.2018)
Традиційно пристойна підтримка у харків’ян з потужним звуком протягом усього матчу. На гру ультрас підготували величезний банер із зображенням Олександра Горяїнова, та написом «Дякуємо за все, Легендо!».
Ультрас Металіста

Скала - Буковина 3:1 (26.05.2018)
Чудова атмосфера була на секторі стрийків протягом гри та після неї. У фанатів був чудовий настрій, адже команда подарувала їм перемогу. Після фінального свистка було зроблено колективне фото разом з командою.
Фанати Скали

Агробізнес - Прикарпаття 3:0 (26.05.2018)
20 фанатів Прикарпаття були присутніми на грі у Волочиську. Жвавенько гнали своїх уперед під барабан. Спекотна погода дозволила фанам влаштувати голий торс. Не дивлячись на розгромну поразку, гравці підійшли до сектору ультрас та подякували їм за підтримку.
Сектор Прикарпаття

Львів - Нива В 0:3 (26.05.2018)
Близько десятка фанатів Ниви були помічені на грі у Львові.
Фанати Ниви


ПЕРЕХІДНІ МАТЧІ

Полтава - Чорноморець 3:0 (27.05.2018)
Десь 70 ультрас на секторі господарів. Полтавці підготували на цю гру текстівку для підтримки команди, все це дійство супроводжувалося піротехнікою.

Порядку 60 одеситів відвідали гру у Полтаві. Моряки добряче попали. Окрім одеситів Чорноморець на виїзді підтримували також фанати Шахтаря, про що свідчить банер, який прикрашав паркан сектору. Також одеситів підтримували порядку 30 фанатів полтавської Ворскли.
Сектор Полтави

Одесити на виїзді

Десна - Зірка 4:0 (27.05.2018)
Біло-синій сектор підготував на гру банер «Історія пишеться вами». Сіверяни також підготували на гру невеличкий перф. Більший акцент у підтримці був зроблений на піро. Таким чином фанати відсвяткували вихід Десни в УПЛ.

Десь десяток фанатів з Кропивницького пробили виїзд до Чернігова. Двоє хлопців з сектору вулканів, решта представники колективу Iron Star Firm.
Сектор сіверян
Фанати Зірки


ДРУГА ЛІГА

Миколаїв-2 - Дніпро 1:2 (31.05.2018)
Чималий десант підтримував Дніпро у Миколаєві. Звісно ж за такої кількості звук був гучним, тим паче це був крайній в сезоні виїзд. Дніпряни трохи попалили. Команда перемогла та після фінального свистка повним складом підійшла до фан-сектору. А вже потім було традиційне колективне фото фанатів. Цього сезону 5 дніпрян пробили золотник. До речі це найбільший показник серед Першої та Другої ліг.
Дніпряни на виїзді

Полісся - Скала 0:1 (31.05.2018)
На секторі Полісся 5 фанатів: троє житомирян та двоє звягельчан. Під завершення сезону такі цифри вже навіть не дивують…З перемогою у матчі нажаль не склалося, але житомиряни залюбки зробили колективне фото з гравцями команди. Із приємного можна виділити те, що один з хлопців оформив перший золотий сезон в історії житомирського фанатизму.

11 стрийків пробили виїзд до Житомиру. Окрім того, що команда подарувала своїм ультрас перемогу, так у стрийків ще був привід порадіти. Вперше в історії стрийського двіжу з’явилася людина, яка відвідала усі матчі сезону, відтак здобула звання золотого виїздюка. Святкували цю подію ледь не до самого ранку, але на цьому добрі новини завершилися. Так згодом стало відомо, що усі футболісти основного складу Скали отримали статус вільних агентів. Команду розпустили, і швидше за все, Скала не прийматимемо участі в Другій лізі наступного сезону…
Сектор Полісся
Стрийки на виїзді

Суднобудівник - Металіст 1:5 (02.06.2018)
Як завжди активною та потужною була підтримка у харків’ян. Ультрас не замовкали майже весь матч, настрій був чудовий, адже Металіст здобув розгромну перемогу. Судячи з фото, на секторі гостей було помічено як мінімум троє золотників.
Сектор Металіста

Нива Т - Львів 1:2 (02.06.2018)
Добре пошизіли на останній домашці фанати Ниви. Потужний звук був протягом усього матчу. Також господарі влаштували чудове піро-шоу. Після фінального свистка та перемоги команди, від душі раділи разом з гравцями команди. Також варто зазначити, що цього сезону, троє хлопців побували на всіх виїзних і вишнівецьких матчах Ниви.
Ультрас Ниви

Поділля - Прикарпаття 0:3 (02.06.2018)
Двоє фанатів Прикарпаття на виїзді.
Фанати Прикарпаття

Нива В - Агробізнес 2:0 (02.06.2018)
Порядку сотні фанатів зібралося на секторі господарів. Підтримували своїх вінничани з потужним та злагодженим звуком протягом усієї гри. Також вінницька ультра знатно попалила на матчі. Після фінального свистка святкували перемогу разом з гравцями.
Сектор Ниви