Огляд нижчих ліг за тиждень
26 липня 2018
Після невеличкої перерви стартував футбольний сезон у Першій та Другій лігах. Пора відпусток робить свою справу, народ поки що не досить активно тягнеться на стадіони, тож відвідуваність у першому турі зараз на тверду трієчку. Виключенням є хіба що ультрас Металіста, підтримка яких є найбільш чисельною з двох ліг. Більш детально про події минулого туру можна дізнатися зі звіту від нашого ультрас-порталу.

ПЕРША ЛІГА. ТУР 1

Прикарпаття - Балкани 0:1 (20.07.2018)
Чудову підтримку команді на матчі-відкритті нового сезону влаштували своїй команді фанати Прикарпаття. І хоча їх улюбленці зазнали поразки, вар’яти активно підтримували своїх. Із сектору лунали гучні заряди та було трохи піро. На секторі господарів зібралося трохи більше 40 фанатів.
Сектор Прикарпаття

Зірка - Волинь 0:2 (22.07.2018)
Близько 50 ультрас зібрав сектор вулканів. Вже традиційно кропивничани гнали команду уперед за допомогою жовто-зелених прапорів. Звук для такої кількості, в принципі, був доволі добротним.

П’ятеро лучан пробили виїзд до Кропивницького.
Фанати Зірки
Лучани на виїзді

Металіст - Агробізнес 2:0 (22.07.2018)
Понад дві сотні харківських фанатів прийшли підтримати Металіст в першій домашці після підвищення у класі. Як завжди, харківська торсида виділялася не тільки своєю чисельністю, а ще й потужним звуком. Після гри футболісти майже повним складом підійшли до сектору подякувати за підтримку.
Ультрас Металіста


ДРУГА ЛІГА. ТУР 1

Полісся - Черкащина-Академія 0:0 (22.07.2018)
16 житомирян підтримували господарів. Жахливий футбол, нереалізований пенальті, неочікувано нудна шиза та те, що після матчу до сектору підійшли лише декілька гравців, дуже обурило фанатів, тож після матчу вони влаштували розбір польотів тим, хто таки наважився підійти до них.
Сектор Полісся

Нива В - Нива Т 1:1 (22.07.2018)
Близько 40 фанатів були присутніми на секторі господарів. Особливих перфів вінничани не влаштовували, віддавши перевагу підтримці з прапорами. Звукова підтримка була гучною, а заряди злагодженими.

Не лишили свою команду без підтримки і ультрас з Тернополя. Виїзд до Вінниці пробили 11 відчайдухів.
Фанати Ниви
Тернопільчани на виїзді

Верес - Поділля 0:1 (22.07.2018)
Шестеро подолян побували на грі у Млинові. Настрій у фанатів був пречудовий, адже їх команда здобула першу виїзну перемогу за три роки.
Ультрас Поділля

Буковина - Чайка 0:3 (22.07.2018)
Близько 20 ультрас шизіли за Буковину в цій грі. Чимось особливим цього разу чернівецькі фанати не відзначилися, воно і не дивно, адже команда розгромною поразкою лише засмутила своїх прихильників.
Сектор Буковини

Енергія - Кремінь 0:2 (22.07.2018)
Один кременчужанин пробив виїзд до Нової Каховки.
Фанат Кременя

Кристал - Миколаїв-2 1:0 (22.07.2018)
На секторі херсонців було трохи більше, ніж три десятки фанатів. Вже традиційно вони підтримували команду прапорами та потужним звуком, як для такої кількості народу. Загалом, на секторі була чудова атмосфера, тим паче, що команда в цьому матчі подарувала перемогу своїм фанатам.
Сектор херсонців

Реал Фарма - Металург З 1:0 (22.07.2018)
18 фанатів із Запоріжжя підтримали Металург на виїзді в Одесі.
Ультрас Металурга