Прем’єр-ліга. Тур 3
08 серпня 2018
Найбільш очікуваним дійством минулого вікенду стало українське класичне. Кияни передали черговий привіт для ФФУ, підготувавши акцію, яку втілили у життя саме на цьому матчі. Класний перф підготували також ультрас Карпат. А ось чернігівські фанати вирішили не організовувати фанатський сектор на домашню гру. Про це, та ще багато іншого, детальніше в черговому звіті від нашого ультрас-порталу.

Динамо - Шахтар 1:0 (03.08.2018)
Команди почали у звичному для себе темпі проведення подібних класико: Динамо віддало ініціативу супернику, а гірники намагалися щось придумати у чужих воріт. Першу небезпеку біля воріт суперників створили динамівці. Донеччани намагалися сконструювати атаки, проте не всі вони доходили до воріт суперника, а якщо і доходили, то не призводили до голу. Перший тайм так і завершився гойдалками з боку обох команд. Господарі більш агресивно почали другий тайм. Хацкевич провів заміну, яка одразу ж спрацювала. Гармаш заробив штрафний, після якого кияни розписалися у воротах суперника. Шахтар кинувся відіграватися, але пройти захисні редути киян було не так вже й легко. Особливо гостро було наприкінці матчу, але вирвати бодай нічию у цьому матчі помаранчево-чорним так і не судилося.

Напередодні чергового Класичного фанати київської команди оголосили про акцію протесту. Ультрас за допомогою туалетного паперу планували висловити свій протест у зв’язку з регулярними порушеннями норм регламенту футбольними чиновниками. Зокрема, біло-синіх обурило рішення КДК присудити Ісмаїлі лише два матчі дискваліфікації, хоча за регламентними нормами мало бути три. При цьому в КДК пояснили своє рішення тим, що в Класичному команди повинні грати в оптимальних складах. Окрім цього випадку, фанати навели чималий список випадків, коли ФФУ в суперечливих ситуаціях ухвалювала рішення на користь Шахтаря. Свою обіцянку фанати дотримали, розгорнувши банер «Підітріться своїм регламентом». Під час гри вони викинули на бігові доріжки та на поле безліч рулонів туалетного паперу. Також на секторі було багато розтягів та прапорів. Звісно, для ґатунку такого матчу була використана велика кількість піро. Палили декілька разів протягом матчу.

В принциповому матчі не залишили свою команду без підтримки і донеччани. Майже повний сектор підтримував помаранчево-чорних. Гірники розгорнули текстівку з купую серденьок, але прямого відношення до матчу вона, звісно, не мала. Окрім цього донеччани запам’яталися великою кількістю спаленого піро.
Ультрас Динамо
Сектор Шахтаря

Ворскла - Львів 1:0 (04.08.2018)
Команди з перших хвилин задали непоганий темп. Львів’яни показували досить якісний футбол, але до небезпечних моментів справа доходила рідко. Господарі грали більш розслаблено, розраховуючи на довгі передачі. В середині тайму гості заробили пенальті, проте рахунок відкритий не був - Шуст парирував удар суперника з точки. Другий тайм почався у відмінному темпі і супроводжувався великою кількістю моментів. Команди по черзі обмінялися гострими атаками. Активніше все одно виглядали гості, більше загрожуючи воротам суперника, але, як не дивно, забила саме полтавська команда. До фінального свистка львів’яни так і не змогли змінити рахунок на табло.

Лише двоє представників з Полтави подолали чималу відстань до Львова, щоб підтримати улюблену команду. Не дивлячись на мізерну кількість, хлопці активно заряджали та робили фото на згадку.
Сектор Ворскли

Зоря - Чорноморець 1:1 (04.08.2018)
У дебюті зустрічі господарі забрали м’яч під свій контроль і окупували чужу половину поля, але зовсім не загрожували воротам суперника, а ось гості ледь не відкрили рахунок завдяки контратаці. Зоря активно почала відповідати на атаки суперника, і на 23-й хвилині таки домоглася успіху. Далі господарі не зупинилися і продовжували атакувати, мали навіть змогу забити знову, але до перерви рахунок не змінився. У другій половині зустрічі гра проходила вже під диктовку іншої команди - моряки проводили чимало часу на чужій половині поля, змушуючи суперника сконцентруватися на оборонних діях. Користь атаки принесли на 58-й хвилині гри. Забитий м’яч надихнув одеситів, які почали проводити атаку за атакою на ворота луганців, але не змогли отримати з цього ніякої користі. Рахунок на табло так і не змінився.

Близько 20 фанатів підтримували господарів на фан-секторі. Через відсутність якісних фото важко зрозуміти, яка атмосфера панувала на секторі… Після гри декілька гравців підійшли до чорно-білих та мали з фанатами серйозну розмову.

20 одеситів пробили виїзд до Запоріжжя. Із собою одеські фанати привезли фанеру із зображенням співака Винника. У минулому турі схожа фанера була присутня на секторі Карпат. Ультрас після гри зробили колективне фото разом з командою. Судячи з фото, і команда, і фанати залишилися задоволеними кінцевим результатом матчу.
Сектор Зорі
Одесити на виїзді

Карпати - Олімпік 2:2 (05.08.2018)
Карпати почали досить жваво і могли вийти уперед вже в дебюті поєдинку. Олімпік довго намагався знайти власну гру біля чужої штрафної, а львів’яни перейшли ще до більшого наступу на ворота суперника. Підсумком такої тактики стала відмінна комбінація, в ході якої львівська команда повела у рахунку. Через чотири хвилини львів’яни подвоїли свою перевагу. У другому таймі ситуація на полі кардинально змінилася. Вже Олімпік почав розгойдувати оборону суперника. Тренерський штаб донеччан провів ряд замін, чим додав проблем супернику. Одна з таких атак переросла у гол. Ще одна заміна у донеччан призвела до другого забитого голу у ворота львів’ян.

Майже повний сектор фанів зібрався у львів’ян. Початку матчу передував доволі сильний дощ, який, як і тиждень тому, відлякав вболівальників від відвідування поєдинку. Проте це не стало на заваді для сектору ультрас, які підготували на гру чудовий перф. Угрупування Green Legion влаштувало шоу з текстівкою, яку підсвітили піро, також було використано багато маленьких прапорів. Під час перфу було спалено близько 30-40 стробів.
Ультрас Карпат

Десна - Олександрія 0:2 (05.08.2018)
Десна трохи активніше почала матч, але голом відзначилися гості. Господарі моментально почали відповідати, але шансів у них, по суті, не було. Городяни закрилися компактним блоком біля своїх воріт, не залишивши жодного шансу супернику. Деснянці непогано справлялися з контролем м’яча, однак не вдавалося загострити гру. Олександрія до перерви могла забивати другий гол, але не використала свої моменти. Нічого не змінилося і після перерви: Десна старалася, катала м’яч з флангу на фланг, але олександрійці здорово перебудовувалися і вільних зон господарям не залишали. Потім гостям вдалося ще раз вразити ворота суперника. До кінця зустрічі жодна з команд так і не змогла змінити рахунок, тому фінальний свисток арбітра зафіксував впевнену перемогу Олександрії.

На останньому матчі був відсутній організований фанатський сектор, тож чернігівські фанати спостерігали за грою через паркан. Пізніше на своїй сторінці у фейсбуці фанати Десни пояснили, чому так сталося. Ультрас написали, що не мають ніякого конфлікту з клубом або з будь-якими футбольними керівними органами міста чи області. Пояснили, що є неприродня нонсенс-ситуація з іншими об’єднаннями, які використовують ім’я клубу задля втілення своїх власних інтересів. Також чернігівські ультрас попросили усіх віднестися до ситуації з розумінням і набратися терпіння. А вони, у свою чергу, докладуть максимум зусиль, щоб кожний активний вболівальник зміг стабільно і повністю реалізувати своє власне бажання підтримки та допомоги своїй рідній команді.

50 активних олександрійців пробили виїзд до Чернігова. На секторі зібрався народ з різних міст. І як завжди, Олександрія не залишилась без підтримки в особі друзів із Білої Церкви. Гостьовий сектор в Чернігові відрізняється від решти стадіонів УПЛ, тому великі прапори використали, як банери, і розмістили просто на кріслах. Протягом матчу гостьовий сектор практично не замовкав. Заряди звучали часто і гучно. Цьому сприяла не тільки відмінна робота барабанщика, а й класна гра команди. Третя перемога поспіль подарувала гарний настрій фанатам Олександрії.
Фанати Десни
Сектор Олександрії

Арсенал - Маріуполь 1:2 (05.08.2018)
Одразу ж після стартового свистка кияни заволоділи ігровою і територіальною перевагою, притиснувши суперника до власного штрафного майданчика, але довго не могли потривожити голкіпера гостей. Як тільки здалося, що Маріуполь вирівняв гру, каноніри зуміли відкрити рахунок на 22-й хвилині матчу. Після забитого гола підопічні Раванеллі продовжували тиснути на чужі ворота, але замість того, щоб подвоїти перевагу в рахунку, вони на рівному місці дозволили супернику відновити паритет. На останніх хвилинах першого тайму господарі взагалі пропустили вдруге. Початок другої половини зустрічі пройшов під диктовку гостей, які впевнено контролювали м’яч і практично не давали супернику підбиратися до своїх володінь. У другій половині тайму господарі таки отримали перевагу і окупували чужу половину поля, створивши кілька гольових моментів, але так і не використавши їх.

На жаль, фото з цього матчу знайти не вдалося.