Огляд нижчих ліг за тиждень
08 серпня 2018
Насиченим для ультрас нижчих ліг видався минулий тур. Фанати Зірки відсвяткували 30-ту річницю жовто-зелених кольорів. Ультрас Миколаєва та Кристала банерами підтримали активістку Катерину Гандзюк. А фанати запорізького Металурга мали сутичку з правоохоронцями. Більше подробиць можна дізнатися у звіті на нашому сайті.

ПЕРША ЛІГА. ТУР 3

Прикарпаття - Авангард 0:1 (03.08.2018)
Трохи більше 40 активних ультрас зібрав сектор Прикарпаття.
Сектор Прикарпаття

Агробізнес - Волинь 0:2 (04.08.2018)
Порядку 35 фанатів підтримали Волинь на виїзді у Волочиську. У лучан була велика банерна лінія та непоганий звук протягом матчу. Настрій додавала перемога команди, тож ультрас залюбки робили світлини на пам’ять.
Лучани на виїзді

Зірка - Дніпро-1 0:2 (04.08.2018)
Ультрас Зірки підготували банер на честь 30-ї річниці жовто-зелених кольорів. На секторі господарів зібралося близько 60 фанатів. Підтримка була потужною та гучною, ганяли вітер жовто-зеленими прапорами.
Фанати Зірки

Миколаїв - Балкани 2:1 (05.08.2018)
29 ультрас підтримали корабелів на домашці. І хоча народу на секторі було не так багато, як у попередніх матчах, все ж господарі були доволі активними та непогано гнали своїх улюбленців до перемоги. Окрім того, фанати підготували текстівку „Хто замовив Катю Гандзюк?”. Текстівка такого ж характеру була і у киян на матчі проти Шахтаря. Нагадаємо, що нещодавно було скоєно напад на херсонську активістку Катерину Гандзюк, яка боролася із сепаратистами та корупцією місцевих силовиків. Невідомий облив її сірчаною кислотою…
Сектор Миколаєва

Металіст - Суми 4:1 (05.08.2018)
Як завжди, досить активною була підтримка у харківського Металіста. На секторі господарів зібралося близько 160 фанатів. Цього разу харків’яни обійшлися без якихось особливих перфів, віддавши перевагу звуковій підтримці. Після гри команда повним складом підійшла до сектору та подякувала ультрас за чудову підтримку.

Не залишили свою команду без підтримки і фанати Сум. До Харкова завітали 14 ультрас. У гостей була чудова банерна лінія та гарний настрій, навіть не дивлячись на розгромне фіаско їхньої команди.
Сектор Металіста
Ультрас Сум


ДРУГА ЛІГА. ТУР 3

Гірник - Металург З 3:1 (04.08.2018)
Фанати Металурга не змогли змиритися з поразкою своєї команди та влаштували перед фінальним свистком заворушення на трибунах. Важко сказати, через що виникла суперечка між гостьовим сектором і правоохоронцями, однак приїжджих поліції довелося заспокоювати тільки із застосуванням газового балончика. Тільки через чотири хвилини матч був продовжений, хоча якихось цікавих подій більше до фінального свистка не сталося.
Запоріжці на виїзді

Полісся - Поділля 0:0 (04.08.2018)
На секторі житомирян десяток фанатів, серед яких половина - звягельчани. На жаль, для господарів така кількість народу стає вже звичною...
Сектор Полісся

Кристал - Нікополь 3:1 (05.08.2018)
На секторі господарів 27 фенів. Женуть команду до перемоги вже традиційно під гуркіт барабану з прапорами. Херсонці також підготували банер на підтримку Катерини Гандзюк, яким прикрасили паркан на матчі.

Четверо фанатів підтримали Нікополь у Херсоні.
Ультрас Кристала
Сектор Нікополя

Нива В - Верес 0:0 (05.08.2018)
Близько 60 фанатів прийшли підтримати Ниву у звітному матчі. У вінничан був потужний звук протягом усього матчу. Традиційно підтримували команду за допомогою декількох прапорів. Спекотна погода дозволила більшості народу на секторі стати по голому торсу.

Виїзд до Вінниці пробили 14 рівнян. І хоча виїзний сектор значно поступався по звуку сектору господарів, але все одно гості були активними протягом усього матчу.
Фанати Ниви
Рівняни на виїзді

Калуш - Нива Т 1:0 (05.08.2018)
30 тернополян відвідали гру у Калуші. На секторі гостей була чудова атмосфера, навіть не дивлячись на невтішну гру команди. Посвяту у фанати пройшов навіть місцевий пес, якому почепили розу та приставили барабан.
Ультрас Ниви