Огляд нижчих ліг за тиждень
15 серпня 2018
Посереднім вийшов черговий тур у нижчих лігах. Відвідуваність на секторах і досі помітно кульгає. Винятком є хіба що фани Металіста, які добротним десантом відвідали гру у Дніпрі та пройшлися маршем. Непогану підтримку своїй команді організували ультрас запорізького Металурга. Єдиною бандою, яка підготувала невеличкий перф у цьому турі, виявилися фанати Полісся. Більше подробиць у нашому невеличкому звіті.

ПЕРША ЛІГА. ТУР 4

Авангард - Волинь 0:1 (10.08.2018)
Десь 25 фанатів під барабан гнали Авангард до перемоги. Краматорці не замовкали протягом усього матчу, але, на жаль, команда не змогла подарувати перемогу своїм прихильникам.

Двоє ультрас з Луцька пробили виїзд до Краматорська. До них на секторі приєдналися ще двоє місцевих фанатів, які не пасли задніх і також активно підтримували Волинь протягом гри. Настрій у фанатів був відмінний, адже лучани здобули перемогу та закріпилися на верхівці турнірки.
Фанати Авангарда
Лучани на виїзді

Прикарпаття - Колос 0:1 (10.08.2018)
Не залишили без активної підтримки свою команду й іванофранківці. Важко зрозуміти зі знайдених фото, якою була атмосфера на секторі, проте вар’яти завжди потужно підтримують своїх під барабан.
Сектор Прикарпаття

Суми - Агробізнес 1:1 (10.08.2018)
На жаль, якісних фото сумських ультрас знайти не вдалося. Судячи з фото, на домашньому фан-секторі зібралися десь 13 фанатів.
Фанати Сум

Дніпро-1 - Металіст 0:2 (11.08.2018)
Яскраво підтримали свою команду харківські ультрас. Харків’яни перед грою влаштували марш, на якому спалили добрячу кількість піро. Виїзд до Дніпра пробили десь 300 фанатів. Звук був злагоджений та потужний. Гості не замовкали весь матч. Після гри команда та фанати зробили колективне фото.
Ультрас Металіста

Оболонь - Зірка 1:0 (12.08.2018)
Першою перемогою в сезоні потішили своїх ультрас футболісти Оболоні. І хоча на секторі зібралося лише 10 фанатів, без підтримки вони свою команду не полишили.

На виїзді у столиці кропивничан підтримали 7 ультрас.
Сектор Оболоні
Фанати Зірки


ДРУГА ЛІГА. ТУР 4

Таврія - Кристал 1:1 (10.08.2018)
Близько 20-ти херсонців підтримали команду у Бериславі. І хоча гостей було не надто багато, проте шуму своїми зарядами вони добряче наробили.
Ультрас Кристала

Гірник - Мир 3:2 (11.08.2018)
Четверо фанатів підтримали господарів у звітній грі.
Сектор Гірника

Металург З - Кремінь 1:1 (11.08.2018)
Приблизно 90 запорізьких ультрас шизіли в цій грі за Металург. Переважну частину матчу фанати провели на голому торсі. І хоча запоріжці не здобули перемоги в цій грі, після матчу фанати та команда залюбки подякували один одному.

8 кременчужан пробили виїзд до Запоріжжя.
Фанати Металурга
Кременчужани на виїзді

Нива Т - Минай 3:2 (12.08.2018)
Трохи більше 30 ультрас підтримали Ниву на цій домашній грі. Активні заряди ультрас надихнули тернополян на перемогу.
Сектор Ниви

Полісся - Нива В 0:2 (12.08.2018)
Яскраво, з прапорами та піро, гнали Полісся до перемоги місцеві фанати. Також ультрас прикрасили паркан новеньким банером із написом «Поліський фронт». Окрім цього, була текстівка, яку фанати підсвітили піро.

Ось такою була підтримка вінницьких фанатів у Житомирі.
Ультрас Полісся
Вінничани на виїзді