Огляд нижчих ліг за тиждень
03 жовтня 2018
Не надто багатим на події видався черговий тур у нижчих лігах. Але є колективи, які цього тижня виділялися поміж інших. Так, фанати з Рівного добротно попалили на виїзді у Новограді-Волинському, через що у них навіть почалися сутички з місцевими та правоохоронцями. Також на свої матчі яскраві перфи підготували ультрас Буковини та Волині. Детальніше про ці та інші події з ультрас секторів у нашому невеличкому звіті.

ПЕРША ЛІГА. ТУР 11

Гірник-Спорт - Краматорськ 1:1 (30.09.2018)
7 краматорців пробило виїзд до Горішніх Плавнів.
Краматорці на виїзді

Зірка - Рух 0:2 (30.09.2018)
Цього разу ультрас Зірки не робили перфи, як на кубкову гру. У матчі проти Руху кропивничани надали перевагу потужній звуковій підтримці та підганяли команду жовто-зеленими прапорами. Загалом, на секторі було трохи більше ніж пів сотні фанатів.
Фанати Зірки

Металіст 1925 - Миколаїв 1:0 (30.09.2018)
Можливо, не надто чисельною з поміж попередніх матчів була підтримка Металіста. Але все одно, у харків’ян був гучний та злагоджений звук.
Сектор Металіста

Волинь - Прикарпаття 1:0 (01.10.2018)
Давненько не було новин та свіжих перфів від луцьких фанатів. І ось в останньому турі лучани вистрілили на славу. На гру проти Прикарпаття ультрас підготували банер, який підсвітили піро. Вийшло доволі яскраво.

20 вар’ятів приїхало підтримати Прикарпаття у Луцьку. Також на трибуні були присутні друзі фраників з «Ultras Soine Prylisne».
Ультрас Волині
Фанати Прикарпаття


ДРУГА ЛІГА. ТУР 11

Полісся - Верес 0:1 (29.09.2018)
П’ятеро фанатів не залишили без підтримки житомирян у Новограді-Волинському.

Чисельною в цій грі була підтримка у рівненської команди. Одразу два сектори приїхали, аби підтримати Верес на виїзді. На одному із секторів зібралися рівненські вболівальники Lucky Fans. Не менш активну підтримку забезпечили Вересу і представники Чорного Сектору, яких зібралося 35 чоловік. Перед початком матчу фанати Вереса пройшлися навколо стадіону з піснями та петардами. Через ці петарди декілька разів починалися проблеми на секторі то з правоохоронцями, то з місцевими. Навіть представники Полісся підходили й просили гостей не використовувати петарди.
Сектор Полісся
Фанати Вереса

Кристал - Кремінь 1:0 (30.09.2018)
32 фанати надихали Кристал на перемогу. Херсонці забезпечили команді потужну підтримку під барабан, а команда, в свою чергу, віддячила перемогою. Після матчу гравці подякували за чудову підтримку.

Двоє кременчужан відкатали виїзд до Херсону.
Ультрас Кристала
Фанати Кременя

Буковина - Нива Т 0:2 (30.09.2018)
Класно пошизіли на своїй грі ультрас Буковини. Знизу сектор прикрасили великим лицьовиком. А зверху вивісили банер, на якому зображені найвідоміші та найвидатніші пам’ятки та місця Чернівців. Також протягом гри була спалена чимала кількість піро.

18 тернопільських фанатів пробили виїзд до Чернівців.
Фанати Буковини
Сектор Ниви

Калуш - Чайка 1:0 (30.09.2018)
Можливо, сектор Калуша і поступається чисельністю іншим бандам, проте господарі завжди яскраво підтримують свою команду. Цей матч не став виключенням. Господарі традиційно підтримували з прапорами. Майже на кожній грі також можна побачити невеличке піро-шоу від фанатів Калуша.
Фанати Калуша

Миколаїв-2 - Металург З 0:2 (30.09.2018)
24 відчайдухи відкатали гру до Миколаєва, аби не залишати Металург без підтримки. Запорізькі фанати активно заряджали протягом усього матчу. Команда сповна віддячила, подарувавши перемогу та чудовий настрій.
Запоріжці на виїзді