Огляд нижчих ліг за тиждень
10 жовтня 2018
Минулий тур у нижчих лігах пройшов без надто яскравих подій. Відвідуваність на минулому вікенді була зовсім мізерною. За чисельністю серед усіх можна виділити хіба що фанатів запорізького Металурга та харківського Металіста. Фанати останнього, до речі, викликали гравців на серйозну розмову. Накипіло і в ультрас Зірки, які підготували на гру банер для керівництва клубу. Більш детально про це та інше можна дізнатися з невеличкого звіту на нашому сайті.

ПЕРША ЛІГА. ТУР 12

Гірник-Спорт - Зірка 1:0 (06.10.2018)
Виїзд в Горішні Плавні пробили 33 фанати Зірки, з них 25 із жовто-зеленого сектору. Команда знову розчарувала своїх фанатів, програвши не найсильнішому опоненту. Перед матчем кропивничани пройшлися міні-маршем до стадіону та трохи попалили дими із селітри. На матч була підготовлена текстівка з написом «МС, КЛУБ НЕ ІГРАШКА!», яка адресована керівництву клубу і насамперед президенту Березкіну Максиму Станіславовичу та повністю висловлює думку фанатів про останні успіхи команди.
Ультрас Зірки

Рух - Металіст 1925 1:1 (06.10.2018)
56 харків’ян були присутніми на гостьовому секторі. Підтримували команду доволі потужним звуком. Останнім часом Металіст не дуже радує своїх фанатів яскравою грою та перемогами. Цей матч не став виключенням, це вже п’ята виїзна гра, де команда не може обіграти набагато слабшого суперника. Наприкінці матчу ультрас добряче попалили. Після матчу між фанатами та гравцями відбулася чоловіча розмова. Спілкування проходило в не дуже доброму тоні, але це було очевидно, адже у фанатів вже накипіло…
Фанати Металіста

Миколаїв - Агробізнес 1:1 (06.10.2018)
Не залишили свою команду без підтримки ультрас Миколаєва. Важко описати, якою була атмосфера на секторі по одному фото, але є очевидним, що фанати, майже не замовкаючи, гнали команду уперед протягом усієї гри.
Сектор Миколаєва


ДРУГА ЛІГА. ТУР 12

Металург З - Гірник 1:1 (05.10.2018)
Вже традиційно потужно підтримували Металург запорізькі фанати. Чудової атмосфери та напруги фанатів не витримали навіть стільці на секторі. Після матчу гравці підійшли подякувати ультрас за підтримку.
Ультрас Металурга

Кремінь - Миколаїв-2 1:0 (06.10.2018)
7 активних фанатів надихали Кремінь на перемогу. В цьому матчі господарі порадували своїх прихильників здобутою перемогою. Після фінального свистка було вже традиційне рукостискання між гравцями та фанатами.
Сектор Кременя

Нікополь - Кристал 0:5 (06.10.2018)
10 фанатів під гуркіт барабану гнали Нікополь до перемоги. Але в цій грі фортуна була явно не на боці господарів, адже вони розгромно поступилися своїм візаві.

Не такою чисельною, як у попередніх матчах, була підтримка у херсонської команди. Лише чотири фанати приїхали, щоб підтримати команду у Нікополі. Здається, розгром, який влаштував Кристал своєму супернику, мало цікавив херсонців, вони відсиджувалися під парканом та розпивали пиво.
Сектор Нікополя
Фанати Кристала

Верес - Нива В 0:1 (06.10.2018)
Нива в непростому матчі здобула перемогу, та ще й на виїзді, тож настрій у фанатів був на висоті. Після матчу вони залюбки зробили фото на згадку разом з командою.
Фанати Ниви

Поділля - Полісся 2:0 (06.10.2018)
25 подолян, майже не замовкаючи, весь матч гнали свою команду уперед та були за це винагородженні перемогою. Святкували це дійство невеличкою кількістю піро.

На гостьовому секторі у Хмельницькому було помічено шестеро поліських фанатів.
Ультрас Поділля
Житомиряни на виїзді

Нива Т - Калуш 1:2 (07.10.2018)
Підтримати Ниву у звітній грі зібралося трохи більше 40 ультрас.

6 відчайдухів із Калуша пробили виїзд на гру до Тернополя.
Сектор Ниви
Фанати Калуша