Огляд нижчих ліг за тиждень
14 листопада 2018
Досить активними на минулих вихідних були колективи обох ліг. Друга ліга відіграла останні матчі в цьому році, тож переважна кількість банд пошизіла на славу. Чудово підтримали свої команди фанати Зірки та Металіста, підготувавши на матчі невеличкі перфи. Більш гаряче було у Тернополі, де фанати Ниви та Вереса на двох спалили чималу кількість піро. Яскраво завершили цей рік і запорізькі ультрас. Детальніше про всі події у дайджесті новин від нашого ультрас-порталу.

ПЕРША ЛІГА. ТУР 17

Зірка - Суми 3:3 (10.11.2018)
Перед грою фанати Зірки зібралися біля театру Корифеїв та звідти рушили маршем до стадіону під заряди. На матч було підготовано 2 текстовика. Перший це «Зірка має жити», який планували вивісити на секторі ультрас, а другий це 40-ка метровий текстовик «Збережіть найстаріший футбольний клуб України», який зайняв місце на центральній трибуні на очах у керівництва клубу, гравців та всіх тих хто переглядав трансляцію. Також були зроблені таблички на сектор під текстовик. Цього разу були помітні старання футболістів, запекла боротьба на полі. Старання того коштували, команда нарешті не програла.
Ультрас Зірки

Металіст 1925 - Волинь 1:0 (10.11.2018)
Харківські ультрас прикрасили паркан банером з написом «В одному ритмі». Цього разу сектор господарів притримався клубного дрес-коду, одягнувши жовті футболки, вийшло досить яскраво. Родзинкою на торті стала величезна кількість конфеті. Після закінчення матчу команда повним складом підійшла подякувати фанатам за підтримку.

Велика відстань між містами зовсім не стала на заваді для фанатів Волині. Так на гостьовому команду підтримували шестеро лучан.
Фанати Металіста
Сектор Волині

Прикарпаття - Інгулець 4:0 (11.11.2018)
Трохи більше 30 фанатів під барабан гнали господарів до перемоги. Прикарпаття потішило своїх ультрас, сповна віддячивши за активну підтримку розгромним рахунком на табло.
Фанати Прикарпаття


ДРУГА ЛІГА. ТУР 17

Минай - Нива В 2:1 (10.11.2018)
14 вінничан пробили виїзд до Миная.
Вінничани на виїзді

Кристал - Енергія 3:0 (10.11.2018)
Близько 40 ультрас зібрав сектор господарів. Херсонці забезпечили команді чудову підтримку з потужним звуком. Також на крайній домашці у цьому році, фанати Кристала трохи попалили. Після гри було зроблене колективне фото разом з командою.

9 фанатів Енергії були присутніми на гостьовому секторі у Херсоні.
Ультрас Кристала
Сектор Енергії

Нива Т - Верес 0:1 (10.11.2018)
На домашньому секторі Ниви зібралося 60 фанатів. Завершення матчів у цьому році тернополяни відзначили з розмахом, спаливши чималу кількість піро. Сектор господарів палав декілька разів протягом матчу.

47 гостей з Рівного пробили цей виїзд. Чорний сектор вирішив довести, що він насправді чорний, затягнувши чашу стадіону у чорну завісу їдкого диму.
Фанати Ниви

Ультрас Вереса

Кремінь - Гірник 0:0 (10.11.2018)
13 фанатів підтримували Кремень у звітному матчі. В останній грі цього року команда не змогла подарувати фанатам перемогу. Втім настрій у кременчужан чудовий, адже на велику перерву їхня команда йде у статусі одноосібного лідера ліги Б.
Сектор Кременя

Чайка - Полісся 0:1 (10.11.2018)
Близько 40 фенів шизіли за жовто-зелених на стадіоні Діназ у Лютіжі. Разом з житомирянами Полісся підтримувала пристойна грядка звягельчан. У гостей був досить потужний звук, голий торс та касові стрічки. Також не обійшлося без невеличких сутичок з місцевими.
Житомиряни на виїзді

Калуш - Буковина 2:0 (11.11.2018)
5 чернівчан підтримали Буковину у Калуші.
Фанати Буковини

Черкащина-Академія - Поділля 3:1 (11.11.2018)
Двоє найактивніших подолян не лишили команду без підтримки на виїзді у Білозір’ї.
Фанати Поділля

Металург З - Таврія 1:0 (11.11.2018)
Солідна кількість народу зібралася на секторі господарів на останню гру в цьому році. Запоріжці гнали команду до перемоги з великою кількістю прапорів у клубних кольорах. Не обійшлося без добротної порції піро протягом матчу. Фінальним акордом матчу став салют, який запалив свої вогні над Славутич-Ареною. Після матчу ультрас зробили колективне фото разом з командою.
Ультрас Металурга