Огляд нижчих ліг за тиждень
15 травня 2019
Чемпіонати Першої та Другої ліги поступово добігають свого кінця. Тури минулого вікенду навряд чи можна чимось виділити серед інших. Перестрілку в своїх матчах влаштували Інгулець з Оболонню та Калуш з винницькою Нивою. Розгромили суперників Прикарпаття та запорізький Металург. Фанати останнього традиційно яскраво шизіли за команду та забезпечили команді найчисельнішу підтримку в турі. Ультрас Металіста знову викликали команду на серйозну розмову після матча. Більше подробиць можна дізнатися з невеличкого звіту на нашому сайті.

ПЕРША ЛІГА. ТУР 28

Інгулець - Оболонь 3:2 (10.05.2019)
Троє київських фанатів приїхали до Петрово, щоб підтримати столичний клуб. Обидві команди видали бойовий матч, в якому камбек здійснила команда господарів.
Фанати Оболоні

Гірник-Спорт - Металіст 1925 1:1 (11.05.2019)
Порядку 80 харків’ян пробили виїзд до Горішніх Плавнів. Гості влаштували команді чудову підтримку з потужним звуком. Спекотна погода дозволила фанатам стати по голому торсу. Черговий матч завершився не на користь Металіста. Після фінального свистка, ультрас викликали команду на розмову. До сектору наважилися підійти не всі гравці. Харків’яни закликали команду боротися до кінця за вихід у Вищу лігу, а самі пообіцяли робити все від них залежне, аби команда відчувала підтримку.
Харків’яни на виїзді

Прикарпаття - Дніпро-1 4:0 (11.05.2019)
Близько 40 фанатів зібрала домашня грядка Прикарпаття. Дощова погода не стала на заваді для активної підтримки протягом усього матчу. Господарі зробили акцент на звукову підтримку. Прикарпаття додало настрою своєю впевненою грою проти лідера турнірки.
Сектор Прикарпаття

Миколаїв - Волинь 1:2 (11.05.2019)
Через реконструкцію поля на центральному стадіоні гру було перенесено на тренувальне поле. Корабели навіть за таких умов не лишили команду без підтримки. У звітному матчі господарів гнали до перемоги порядку 40 фанатів. Нажаль, зміна поля прийшлася не на фарт і Миколаїв поступився суперникові з Луцька.

16 лучан пробили виїзд до Миколаєва.
Фанати Миколаєва
Ультрас Волині


ДРУГА ЛІГА. ТУР 25

Миколаїв-2 - Кремінь 0:4 (10.05.2019)
Один найвідданіший фанат Кременя відвідав гру у Миколаєві.
Фанат Кременя

Таврія - Кристал 0:4 (10.05.2019)
Близько 25 херсонських ультрас пробили виїзд до Берислава. Херсонці перебували у пречудовому настрої, адже команда здобула розгромну перемогу чим їх дуже потішила.
Ультрас Кристала

Калуш - Нива В 2:3 (10.05.2019)
16 вінничан підтримали команду у Калуші. Додому виїзні поверталися з перемогою, проте гра видалася не простою, Нива полоскотала нерви своїм фанатам.
Вінничани на виїзді

Поділля - Полісся 0:1 (11.05.2019)
Семеро фанатів Полісся забезпечили підтримку команді на виїзді у Хмельницькому. В складному матчі житомиряни таки вирвали перемогу у суперника.
Фанати Полісся

Нива Т - Чайка 2:1 (11.05.2019)
Десь 25 фанатів зібрав сектор господарів. Тернополяни забезпечили команді гучну підтримку протягом усього матчу. Нива отримала заряд позитиву від своїх ультрас та порадувала їх перемогою.
Ультрас Ниви

Металург З - Нікополь 6:0 (11.05.2019)
Близько сотні запорізьких ультрас гнали Металург до перемоги. Атмосфера на секторі господарів, як завжди була гарячою. Звук був потужним, заряди гучними, не обійшлося і без голого торсу.

Троє нікопольців відвідали матч у Запоріжжі.
Фанати Металурга
Сектор Нікополя