Перехідні матчі
10 червня 2019
Більшість клубів у Вишці та нижчих лігах пішли у відпустку, але деякі команди продовжували боротьбу за підвищення в класі. Так, запорізький Металург не зміг подолати бар’єр у вигляді Агробізнеса з Волочиська. Не менш цікаво було і перехідних матчах за право грати у Вищій лізі. Колос переміг Чорноморець. Найгарячіше було у Галицько-Волинському дербі, де в обох матчах було спалено чималу кількість піро. Більше подробиць можна дізнатися у невеличкому звіті від нашого ультрас-порталу.

ПЕРША ЛІГА. ПЛЕЙ-ОФФ

Металург З - Агробізнес 0:4 (29.05.2019)
Перший поєдинок завершився несподіваною розгромною поразкою господарів. Запорізький Металург в сезоні 2018/19 чемпіонату Другої ліги посів друге місце і виборов право зіграти в плей-офф за вихід у Першу лігу проти Агробізнесу. У першому матчі команди зустрілися в Запоріжжі, але підтримка рідних трибун абсолютно не допомогла Металургу.

Досить непоганий футбол демонструвала запорізька команда протягом сезону. Чудовою підтримкою протягом сезону можуть похизуватися футболісти Металурга. Ця гра не стала винятком, чимала кількість народу гнала господарів до перемоги. Запоріжці забезпечили команді потужний звук протягом усього матчу. Та от рахунок на табло дуже засмутив запорізьких ультрас. Не дивлячись на розгромну поразку фанати та гравці подякували після матчу один одному.
Сектор Металурга

Агробізнес - Металург З 0:1 (02.06.2019)
У першому матчі Агробізнес вельми несподівано розгромив Металург на виїзді, забивши чотири м’ячі. Матч-відповідь проходив у Волочиську. Перемогу святкували гості, але Металургу не вистачило відразу трьох голів для переходу до вищого дивізіону. Доля цього протистояння була вирішена ще у попередньому матчі, а цей був лише формальністю. За підсумками матчів плей-офф, Агробізнес зберігає прописку у Першій лізі, а запорізька команда у наступному сезоні продовжить виступи у Другій лізі.

Порядку 20 ультрас підтримали Металург на виїзді у Волочиську. Наприкінці матчу фанати розтягнули банер, яким подякували команді за сезон та відсвяткували виїзну перемогу невеличкою порцією піро. Футболісти в свою чергу, підійшли до сектору та потиснули руки кожному з фанатів.
Запоріжці на виїзді

ПРЕМ’ЄР-ЛІГА. ПЕРЕХІДНІ МАТЧІ

Чорноморець - Колос 0:0 (04.06.2019)
Початок матчу гостріше розпочали гості. Одесити вдало захищалися та майже нічого не дозволили створити супернику. Чорноморець змарнував декілька непоганих моментів наприкінці першого тайму. Колос виглядав досить непогано та до гольових моментів справа так і не дійшла. Одесити на правах фавориту матчу та на правах господарів, повинен був не помітити свого суперника, але не все виходило у господарів. Так Чорноморець прокинувся тільки ближче до кінця гри, проводячи атаку за атакою та насідаючи на ворота Колоса. Але нулі на табло так і не змінилися.

Солідну підтримку господарям забезпечили одеські фанати. Так на 20-му секторі зібралося порядку 120 ультрас, які майже не змовкали протягом усього матчу. Підтримували Чорноморець за допомогою прапорів та потужного звуку. Але порадіти господарям в цей вечір не судилося, і доля Вишки для одеситів перенеслася до Ковалівки.

Не лишився без активної підтримки і Колос. Правда активістів було не так вже й багато. Лише декілька вболівальників гнали Колос до перемоги за допомогою прапорів, решта ж просто сиділа та без особливого ентузіазму спостерігала за матчем.
Фанати Чорноморця
Сектор Колоса

Карпати - Волинь 0:0 (04.06.2019)
З перших хвилин господарі заволоділи м’ячем і в розміреному темпі намагалися розкрити масовану оборону противника. Лучани ж більше думали про оборону та не поспішали атакувати. Гра проходила на зустрічних курсах, але обійшлося без справді гольових моментів. У другому таймі мало що змінилося. Господарі продовжували наступ, а лучани захищалися, та іноді виходили в атаки після помилок суперника. Після замін в обох командах гра особливо не змінилося. Команди так і не змогли забити.

Підтримка львівських ультрас була на досить високому рівні. Сектор господарів забився під зав’язку. Леви з потужним звуком гнали команду до перемоги. Святкувати перемогу господарям не довелося, але це зовсім не стало на заваді для масштабного піро-шоу, яке влаштували львівські ультрас наприкінці матчу.

70 лучан пробили виїзд до Львова. Гості теж непогано пошизіли та спалили невеличку порцію піро.
Ультрас Карпат
Лучани на виїзді

Колос - Чорноморець 2:0 (08.06.2019)
На правах господарів гравці Колоса забрали м’яч під свій контроль, але особливої гостроти у воріт суперника не створювали. У одеситів були свої небезпечні моменти та в обох випадках врятував кіпер Колоса. Господарі знову пішли вперед та заробили право на пробиття пенальті, але цього разу на висоті був вже голкіпер одеситів. Другий тайм жвавіше розпочали гравці Чорноморця, але фортуна знову посміхнулася Колосу – арбітр знову поставив пенальті, і цього разу Колос вийшов вперед. Пропустивши гол, моряки вирушили в атаку, сподіваючись якомога швидше відновити паритет, але все вийшло якраз навпаки. Арбітр призначив третій пенальті в матчі, який господарі вдало реалізували. Господарі віддали м’яч гостям, ті як не намагалися, та забити не змогли до самого свистка. Отже, в цій дуелі сильнішим виявився Колос, який піднімається у Вишку, а от на одеситів чекає пониження в класі.

Гаряче було на гостьовому секторі. Арбітр матчу Віталій Романов призначив три пенальті в ворота одеситів. Після третього 11-метрового і забитого з нього голу, фанати Чорноморця почали кидати на поле петарди. Рефері дав команду гравцям залишити поле. Пару хвилин гравці залишалися у кромки поля, після чого Романов показав йти в підтрибунне приміщення. Матч продовжився через 10 хвилин. Разом з одеситами підтримали Чорноморець на виїзді і фанати Шахтаря.
Ультрас Чорноморця

Волинь - Карпати 1:3 (08.06.2019)
Команди в досить високому темпі почали матч і відразу ж намагалися забити.
Дебютні хвилини матчу проходили під диктовку лучан, але разючі контрвипади Карпат були набагато гостріше та до забитих м’ячів справа не дійшла. Після цього команди по черзі володіли ігровою ініціативою, але дійсно небезпечні моменти не виникали. Лише під завісу першого тайму гості заробили перспективний штрафний та відкрили рахунок. Тривала перевага Карпат не довго, перед свистком на перерву Волинь зрівняла рахунок. У другому таймі лучани довго намагалися пробити оборону суперників, але нічого не виходило. Волинь залишилася у меншості, і це пішло на користь гостям, які заробили пенальті та вийшли вперед. В компенсований арбітром час львів’яни забили третій гол. Після чого на полі почалися заворушення, які влаштували луцькі фанати. Через безлади на трибунах гру в кінці матчу було призупинено. Після паузи, яка тривала 25 хвилин, директор матчу прийняв рішення зупинити гру. На той момент рахунок був 1:3 на користь Карпат, тож це означає, що лучани ще на рік залишаються в Першій лізі, а Карпати зберігають прописку в УПЛ.

Господарі активно підтримували команду протягом матчу. І ніби то все було чудово, але перебіг справ на полі та рахунок на табло не влаштували луцьку торсиду. Після третього пропущеного гола луцькі ультрас почали палити фаєри, над стадіоном утворилася велика густа хмара диму. Після чого на газон вибігли кілька фанатів, а один з них і зовсім відламав сидіння, яким кинув в арбітра Максима Козиряцького. Також є інформація, що на горіхи арбітрові дісталося і від головного тренера лучан Тлумака.

Пристойна кількість народу була на гостьовому секторі. Львів’яни забезпечили команді потужний звук. Кожен з голів святкували піро. Після смачної порції піротехніки, на секторі гостей почалася пожежа – почали горіти сидіння. В результаті чого, майже половина сидінь на секторі повністю вигоріла.