Огляд трибун за тиждень
09 грудня 2019
Скудним на події видався черговий футбольний тиждень. Минулі вихідні відзнаменувалися лише матчами у Вишці. Народу на секторах з кожним туром все меншає, здається більшість ультрас вже відправилася у відпустки, а інша частина просто втратила цікавість до перепетій у чемпіонаті. У Львові фанати Карпат відчули справжній сором від поразки улюбленої команди. Напруженим видався і центральний поєдинок туру у Києві. Детальніше про все у невеличкому звіті від нашого ультрас-порталу.

ПРЕМ’ЄР-ЛІГА. ТУР 17

Шахтар - Олімпік 3:0 (06.12.2019)
Непогану підтримку забезпечили команді у донецькому дербі фанати Шахтаря. В цей вечір сектор господарів назбирав десь 25 ультрас. Для невеликої кількості народу, заряди моментами лунали досить непогано. Матч проходив у День Збройних сил України, тож окрім звичних банерів, помаранчево-чорні вивісили і відповідне до свята полотно. Стосовно самої гри, господарі не помітили свого суперника та на радість своїх ультрас відгрузили в його ворота три м’ячі.
Фанати Шахтаря

Олександрія - Ворскла 3:0 (07.12.2019)
Близько чотирьох десятків місцевої ультри надихали на переможний лад Олександрію. Сектор господарів виглядав яскраво завдяки великій кількості прапорів у кольорах клубу, які вони використовували протягом матчу. Олександрія відчула потужну підтримку від ультрас сектору на останній домашці в цьому році та зовсім не лишила шансів на гол престижу для своїх суперників.

Десь 30 фанатів Ворскли відмітилися на виїзді у Олександрії. Можливо гостьовий сектор виглядав не так яскраво, як грядка господарів, але жоден виїздюк не пас задніх та активно підтримував команду протягом матчу. Навіть пропри кволу гру команди та неприємний рахунок на табло гості не втрачали надії та не замовкали протягом усієї гри.
Ультрас Олександрії
Сектор Ворскли

Карпати - Десна 2:6 (08.12.2019)
Трохи більше народу ніж на попередній домашці прийшло підтримати Карпати. Перед матчем львів’яни закликали народ підтягнутися на стадіон та не лишити без підтримки команду в останній домашці цього року. Втім, окрім ультрас до заклику особливо ніхто не відгукнувся. Львівська торсида здається зневірилася у грі команди та витрачає дві години дорогоцінного часу на інші справи. Фанати робили все від них можливе протягом матчу. Під гуркіт барабану лунали найвідоміші заряди з сектору господарів, але такого жаху від улюбленої команди не очікували навіть найвідданіші фанати. Карпати повністю провалили матч та розгромно поступилися. Потішитися львівським ультрас зовсім ні чим. Команда знову програла та ділить останню сходинку разом із Ворсклою. Сподівання на те, що можливо краще стане весною, є також не надто райдужними, особливо на фоні чуток про зникнення львівського клубу з футбольної карти України.

Добротний десант з Чернігова пробив виїзд до Львова, особливо, якщо враховувати не надто близьку відстань між містами. 25 фанатів не пошкодували часу, грошей та відстані задля підтримки рідної команди. Десна сповна віддячила своїм ультрас за палку підтримку протягом гри, подарувавши розгромну перемогу. Чергова вікторія дозволила команді з Чернігова пробитися у трійку лідерів за підсумками туру.
Фанати Карпат
Сектор Десни

Динамо - Зоря 1:2 (08.12.2019)
Все менші і менше народу останнім часом відвідує матчі Динамо, як і на ультрас секторі, так і на звичайних трибунах. Цікавість у киян не викликав навіть центральний матч туру, в якому Динамо змагалося з Зорею за другу сходинку в турнірці. 8 тисяч на трибунах Олімпійського в офіційному протоколі - явно завищена цифра. Ультрас сектор заповнився трохи більше ніж на половину. За порожніх трибун на стадіоні була чудова акустика, тож біло-синіх було добре чутно. Шиза була досить непогана, але ні для кого не таємниця, що бували і куди кращі часи. Досить пристойно лунали і нові заряди. Ультрас Динамо вивісили банер в пам’ять про трагічно загиблого футбольного фаната, активіста та волонтера, який пішов з життя у грудні минулого року. Окрім цього, фанати Динамо у перерві тепло привітали колишнього форварда команди Артема Мілевського, який підійшов до сектору. Підтримки біло-синіх виявилося замало для перемоги в цій грі. Частину матчу Динамо грало в меншості, тож так і не спромоглося вирвати бодай нічию.

Солідну підтримку забезпечили команді луганські ультрас. Близько 60 фанатів пробили виїзд до Києва. Виїздюки влаштували на гостьовому шалену атмосферу, якою заряджали свою команду протягом 90 хвилин. Особливо яскраво сектор гостей вибухав після забитих голів у ворота киян, ну, і звісно після фінального свистка. Після гри гравці підійшли до сектору та подякували фанатам за активну підтримку. Перемігши Динамо, луганська команда посіла другу сходинку в таблиці, відповідно, посунувши Динамо на четверту.
Ультрас Динамо
Фанати Зорі