Огляд трибун за тиждень
01 грудня 2020
Міжсезоння поступово наближається. Тиждень тому Друга ліга пішла на відпочинок, а на минулому тижні Перша ліга відіграла два тури та також пішла пасти задніх до березня місяця. Фанати Полісся та Зірки завершили першу частину сезону запаливши на доріжку, а ультрас Сум навіть вдалося потрапити на трибуни. Більше подробиць можна дізнатися у черговій добірці новин за тиждень.

ПРЕМ’ЄР-ЛІГА. ТУР 11

Олександрія - Рух 0:0 (28.11.2020)
Фанати Олександрії підтримували свою команду за парканом стадіону із дотриманням карантинних норм. Матч з Рухом зібрав значно менше народу ніж на попередніх домашках. Здолати останню команду турнірки господарям поля виявилося не під силу, як наслідок, на табло нудні нулі.
Ультрас Олександрії

Минай - Зоря 0:3 (29.11.2020)
Двоє хлопців підтримали Зорю на виїзді в Ужгороді. За теперішніх карантинних умов підтримка команд, особливо на виїзних матчах, нехай і невеличкою кількістю, викликає лише позитивні емоції. Хлопці недарма відкатали таку кількість кілометрів, луганська команда віддячила впевненою перемогою.
Фанати Зорі


ПЕРША ЛІГА. ТУР 15

Кремінь - Альянс 0:2 (25.11.2020)
Двоє фанатів Альянсу змогли насолодитися перемогою своїх улюбленців на матчі у Кременчуці.
Фанати Альянсу

ВПК-Агро - Металіст 1925 0:1 (25.11.2020)
Вже давненько не було новин від фанатів Металіста. Цього разу двоє харків’ян потрапили до об’єктиву фотокамери на виїзді у Дніпрі.
Харків’яни на виїзді

Оболонь - Полісся 3:0 (25.11.2020)
Невеличка група фанатів Оболоні вже традиційно розташувалася за парканом та протягом всієї гри досить потужно налаштовувала столичну команду на перемогу.

П’ятеро представників житомирського руху відвідали матч у столиці. Потішитися від результату на табло гості навряд чи зможуть, адже їхня команда розгромно поступилася.
Фанати Оболоні
Ультрас Полісся


ПЕРША ЛІГА. ТУР 16

Верес - Оболонь 1:0 (29.11.2020)
П’ятеро пивоварів не лишили Оболонь без підтримки у Млинові. Завершити на мажорній ноті крайній матч киянам не вдалося, господарі виявилися трохи сильнішими у цьому двобії.
Кияни на виїзді

ВПК-Агро - Альянс 1:3 (29.11.2020)
5 фанатів Альянсу підтримали команду у Дніпрі. Хлопці запам’ятають цей виїзд не тільки через впевнену гру команди та рахунок на табло, а ще по невеличким сутичкам з правоохоронцями під стадіоном.
Фанати Альянсу

Полісся - Агробізнес 1:3 (29.11.2020)
Яскраво завершили першу частину сезону ультрас Полісся. Житомиряни влаштували під час матчу піро-шоу у клубних кольорах. Жвавої підтримки виявилося замало для командного успіху. Піти у міжсезоння з гідно піднятою головою у футболістів Полісся не вдалося, команда програла третю гру поспіль.
Ультрас Полісся

Кремінь - Волинь 1:2 (30.11.2020)
Не дуже багато кременчужан підтримали господарів у останній домашці цього року. Скоріше за все на заваді стало те, що матч грався у робочій день та ще й в обідній час. Ті хто таки зміг відкласти усі свої справи, доволі креативно підтримали Кремінь в цій грі. Фанати господарів розташувалися на тракторі прямо під парканом.
Фанати Кременя


АМАТОРСЬКІ КОМАНДИ

Вовчанськ - Суми 2:1 (28.11.2020)
Чортова дюжина сумчан на власні очі спостерігала гру рідної команди. Виїздюкам навіть вдалося потрапити на трибуни, але це не допомогло гостям здобути перемогу.
Ультрас Сум

Полтава - Зірка 3:0 (28.11.2020)
Виїзд до Полтави пробило 18 жовто-зелених фанатів Зірки. Підтримували команду стандартними зарядами та піснями та трохи попалили піро. Гра навіть було зупинена на декілька хвилин, бо поле затягнуло димом.Стадіон знаходиться за містом, у сосновому лісі, тому звук був досить непоганим, як для такої кількості народу. На цьому виїзді кропивничани переводили двох хлопців за старою традицією у «праві», в результаті 120 ударів і два зламані ремені на двох.
Кропивничани на виїзді