Огляд трибун за тиждень
06 квітня 2021
Допоки посилення карантинних норм повністю не набрало чинності, частині фанатів навіть вдалося потрапити на стадіон, інша ж частина спостерігає за матчами команди, як тільки зможе. Ультрас Динамо продовжують акції проти головного тренера команди. Добрячу шизу з піро можна було побачити від фанатів Кривбаса, запорізького Металурга та вінницької Ниви. Детальніше у добірці новин на нашому сайті.

ПЕРША ЛІГА. ТУР 19

Волинь - Миколаїв 0:0 (31.03.2021)
Черговий тур серед тижня та гра наприкінці робочого дня, зовсім не стали на заваді для того, щоб у лучан була пристойна підтримка. Чимала кількість народу полишила свої справи та підтримала Волинь у матчі проти корабелів. Прапори, потужний звук та традиційний дрес-код, забезпечили чудову атмосферу на секторі. Правда, порадіти перемозі господарі так і змогли, розписавши мирову із суперником.
Сектор Волині

Оболонь - Кремінь 3:0 (31.03.2021)
Карантинні заборони внесли свої корективи, і замість трибун, фанати Оболоні розташувалися за межами стадіону, звідки під барабан гнали команду уперед. Столична команда зарядилася енергією від свого дванадцятого гравця та здобула розгромну перемогу.
Фанати Оболоні


ПРЕМ’ЄР-ЛІГА. ТУР 20

Олександрія - Динамо 1:2 (04.04.2021)
Більше шести десятків олександрійців прийшли в цей вечір на фан-сектор задля того, щоб надихнути місцеву команду на переможну хвилю. Тим паче, матчі між цими командами завжди носять яскравий характер. Місцеві ультра обійшлися без надзвичайних перфів, зробивши акцент на звуковий супорт та декілька разів протягом матчу запалювали піро.

На відміну від фанатів опонентів, у біло-синіх кожен матч це своєрідна акція. Вже котру гру поспіль, усю свою енергію ультрас Динамо направляють не на підтримку команди, а на боротьбу проти керівництва клубу та його головного керманича. За десять років перебування в Україні Луческу так і не спромігся вивчити українську мову, тож фанати підготували банер для нього на румунській мові. Красномовний напис на полотні голосить «Тобі тут не раді». Активні вболівальники ніколи не приймуть Луческу і за будь-якої нагоди нагадуватимуть про недопустимість перебування пристосуванців у київському Динамо.
Ультрас Олександрії
Кияни на виїзді


ДРУГА ЛІГА. ТУР 15

Реал Фарма - Металіст 0:2 (02.04.2021)
Метал продовжує свою переможну серію. Разом з харків’янами завжди їхні найвідданіші фанати. Так, черговий виїзд до Одеси не лишився без уваги активних вболівальників. Десь два десятки харківської ультри змогли насолодитися перемогою та трьома заліковими пунктами до скарбнички.
Сектор Металу

Оболонь-2 - Нива В 0:2 (03.04.2021)
Непогано відірвалися на виїзді в Бучі фанати Ниви. Десь з два десятки вінничан підтримували команду під парканом стадіону. Позаряджали, трохи попалили та відсвяткували перемогу команди. Гравці після матчу подякували фанатам за жваву підтримку.
Фанати Ниви

Нікополь - Кривбас 1:2 (03.04.2021)
Добротний десант з Кривого Рогу відкатав виїзд до Нікополя. За такої кількості народу вдалася потужна шиза. Окрім великої банерної лінії, криворізькі фанати також можуть похизуватися яскравим піро-шоу. Ще більше настрою додала перемога команди.
Ультрас Кривбаса

Волинь-2 - Поділля 0:2 (03.04.2021)
Разом за основною командою, луцькі ультрас не забувають підтримувати і другу команду. Близько 20 фанатів суботнього дня завітали на сектор та підтримали команду в матчі проти Поділля. Гості виявилися сильнішими і на класі здобули перемогу.
Фанати Волині

Перемога Дніпро - Металург З 1:3 (04.04.2021)
Дуже атмосферно розпочали виїзний сезон ультрас Металурга. Багатенько народу відкатало виїзд у Дніпро. Близько 90 запоріжців, а разом з ними друзі з інших фан-рухів Маріуполя, Зорі, Кривбаса та Дніпра, створили на звітному матчі незабутню атмосферу. Такого в своїй історії місцевий гаражний кооператив точно ще не бачив.
Запоріжці на виїзді


ПЕРША ЛІГА. ТУР 20

Полісся - Металіст 1925 0:0 (05.04.2021)
Футбол посеред тижня та в робочі години, то справжнє зло. Але навіть це зло не завадило зібратись кільком десяткам жовто-зелених фанатів та гучно підтримати Полісся в матчі проти гостей з Харкова. Підтримка житомирян виявилася кули кращою, ніж гра команди, яка 7 матчів не знає смак перемог.
Фанати Полісся

Кристал - Альянс 0:0 (05.04.2021)
Вже традиційно 2 сектори підтримували господарів. Десятеро фанатів зібралося на секторі 23. Невеличкий перф підготувала молодь. Хлопці підготували текстівки з написом «Грайте так, як ми б’ємося до кінця». Також молодь порадувала потужним звуком.
Фанати Кристала


АМАТОРСЬКІ КОМАНДИ

Зірка - Скорук 0:4 (03.04.2021)
Після тривалого зимового міжсезоння на трибуни повернулися і фанати Зірки. Сектор вулканів назбирав близько 20 осіб, які майже не змовкали протягом усіх 90 хвилин. Нажаль, зарядженість на результат від кропивницьких ультрас, так і не змогла передатися команді, яка лишила ворота суперників сухими та в чергове поступилася.
Сектор Зірки