Огляд трибун за тиждень
11 травня 2021
Нарешті карантин в більшості областей послабили, і фанати змогли насолоджуватися матчами та підтримувати команди безпосередньо з трибун. Крайні матчі відлунали в УПЛ. Ультрас Динамо в Ковалівці не змогли повним складом потрапити на стадіон. Доволі атмосферно було на секторах Миколаєва, Чорноморця та Металу, де ультрас влаштували невеличкі піро-шоу. Більше подробиць можна дізнатися у дайджесті новин від нашого ультрас-порталу.

ПРЕМ’ЄР-ЛІГА. ТУР 25

Динамо - Маріуполь 0:0 (05.05.2021)
Сурові реалії розвитку футболу в нашій країні, це матчі в будній день та робочий час. Звісно народу на такі ігри збирається зовсім мізерна кількість. Так, склад біло-синіх у Маріуполі був порядку трьох сотень фанатів.
Кияни на виїзді

Дніпро-1 - Зоря 0:1 (05.05.2021)
Четверо представників фан-руху Зорі підтримали команду на виїзді у Дніпрі. Від душі пораділи перемозі команди та зробили з гравцями колективне фото на згадку.
Фанати Зорі

Олександрія - Колос 0:2 (05.05.2021)
Домашній матч Олександрії проти команди із Ковалівки перенесли на стадіон у Кропивницький. Після роботи у будній день близько двох десятків олександрійців прибули в обласний центр, щоб підтримати свою команду. На номінальних господарів чекав холодний душ, в якості невтішного рахунку на табло. Після матчу відбувся діалог із деякими гравцями, які пообіцяли, що в наступному матчі буде зовсім інша гра.
Ультрас Олександрії


ПРЕМ’ЄР-ЛІГА. ТУР 26

Колос - Динамо 0:3 (09.05.2021)
Близько 150 ультрас Динамо приїхали до Ковалівки. Більшість була без квитків і спроба прориву на стадіон через кордон поліції завершилась невдачею. Тому на стадіон змогли потрапити лише зо два десятки фанатів.
Фанати Динамо

Зоря - Олександрія 2:1 (09.05.2021)
До крайнього матчу проти Олександрії луганська команда вже вирішила свої турнірні задачі, посіла третю сходинку та виборола бронзові нагороди. Відповідно на секторі зібралося не так багато народу. Ті, хто таки прийшов, відсвяткували перемогу з невеличкою порцією піро.
Сектор Зорі

Минай - Ворскла 1:2 (09.05.2021)
11 полтавських ультрас відкатали виїзд до Ужгорода. Турнірне становище у таблиці складалося на користь Ворскли, потрібно було не завалити свій матч і це давало право потрапити в новий турнір Лігу конференцій УЄФА. В результаті чого, для біло-зелених все склалося, як хотілося. Фанати почали святкувати цю подію просто на секторі, відкоркувавши пиво.
Ультрас Ворскли


ПЕРША ЛІГА. ТУР 25

Кремінь - Нива Т 1:3 (07.05.2021)
Шестеро фанатів гнали Кремінь до перемоги протягом усього матчу. Нажаль, господарі не змогли потішити своїх прихильників перемогою.

Один представник фан-руху тернопільської Ниви був присутнім на матчі у Кременчуці.
Сектор Кременя
Фанат Ниви

Прикарпаття - Агробізнес 2:1 (07.05.2021)
Нарешті після тривалої перерви на трибуни повернулися фанати Прикарпаття. Десь два десятки ультри забезпечили господарям жваву підтримку протягом усієї гри. Прикарпаття зарядилося підтримкою дванадцятого гравця та віддячило перемогою. Після фінального свистка гравці підійшли до сектору та подякували фанатам.
Ультрас Прикарпаття

Миколаїв - Чорноморець 1:1 (07.05.2021)
Пристойна кількість народу зібралася на секторі Миколаєва. Корабели підганяли команду вперед з потужним звуком під гуркіт барабану. Також смачно попалили під перший гол. Втім відсвяткувати взяття трьох залікових пунктів господарям так і не вдалося, Миколаїв не втримав рахунок на свою користь.

Пристойна кількість одеситів пробила виїзд до Миколаєва. Народу на секторі десь 40 с гаком, потужна шиза та піро на забитий м’яч. І хоча додому поверталися без перемоги, цей виїзд за чудової атмосфери обов’язково запам’ятається.
Сектор Миколаєва
Одесити на виїзді

ВПК-Агро - Полісся 0:0 (07.05.2021)
Троє фанатів Полісся були присутніми на матчі у Дніпрі.
Фанати Полісся


ДРУГА ЛІГА. ТУР 21

Волинь-2 - Карпати 1:1 (08.05.2021)
Не лишилася без підтримки на матчі проти львів’ян і луцька молодь. Близько 20 фанатів Волині забезпечили команді підтримку.
Ультрас Волині

Енергія - Металіст 1:3 (08.05.2021)
Десь два десятки харків’ян завітали до Нової Каховки на гру проти Енергії. Метал потішив своїх ультрас черговою перемогою, яку фанати відсвяткували влаштувавши невеличке піро-шоу.
Харків’яни на виїзді

Балкани - Кривбас 1:1 (08.05.2021)
Порядку 30 ультрас з Кривого Рогу пробили виїзд до Одеси. До матчу криворізькі фанати встигли прогулятися містом та навіть скупатися в морі. На секторі теж була чудова атмосфера з гучними зарядами. Єдине, що трохи зіпсувало класний виїзд, це результат на табло.
Фанати Кривбаса


АМАТОРСЬКІ КОМАНДИ

Зірка - Борисфен Дніпро 2:3 (08.05.2021)
Вже традиційно для домашніх матчів потужно гнали свою команду до перемоги ультрас Зірки. В бойовому матчі кропивничани знову поступилися, але віддані прихильники все рівно продовжують вірити в команду.
Сектор Зірки