Огляд трибун за тиждень
07 грудня 2021
Прем’єр-ліга поступово виходить на фінішну пряму. Вихідними відлунали передостанні матчі у цьому році. Ультрас Динамо та фанати Металіста 1925 яскраво запалили на своїх матчах. А от фанати Олександрії бойкотували на матчі, через дії нового керівництва клубу, де в попередній грі копами було затримано одного з представників руху за використання піротехніки. До вашої уваги невеличка добірка новин з фанатських секторів від нашого ультрас-порталу.

ПРЕМ’ЄР-ЛІГА. ТУР 17

Верес - Динамо 0:3 (04.12.2021)
Досить непоганий склад біло-синіх пробив виїзд до Луцька. Кістяк сектору склав колектив «Солянка БС». На крайньому виїзді сезону гості трохи попалили, ну і звісно, відзначилися вже традиційними зарядами стосовно Луческу.
Ультрас Динамо

Рух - Ворскла 0:0 (04.12.2021)
Дуже скудною була підтримка у Ворскли. Не кожен наважився долати відстань у майже 900 км. Лише четверо фанатів підтримали полтавську команду у місті Лева. У наступному турі у Ворскли знову вояж до Львова, можливо тоді народу стане трохи більше.
Фанати Ворскли

Металіст 1925 - Колос 0:1 (04.12.2021)
З десяток фанатів підтримали харківську команду на домашці проти Колосу. Особливо радіти харків’янам було нічому. Це вже шоста поразка команди поспіль. Та й народу на сектор приходить дуже мало, більша частина тепер підтримує Металіст Ярославського…
Фанати Металіста 1925

Зоря - Інгулець 1:0 (05.12.2021)
Десятеро луганських ультрас заряджали Зорю на перемогу. Чорно-білі вивісили банер в пам’ять про Германа Зоніна (легендарного головного тренера луганської Зорі, чемпіона СРСР 1972 року), серце якого зупинилося наприкінці листопаду.
Ультрас Зорі

Олександрія - Минай 3:0 (05.12.2021)
Сектор фанатів Олександрії на матчі проти Минаю був порожнім. Таким чином, ультрас відреагували на дії керівництва клубу. Де в попередньому матчі копами було затримано одного з представників руху за використання піротехніки. І як пізніше виявилось, що затримання було ініційовано новим керівництвом клубу. Тож на цій грі, трибуну фанатів прикрашала лише текстівка з написом «Репресії? Піротехніка - не злочин». Самі ж олександрійці розташувалися на іншому секторі та мовчки спостерігали за грою.
Сектор Олександрії