Реєстрація :: Пошук :: FAQ :: Учасники :: Групи :: Вхід
Правила Реєстрації Нового Учасника

Цей форум є осередком спілкування всіх ультрас України. Реєструючись на форумі ви зобов'язуєтесь виконувати дані правила:

1. По мірі можливості спілкуватись українською мовою
2. Не вживати нецензурних висловів, краще замініть свої емоції на смайл
3. Не ображати інших учасників форуму (дозволяється лише використання усталених звертань до команд: хохли, кроти, бомжі, жиди, харьки і т.д.)
4. Забороняється розміщення рекламних оголошень
5. За українофобські повідомлення аккаунт автоматично видаляється

Адміністрація форуму не несе жодної відповідальності за зміст повідомлень. Відповідальність за зміст повідомлення несе тільки його автор. Адміністрація залишає за собою право видаляти і переміщати повідомлення без попередження автора. За порушення правил форуму адміністрація застосовує блокування аккаунту, або ж видаляє обліковий запис...

З метою захисту від ватніків, москалів та спамерів адміністрація форуму активує профіль кожного учасника ВРУЧНУ! Для активації акаунту вам потрібно написати повідомлення адміну в ВК (vk.com/kravchenko.roma) або Facebook (facebook.com/kravchenko.roma), вказавши свій логін. Щоб зменшити імовірність відхилення активації обов'язково оберіть розу в профілі і заповніть графу Команда. Адмін залишає за собою право відмовити в активації без пояснення причини.