Україна - Казахстан (10.06.2009) Відбір до ЧС 2010
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4

Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Попередня тема
Наступна тема
Україна - Казахстан (10.06.2009) Відбір до ЧС 2010
Автор Повідомлення
UA

fcdk

Відповісти цитуючи
Вы какие-то завистливые. С этими клубными розами завелись. Если заряжающий отвечает за заряды на Сборной и показывает, от какого он клуба-это нормально. Например, споукмен "киевлян" был отличный, а "кацапетовки" не очень.
12 Jun 2009 07:24 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
UA написав:
Вы какие-то завистливые. С этими клубными розами завелись. Если заряжающий отвечает за заряды на Сборной и показывает, от какого он клуба-это нормально. Например, споукмен "киевлян" был отличный, а "кацапетовки" не очень.

Щось я тебе не розумію. Львівянин на вишці викладався на всі 100% тому не треба на нього гнати. А клубні рози не повинні бути на секторі і це факт. Хто хотів - той зробив собі рози збірних з назвою міста чи з гербом міста. Кияни такі мають, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Полтава і не тільки. Хочеш показати з якого ти міста - одягни клубну чи фірмову футболку, як зробили хлопці з FLU. Але роза повинна бути розою збірної, не розумію навіщо це ще потрібно доволити...
12 Jun 2009 08:26 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
UA

fcdk

Відповісти цитуючи
Вы меня не поняли. Все молодцы и особенно біло-зелені! Это просто пример. В "кавычки" можно вставить любой город. Я имел в виду принадлежность споука к городу для дальнейшей индентификации и анализа их шизы.
12 Jun 2009 10:01 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Maslo

fcmz

Відповісти цитуючи
UA написав:
Вы меня не поняли. Все молодцы и особенно біло-зелені! Это просто пример. В "кавычки" можно вставить любой город. Я имел в виду принадлежность споука к городу для дальнейшей индентификации и анализа их шизы.

на матче сборной роз и баннеров в цветах клуба быть не должно. имха
12 Jun 2009 10:09 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
UA написав:
Я имел в виду принадлежность споука к городу для дальнейшей индентификации и анализа их шизы.

На вишці було двоє киян. Думаю ти розумієш різницю між розою Ж-а і розою О-у хоча і та і та показує їх належність до ультрас Динамо Київ.
12 Jun 2009 10:12 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Показувати:    
Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4
Сторінка 4 з 4

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі