Перформанс якої країни ви б хотіли бачити на сайті?
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Пропозиції і побажання Попередня тема
Наступна тема
Перформанс якої країни ви б хотіли бачити на сайті?

Выбираем страну!
Польша
41%
 41%  [ 77 ]
Россия
24%
 24%  [ 45 ]
Беларусь
9%
 9%  [ 18 ]
Словакия
9%
 9%  [ 17 ]
Венгрия
6%
 6%  [ 12 ]
Румыния
5%
 5%  [ 11 ]
Молдова
3%
 3%  [ 7 ]
Всього голосів : 187

Автор Повідомлення
Bart

fcakh

Відповісти цитуючи
1963 написав:
а я б хотів дізнатись більше про "ультрас" чи хочаб якісь прояви фанатизму у таких країнах як азербайджан, узбекистан, казахстан, вірменія, грузія і тму подібне...

Я теж! Казахстан вже все відомо, а от інші хотів би

02 Jul 2009 13:56 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
123

fcpif

Відповісти цитуючи
До речі, непоганий перекладач вконтакт має http://vkontakte.ru/app552135_32570047
02 Jul 2009 14:06 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Mandrivnuk

fcsd

Відповісти цитуючи
1963 написав:
а я б хотів дізнатись більше про "ультрас" чи хочаб якісь прояви фанатизму у таких країнах як азербайджан, узбекистан, казахстан, вірменія, грузія і тму подібне...

Про ультрас і хулз, перфоманс і слем, а також такі розумні слова як банери, стікери, модулі і навіть рози (!) в цих країнах можете забути!

Був я на матчі в Єревані (Пюнік-Шахтар), так у них там жодної рози ні в кого не було! На весь стадіон побачив лиш розу збірної Вірменії у дівчинки! Організованих фанів теж нема, було правда пару чуваків з барабанами, які намагалися незрозуміло кого завести! Коли вірмени бачили рози на наших шиях, вони тільки смикали за них і казали "Падарі братішка, а?".

Також був в Казахстані в Алма-Аті (правда не на футбольному матчі нажаль), хотів для колекції придбати розу чи то збірної чи місцевого клубу! Фіг! Ніде не знайшов, вони навіть не знають що це таке! Спілкувався з місцевими "знавцями футболу", так вони сказали, що нічого організованого в них так само немає!

Так що Середній Азії і Кавказу ще дууже далеко до нас...
10 Jul 2009 23:04 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Mandrivnuk

fcsd

Відповісти цитуючи
123 написав:
Не розумію, чого Росія викликає у вас більший інтерес ніж Польща? ІМХО, реально лекше російські сайти знаходити. Проголосував за Польщу, бо того напевно, шо мені до неї ближче, а може й того, шо там в кожному містечку по ходу саппорт є. Хоч Румунію також цікаво було б проглянути. Словаччина http://www.ultras.sk/.

Так, у поляків дуже розвинуті двіжи усюди! Бачив у Перемишлі графіті "Polonia hools" і маленькі наліпки на стінах, зустрічав на вулицях чуваків одягнених "по фірмє" які косо дивилися на мене... Так що в Польші з цим все в нормі.
10 Jul 2009 23:08 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Caledonia

fcdk

Відповісти цитуючи
Мандривнук, прежде чем писать, советую - думать

10 Jul 2009 23:39 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Antikrot

fcmz

Відповісти цитуючи
Mandrivnuk
Советую почаще просматривать этот форум и пореже ездить на выезда за ахметкини денюжки Fan

http://ukrultras.com/forum/viewtopic.php?t=248&highlight=%EA%E0%E7%E0%F5%F1%F2%E0%ED

11 Jul 2009 00:35 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
xipypr

fcms

Відповісти цитуючи
нє ну "Расєя" відпадає=) Поляки краще...
17 Aug 2009 01:06 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Пропозиції і побажання Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3
Сторінка 3 з 3

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі