II ліга 2009-2010
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 36, 37, 38  далі

Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Попередня тема
Наступна тема
II ліга 2009-2010
Автор Повідомлення
roter_schnee
модератор

fcdd

Відповісти цитуючи
Сотник написав:
Кого цікавить те, як вінничани зїздили в Іллічівськ - ось звіт:
http://nvfc.at.ua/news/vijizd_v_illichivsk/2009-09-06-45

Нащот дешевой столовки в Адессе поподробней пожалста. А то я ебал шаварму по 19грн 00коп покупать. Mad
10 Sep 2009 22:42 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Сотник

fcnv

Відповісти цитуючи
roter_schnee написав:

Нащот дешевой столовки в Адессе поподробней пожалста. А то я ебал шаварму по 19грн 00коп покупать. Mad

Та я в Одесі сильно не орієнтуюсь, в нас там сильно місто ніхто не знав, просто гуляли, знайшли пляж. а коли виходили то натрапили на їдальню, вона може від якогось підприємства, но там дійсно дешево і смачно, я он наївся на 18 грн і то навіть все не доїв що взяв.
Іди від Деребасовської вздовж моря, і коли закінчиаться різні підприємства і порти там і побачиш її Very Happy

11 Sep 2009 21:04 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Scolot

fcnv

Відповісти цитуючи
Нива Вінниця - Динамо Хмельницький
На секторі було розвішано стандартний набір лицьових банерів. З решти перфу – два великих зелено-білих прапора, прапор Вінниці, розтяги,… На початок матчу задумували підняти банер присвячений опонентам, але у зв’язку з хвилиною мовчання на честь колишнього тренера вінницької «Ниви» - Юхима Школьнікова, який виводив нашу команду у вищу лігу чемпіоната України, довелось відкласти заплановане. Під час хвилини мовчання, на секторі піднімається текстовик «Вічна пам’ять Юхим Школьніков». Отже… початок матчу, на секторі чоловік 40. Звук як на таку кількість пристойний. В середині другого тайму, наша чисельність на секторі збільшується більш ніж в два рази. Через певні події, не всі встигли на початок матчу... заряди пішли на ура. Майже нон-стоп. Багато зарядів «на честь» опонентів, які звучали гучніше, ніж решта.
По перерві піднімаємо банер, на якому червоний комбайн «Нива» косить поле на якому росте «ХМЕЛЬ», до банера піднімається текстовик «Нашій «Ниві» «Хмель» до жо…». Потім все це чіпляється поряд з сектором, де висить до кінця матчу. Задумка зробити текстовик окремо від банера була не дарма, як ми і очікували асав були проти такого тексту. Декілька хвилин ми намагались їм пояснити що «ЖО…», це жовтень, але їх навіть не переконала ідея з футболістом Жо. Тому текстовик довелося зняти, ледве домовились за сам банер. Другий тайм не такий по шизі як перший. Неймовірна спека давалась в знаки, та й рахунок не заохочував заряжати голосніше.
Що до гостей, то вони приїхали в складі десь чоловік 30, це разом з кузьмою. Вивішали банер ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ і UAB (Тернопіль), який потім на половину закрили банером SUPORTERS. Був ще невеликий прапор, який притягнула з собою кузьма і їхнє ж полотно з цифрою 12 на біло-синьому фоні. До хмельничан наші асав поставились лояльніше ніж до миколаївців і дали їм додивитись матч до кінця.

14 Sep 2009 16:51 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
ААААААААААА Aaaaaaaaaaa!
Ахуєть, бля... позитив!!!! Applause Applause Applause
14 Sep 2009 17:34 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
fray

fcpk

Відповісти цитуючи
Scolot написав:
Майже нон-стоп. Багато зарядів «на честь» опонентів, які звучали гучніше, ніж решта.

Что серьездно?))) Мы не одного вашего заряда так и не смогли толком раслышать, кроме перекличек разве что! Может напишешь что за заряды, в нашу честь, уж очень интерестно?))) Или там стандартный набор?)
14 Sep 2009 22:15 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Mcled

fcnv

Відповісти цитуючи
fray написав:
Scolot написав:
Майже нон-стоп. Багато зарядів «на честь» опонентів, які звучали гучніше, ніж решта.

Что серьездно?))) Мы не одного вашего заряда так и не смогли толком раслышать, кроме перекличек разве что! Может напишешь что за заряды, в нашу честь, уж очень интерестно?))) Или там стандартный набор?)

Блин вот всеже нашли к чему доипатса... Sad Scarve
14 Sep 2009 23:15 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
JIexa

Відповісти цитуючи
не знаю.. вроде как раз со звуком у Нивы проблем нет...
14 Sep 2009 23:40 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Yaroslav
модератор

fcnt

Відповісти цитуючи
Вінниця Respect
Задумка з банером хороша, реалізація теж.
Єдина підказка - можливо наступного разу попробуйте розтягуючи банер, не частково ховатися під ним, а всім не задіяним стати по боках від банера. Візуально так краще виглядатиме.

15 Sep 2009 05:22 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
pipo

fcnt

Відповісти цитуючи
а як на мене, то нормальний у Вінниці був звук, нормально було чути, ще й досить часто заряжали

15 Sep 2009 11:05 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Scolot

fcnv

Відповісти цитуючи
2 Yaroslav
Дякуємо, але кут наших трибун не дозволяє зробити краще. Пробували по різному, навіть на вудочках тримати, але вони не витримали великого банеру. Просто фоткали знизу сектора..... з гостьового сектору, я думаю, краще було видно.

15 Sep 2009 20:25 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Scolot

fcnv

Відповісти цитуючи
Сектор гостей
Нехай, буде "39", як написано в ультрас лізі....

16 Sep 2009 15:30 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
fray

fcpk

Відповісти цитуючи
Я считал во время перерыва - было 39.
16 Sep 2009 17:17 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Сотник

fcnv

Відповісти цитуючи
Ще кілька фото сектору вінничан.

16 Sep 2009 18:58 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
shooroop

fcpif

Відповісти цитуючи
[/quote]

Сорі за оффтоп, але я не можу зрозуміти, чому цей зеленуватий баннер (УА-Бойз) в Тернополі був перевернутий догори дригом....

Сподіваюсь, хлопці з УАБ самі дадуть відповідь на це питання, а то вийде, що я не нейтрально суджу (Yaroslav)

17 Sep 2009 19:55 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
pipo

fcnt

Відповісти цитуючи
перевернуті банера в поєданні з цим банером http://ultras.org.ua/photo/fcnt/fcnt_20090831_1.jpg були виявом протесту проти слабкої і безвольної гри команди, яка 7 турів не могла здобути жодної перемоги.

18 Sep 2009 08:34 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Показувати:    
Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 36, 37, 38  далі
Сторінка 10 з 38

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі