II ліга 2010-2011
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 46, 47, 48  далі

Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Попередня тема
Наступна тема
II ліга 2010-2011
Автор Повідомлення
Diox

fcsdn

Відповісти цитуючи

Вот еще фото )

26 Jul 2010 19:34 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Янг

fcdk

Відповісти цитуючи
зачем вам первая лига?
26 Jul 2010 19:37 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Kropich

fcsdn

Відповісти цитуючи
Янг написав:
зачем вам первая лига?

А давай твоє Динамо в другу лігу, нащо вам та прем'єр ліга?
26 Jul 2010 20:40 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт
Янг

fcdk

Відповісти цитуючи
я к тому, если движ-10 человек, зачем 1 лига?
не стоит сравнивать наши движи.
27 Jul 2010 11:48 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
NemeziS

fcsdn

Відповісти цитуючи
Янг написав:
Выход в первую лигу гарантированно поднимет интерес к футболу в городе, а это, соответственно, больше людей на стадионе и на секторе. "Глорихантерство", да.

(c) 50 худших вещей в современном футболе
27 Jul 2010 12:26 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
ORK

fcnt

Відповісти цитуючи
Не факт шо 1-ша ліга дуже підніме відвідуваність на стадіоні, а тим більше на секторі...в нас на 2-лігу позаминулого сезону більше людей ходило, ніж в минулому...всьо залежить від результатів команди...виграють - ходять на стадіон, програють - наоборот.
27 Jul 2010 13:07 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Хатаб

fckkr

Відповісти цитуючи
Янг написав:

Не бачу логіки.
27 Jul 2010 18:37 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Diox

fcsdn

Відповісти цитуючи
Хатаб написав:
Янг написав:

Не бачу логіки.

я тоже )

27 Jul 2010 22:01 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Katleta

fcnt

Відповісти цитуючи
Все правильно між 1-2 лігою ніякої різниці, тількі більші вістані. Якщо немає стадіона і бабла в клуба на премєр-лігу то краще грати в 2 лізі !! І бути лідером чим в 1 пасти задню і попадати 0-4, 0-5 ..і.тд!!!!!!!
28 Jul 2010 23:30 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Diox

fcsdn

Відповісти цитуючи
Katleta написав:
Все правильно між 1-2 лігою ніякої різниці, тількі більші вістані. Якщо немає стадіона і бабла в клуба на премєр-лігу то краще грати в 2 лізі !! І бути лідером чим в 1 пасти задню і попадати 0-4, 0-5 ..і.тд!!!!!!!

Ну мы когда играли в 1-й лиге то на мой взгляд играли не плохо, единственное что в последний раз вылетили во вторую.

28 Jul 2010 23:45 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Diox

fcsdn

Відповісти цитуючи
Katleta написав:
Все правильно між 1-2 лігою ніякої різниці

В 1-й новые знакомства, новые города, а не как сейчас, только у 3-х клубов есть фанаты...

29 Jul 2010 00:51 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
Scolot

fcnv

Відповісти цитуючи
Ага... банерк тернополя кумедний. А що ж ви будете без нас робити. З гівном і залишитесь Blahblah

29 Jul 2010 21:49 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
la-la-la

fcdk

Відповісти цитуючи
От жешь епту. По контенту матча Нива Т. - Енергія 1:1 (24.07.10) Друга ліга. Тур 1

Это типа таблички города перечеркнуты? Блять, ну как можно настолько убого запороть отличную идею ( которая правда в Польше уже всеми издрочена последние лет 5) Ну как можно так криворуко рисовать?
Огорчился.
29 Jul 2010 22:29 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
T.F.A.

fcnt

Відповісти цитуючи
Scolot написав:
Ага... банерк тернополя кумедний. А що ж ви будете без нас робити. З гівном і залишитесь Blahblah

Хто тут кумедний то це явно ти. Що без вас будемо робити?! Та хз, даже не буде з кого постібатись... шкода(((
29 Jul 2010 22:31 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
T.F.A.

fcnt

Відповісти цитуючи
la-la-la написав:
От жешь епту. По контенту матча Нива Т. - Енергія 1:1 (24.07.10) Друга ліга. Тур 1

Это типа таблички города перечеркнуты? Блять, ну как можно настолько убого запороть отличную идею ( которая правда в Польше уже всеми издрочена последние лет 5) Ну как можно так криворуко рисовать?
Огорчился.

Да, це типа таблички міст перечеркнуті. Не розумію, як можна задавати такі питання?! Можливо не ідеал, але все робилося в останій момент, так як не відомо було на 100 відсотків де буде гра. Тут більше сама суть головна, а не якість.
29 Jul 2010 22:39 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Показувати:    
Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 46, 47, 48  далі
Сторінка 9 з 48

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі