II ліга 2010-2011
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 46, 47, 48  далі

Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Попередня тема
Наступна тема
II ліга 2010-2011
Автор Повідомлення
mkt

fcakh

Відповісти цитуючи
Цитата:
сьогодні ти приходиш на сектор, а завтра з тебе стібаються одногрупники в інституті, колеги по роботі

Лично для меня дико звучит, при том что я кагбе тоже не из какого-то там огромного движа. Стебаются? Отправляй их куда подальше. А если человек стесняется того что он болеет за свой клуб - то тут уже не в стебе дело, а в человеке.

01 Aug 2010 00:38 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
LINKER18

fcms

Відповісти цитуючи
Ну бач, це ти так думаєш, бо вже не перший рік в справі, і тобі похуй, а ті які пару раз були, але десь потім сказали, шо вони фанатіли попадають під роздачу гонєва, стають точкою прікола і тоді вони задумуються , а нах мені того ? тому і люди постійно відходять і приходять, такий от коловорот Mad
01 Aug 2010 00:47 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
mkt

fcakh

Відповісти цитуючи
Значит надо им показывать что это круто, и что круто болеть именно за свой клуб. Видео там всякие показывать и тому подобное, а вообще я думаю это понимают тут все, просто заниматься молодежью иногда впадло Wink

01 Aug 2010 01:08 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
LINKER18

fcms

Відповісти цитуючи
та ми от якраз тим і займаємся, відео , фото, література і так далі, але шо поробиш якшо бидлани на стадіоні на інших секторах дивляться на нас як на придурків, і навіть на переклички не відповідають , само собою інтерес пропадає, і молодняк відсіюється. Полюбому попити пива під літньою дискотекою в вихідні покруче буде ніж на стадіоні позоритись Sad
01 Aug 2010 01:13 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
mkt

fcakh

Відповісти цитуючи
LINKER18 написав:
але шо поробиш якшо бидлани на стадіоні на інших секторах дивляться на нас як на придурків, і навіть на переклички не відповідають , само собою інтерес пропадає, і молодняк відсіюється. Полюбому попити пива під літньою дискотекою в вихідні покруче буде ніж на стадіоні позоритись Sad

Проблема в быдланах, которые не отвечают на переклички? Надуманная какая-то причина... Как по мне - лучше иметь сектор в 30 адекватных человек, чем двести, среди которых две трети - имбицилы.

01 Aug 2010 01:18 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
LINKER18

fcms

Відповісти цитуючи
ну з бидланами може троха перебрав, не знаю як інших, а мене особисто бісить, шо в Стрию, місті де виріс і жив Герой України Степан Бандера, не відповідають на Слава Україні.

ну і на рахунок 30 адекватних тож вірно сказано , краще якість ніж кількість
01 Aug 2010 01:22 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Відро молока

fckkr

Відповісти цитуючи
на справдi все залежить вiд лiдеpiв, якi лiдери - такий i двiж Scarve
01 Aug 2010 07:51 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
LINKER18

fcms

Відповісти цитуючи
Ну не скажи, багато ща залежить і від бажання самих людей
01 Aug 2010 10:07 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
whisky one whisky two

fcnv

Відповісти цитуючи
mkt написав:
Цитата:
сьогодні ти приходиш на сектор, а завтра з тебе стібаються одногрупники в інституті, колеги по роботі

Лично для меня дико звучит, при том что я кагбе тоже не из какого-то там огромного движа. Стебаются? Отправляй их куда подальше. А если человек стесняется того что он болеет за свой клуб - то тут уже не в стебе дело, а в человеке.

Стебаются?!! тризды им давать надо чтоб не стебались! У меня например знакомые всегда относились с уважением к этому делу и даже с завистью, мол вот парни поддерживают родную команду, город.
01 Aug 2010 12:54 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
SUBSCRIBER

fcdk

Відповісти цитуючи
Стебаются ? Blahblah Blahblah Blahblah значит тот над кем стебаются - ЛОШАРА Razz

всегда было круть ходить на сектор. Это же мода, которая породила апасных. Это ж мегакруто : клетка, веночек, крокодильчик, белые тапки, сумка через пузо, грин стрит, футбол фектори. Можно потом одноклассникам/одногруппникам лапшу повешать о похождениях : о поездках во Влвдивосток на собаках из Чопа, о выносе Юнион в одну калитку мобом 15 летних дрыщей по 50 кг каждый.

Как-то не правильно все. Ваш населенный пункт мода обошла стороною. Радуйтесь и делайте выводы)))
А борзым и тупорылым - давайте по щщам. Заслужили

01 Aug 2010 16:12 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
DimaX

fcdch

Відповісти цитуючи
Десна - Николаев

02 Aug 2010 11:23 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
dembel`

fcm

Відповісти цитуючи
DimaX написав:
Десна - Николаев

Один не попал в кадр Smile

Отчёт и фото c выезда будет позже...

02 Aug 2010 17:49 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
555

Відповісти цитуючи
С нетерпением ждём отчета,у вас они получаються оригинальными Smile
А учитывая что дорога была дальняя ,будет что почитать. Fan
02 Aug 2010 18:07 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
R/W/B.

fcm

Відповісти цитуючи
Красавы что выехали! Thumb

02 Aug 2010 18:23 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Минер

fcdd

Відповісти цитуючи
555 написав:
С нетерпением ждём отчета,у вас они получаються оригинальными Smile
А учитывая что дорога была дальняя ,будет что почитать. Fan

Ты на год раньше написал в сей топик))))) Пока у тебя другой)))

02 Aug 2010 19:13 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail ICQ
Показувати:    
Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 46, 47, 48  далі
Сторінка 11 з 48

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі