II ліга 2010-2011
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 46, 47, 48  далі

Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Попередня тема
Наступна тема
II ліга 2010-2011
Автор Повідомлення
Bart

fcakh

Відповісти цитуючи
Kropich написав:
Пам'ятаю, коли ми увісьмох до вас останній раз приїздили, ви нам дуже співчували, що нас клуб не забрав, розказували, що вас завжди забирають. А тепер, коли ваша команда опинилася в такому складному становищі, ти, певно, заздриш всім тим, укого може бути хоч щось краще.

Ти щось путаеш, нас за 10 років максимум раз 5 забрали на басі, і то у крайньому випадку

03 Aug 2010 11:44 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
ncf

fcm

Відповісти цитуючи
Belya написав:
dembel` написав:
http://football.hiblogger.net/authors/user134/752451.html

Ловите отчет Scarve

Оказывается таковыми можно добраться с пересадками сначала до Бердичева, а потом оттуда в Чернигов.
интерестный маршрут, стоило было ехать)))
Вход на стадион оказался платным (единственная команда во 2-й лиге с платным входом на стадион), При входе шмон на уровне, видать привыкли к уровню первой лигиSmile (Кстати акабы не в пример нашим
вот видна она выездная активность)))), вы хоть бывали в других городах? я например за три года заплатил только один раз, и то черноморец-2 - Десна!!!а про шмон не говори, у нас там вся кузьма залитая сидит!!

Может они в Житомир хотели попасть?
03 Aug 2010 12:41 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
NemeziS

fcsdn

Відповісти цитуючи
WTF написав:
Может они вас ещё и кормят ?)))
Да-да-да, Девид Блейн, было два раза такое. Smile
Насчет "не по-ультрасовски": что-то не видел я сборника правил и законов настоящих ультрас. Каждому свое. Я прекрасно понимаю, что клуб не обязан возить своих фанатов, тут уж на первый план выходит простое человечное отношение.

(c) 50 худших вещей в современном футболе
03 Aug 2010 12:55 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Diox

fcsdn

Відповісти цитуючи
Novik написав:
Kropich написав:
1. Не розумію твоєї іронії з приводу того, що ми хочемо нормального відношення клубу до своїх фанатів. А виражається воно, в тому числі, і тим, що своїх забирають з виїзду. Принаймні, всіх, хто до нас приїздив, майже завжди забирали на клубному басі. А нам кажуть, що ми можемо підслухати розмови гравців і тренерів, а це величезна таємниця.
2. А чорт вас знає. Я думав у вас одна банда.
1. Тобі не здається що це вже не по-ультрасовськи їхати на виїзд в 100 км вже з думкою щоб повернутися на клубному басі? Ви ще в Дніпропетровську спробуйте назад вписатись.
2. Банда одна, але не всі мають партбілет і не всім воно потрібно.

Нам не впадлу и самим было уехать но смысл с том что у вас собаки до утра не ездили, а билетов на автобус было всего 2, уехали в тот же день можно сказать чудом...

03 Aug 2010 13:08 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
dembel`

fcm

Відповісти цитуючи
Belya написав:
dembel` написав:
http://football.hiblogger.net/authors/user134/752451.html

Ловите отчет Scarve

Оказывается таковыми можно добраться с пересадками сначала до Бердичева, а потом оттуда в Чернигов.
интерестный маршрут, стоило было ехать)))
Вход на стадион оказался платным (единственная команда во 2-й лиге с платным входом на стадион), При входе шмон на уровне, видать привыкли к уровню первой лигиSmile (Кстати акабы не в пример нашим
вот видна она выездная активность)))), вы хоть бывали в других городах? я например за три года заплатил только один раз, и то черноморец-2 - Десна!!!а про шмон не говори, у нас там вся кузьма залитая сидит!!

Блин, отчёт нужно внимательней читать! "вы хоть бывали в других городах?", Если это 6-й по счёту выезд, глупый вопрос, а за вход на стадион мы так и не заплатили.

А если это не в ультрасовских понятиях спокойно без нервотрёпки добраться до нужного тебе места, и нормально, без траблов с ACAB и хозяйскими Casual поддержать свой клуб то я ни хрена не понимаю разницы между ultras и hools Mad

03 Aug 2010 13:41 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
emeljan

fcakh

Відповісти цитуючи
Kropich написав:

Пам'ятаю, коли ми увісьмох до вас останній раз приїздили, ви нам дуже співчували, що нас клуб не забрав, розказували, що вас завжди забирають. А тепер, коли ваша команда опинилася в такому складному становищі, ти, певно, заздриш всім тим, укого може бути хоч щось краще.

Я не против того,что команда вписывает фанатов в свой бас. Это говорит о уважении команды к фанатам. Но обижаться из-за того,что не вписали... З.ы. Да,я вам завидую, и не только вам, а всей 2й лиге Smile

Ни один фильм не может собрать стотысячную аудиторию, которая бы на протяжении полутора часов ежесекундно переживала и волновалась, наблюдая, как 22 парня гоняют по полю мяч...© Х.Гвардиола
03 Aug 2010 14:48 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Kropich

fcsdn

Відповісти цитуючи
emeljan написав:
Kropich написав:

Я не против того,что команда вписывает фанатов в свой бас. Это говорит о уважении команды к фанатам. Но обижаться из-за того,что не вписали... З.ы. Да,я вам завидую, и не только вам, а всей 2й лиге Smile

От в тому то і справа, що річ іде про повагу клубу. От, наприклад, у гравців і тренерів я побачив щиру подяку за те, що ми приїхали і підтримали їх. А от зі сторони клубу... Нас там давно вже поза очі пі...сами називають, хоч і вішають лапшу на вуха при особистому спілкуванні. А начальник команди просто представник їхньої думки. Вже давно ми з ним не в ладах. І це справді ображає, бо вболіваємо ми щиро і безкорисливо, а вони свої справи вирішують.
03 Aug 2010 15:14 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт
Kropich

fcsdn

Відповісти цитуючи
http://ultras.dndz.name/publ/3-1-0-19
Ось, до речі, кілька фоток.
03 Aug 2010 15:24 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт
Bart

fcakh

Відповісти цитуючи
Kropich написав:
http://ultras.dndz.name/publ/3-1-0-19
Ось, до речі, кілька фоток.

Ви нічого не переплутали де сектор гостей, а де господарів? Very Happy

03 Aug 2010 15:27 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Kropich

fcsdn

Відповісти цитуючи
Йой, дякую, все вже виправили Embarassed
03 Aug 2010 15:51 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт
555

Відповісти цитуючи
dembel`
вы не ультрас,вы "Фан-клюб"

Так прекращаем эти терки Кремень-Днепродым,вы отвлекаете.
Я недоволен-тема выезда николаевцев не раскрыта.
03 Aug 2010 19:01 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Belya

fcdch

Відповісти цитуючи
dembel` написав:

А если это не в ультрасовских понятиях спокойно без нервотрёпки добраться до нужного тебе места, и нормально, без траблов с ACAB и хозяйскими Casual поддержать свой клуб то я ни хрена не понимаю разницы между ultras и hools Mad

Я тебе объясню разницу словами форумчан
ультрас не дерутся(с) Aaaaaaaaaaa!
03 Aug 2010 21:36 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
dimon_tkd

fckk

Відповісти цитуючи
"Гірник" - "Гірник-Спорт"
http://kr2012.com/leisure/photo/index.php?PAGE_NAME=section&SECTION_ID=4914

04 Aug 2010 11:15 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail ICQ
NemeziS

fcsdn

Відповісти цитуючи
dimon_tkd написав:
Хм, "Faster Group". Что бы это значило?

(c) 50 худших вещей в современном футболе
04 Aug 2010 12:12 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Kropich

fcsdn

Відповісти цитуючи
dimon_tkd написав:
http://kr2012.com/leisure/photo/index.php?PAGE_NAME=section&SECTION_ID=4914

Ви самостійний двіж, чи хлопці з Кривбасу?
04 Aug 2010 16:12 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт
Показувати:    
Цю тему закрито    Форум на ultras.org.ua » Кубок України та інші турніри Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 46, 47, 48  далі
Сторінка 13 з 48

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі