Фільми і TV-передачі
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31, 32  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Розмови про все підряд Попередня тема
Наступна тема
Фільми і TV-передачі
Автор Повідомлення
Стівен Сігал
модератор

fckl

Відповісти цитуючи
FCEB написав:
Обясніть мені ще, де була використана вівця ?)
Через невиразну гру та відсутність бійцівських якостей минулого сезону, під загрозою вильоту в пердив, деякими фанатами була проявлена ініціатива критики та тиску на команду таким екзотичним способом. Вирішили на тренувальну базу привезти вівцю.
19 Oct 2012 16:59 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Katleta

fcnt

Відповісти цитуючи
Стівен Сігал написав:
FCEB написав:
Через невиразну гру та відсутність бійцівських якостей минулого сезону, під загрозою вильоту в пердив, деякими фанатами була проявлена ініціатива критики та тиску на команду таким екзотичним способом. Вирішили на тренувальну базу привезти вівцю.

Сігал так може людина незнає самого поняття "вівці" до речі це вже дуже стара традиція, обзивати футболістів "вівцями" цікаво наскільки давно ? І чому саме "вівці", якось завжди було цікаво ? хто знає ?
20 Oct 2012 13:33 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Стівен Сігал
модератор

fckl

Відповісти цитуючи
Katleta написав:
Сігал так може людина незнає самого поняття "вівці" до речі це вже дуже стара традиція, обзивати футболістів "вівцями" цікаво наскільки давно ? І чому саме "вівці", якось завжди було цікаво ? хто знає ?

ну так там здається не настільки глибокий асоціативний зв'язок Very Happy і так ясно чому вівці.
А от з приводу давності того я без поняття) Мабуть, люди, котрі б могли сказати наскільки давно це "провадиться", на такого роду форумах та й взагалі в неті рідко, якщо взагалі сидять)
20 Oct 2012 14:09 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
FCEB

fceb

Відповісти цитуючи
Katleta написав:
Стівен Сігал написав:
FCEB написав:
Мене просто цікавило питання, де вона була використана. Не потрібно перекручувати мої слова.
20 Oct 2012 21:24 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Місцевий

Відповісти цитуючи
СЬОГОДНІ!
Канал Інтер. 19.00. Передача "Про життя". Тема "Справа сім'ї Павличенко"
05 Nov 2012 18:54 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Katleta

fcnt

Відповісти цитуючи
Надіюся хтось запише передачу і виставить, ато не у всіх є можливість подивитися он-лайн. До речі єхидний ішак з поглядом анаконди ігор Циганик походу, допездівся до того що заняв колишне місце Артема Франкова( Франков як представляється, таки збавив обороти) А ця тупа примітивна істота(Циганик) майже в кожній своїй передичі "Про футбол" поливає брудом майже всі двіжі, причому в Оф двіжняках повний нуль, скільки йому люди в фейзбуці не писали за ПавлІченків ні слова. Жодного разу не згадав. Crazy

ПавлІченки, Катлето. Не плутай із російським футболістом.
Сігал

Змінено: Katleta (05 Nov 2012 19:59)
05 Nov 2012 19:57 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Волосся на грудях

Відповісти цитуючи
подивився 1 частину, вроді нічьо так

05 Nov 2012 19:59 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
дед барадед

fcmz

Відповісти цитуючи
Лифтер пиздец
05 Nov 2012 20:50 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail ICQ
улыбатор

fcts

Відповісти цитуючи
дед барадед написав:
Лифтер пиздец
Та да. Такое чувство, что ему денег дали и приказали говорить ересь.
Не понял прикол с уликами про пару кроссовок с кровью, оставленную на месте преступления? В чем смысл оставлять кроссовки в подъезде? Wink

05 Nov 2012 21:00 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
У.С.С.Д.

fcdk

Відповісти цитуючи
Сігал, я бачу ти такий же борець за граматично правильне написання прізвищ, як і я Scarve
Тому, це посилання з документом зі справи для тебе - http://youtu.be/GgzJ_j_Oj6E?t=4m30s
06 Nov 2012 02:03 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Стівен Сігал
модератор

fckl

Відповісти цитуючи
У.С.С.Д. написав:
Сігал, я бачу ти такий же борець за граматично правильне написання прізвищ, як і я Scarve
Тому, це посилання з документом зі справи для тебе - http://youtu.be/GgzJ_j_Oj6E?t=4m30s
я твої повідомлення про И та І побачив вже постфактум, після редакції поста Катлети.
Вже виправив і в себе. Щиросердечно перепрошую.
06 Nov 2012 02:22 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
У.С.С.Д.

fcdk

Відповісти цитуючи
Стівен Сігал написав:
Щиросердечно перепрошую.
Та немає за що. Так склалося, хоча насправді не принципово, головне - це солідарність.
"Про життя. Третє вбивство"
Доречі, програма була відзнята ще 14 жовтня, а показана лише вчора - щоби ви розуміли, що таке Інтер.
06 Nov 2012 03:02 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
SKultras

Відповісти цитуючи
"ДНК портрет НАЦІЇ - сенсація століття" - цікава передача! Ще одна теорія походження українців!
http://www.youtube.com/watch?v=HrYaa9Iy9Aw

09 Nov 2012 11:15 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Ricken

fcvp

Відповісти цитуючи
Може хтось викласти другу частину "Про життя. Третє вбивство"???

09 Nov 2012 13:03 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
lorwin

Відповісти цитуючи
Ricken написав:
Може хтось викласти другу частину "Про життя. Третє вбивство"???

http://www.youtube.com/watch?v=CAY8yqpyNGs&feature=plcp
09 Nov 2012 13:19 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Розмови про все підряд Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31, 32  далі
Сторінка 29 з 32

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі