Ультрас ФК Самбір
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Ультрас України Попередня тема
Наступна тема
Ультрас ФК Самбір
Автор Повідомлення
S.R.P.

fcsam

Відповісти цитуючи
Для команди створюються всі умови. Харчування, проживання на виїздах на КФК і т.д. Хлопці мають досить достойну зарплату. Спонсорів є декілька, але серед них "яскраво виражений" лише 1. Та сама особистість, навколо якої ходили чутки про його долю в ФК Львів. Про перспективи 2 ліги нічого говорити неможу, бо попри успіхи на КФК команда в чемпіонаті області займає не високе місце. Хоча багато хто каже, що рівень деяких команд з Прем"єри Львівщини набагато вищий ніж деяких команд 2 Ліги України.

Ми в принципі не проти 2-ї Ліги, але дость комфортно себе почуваємо і в області. Тим більше нашій канторі ше і року нема......Було б гарно поганяти ше сезон-два по області, а потім і на Україну. Хоча практика виїздів з Самбором за межі області також присутня)))

Україно, Мати Героїв, зійди до серця мого, прилинь бурею вітру кавказького, шумом карпатських ручаїв, боїв славного Завойовника Батька Хмеля, тріюмфом і туком гармат Революції, радісним гомоном Софійських Дзвонів. Нехай в Тобі відроджуся, славою Твоєю опромінюся, бо Ти, все життя моє, бо Ти, все моє щастя.
15 Jun 2011 20:33 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Mole

fcsd

Відповісти цитуючи
LINKER18 написав:
Можливо карл маркс мав на увазі загон з рогами, які трохи вилізли за межі червоного круга, ну і само собою м"ячик так само трошки виліз за рамку

с вылезанием за рамки как раз все нормально
16 Jun 2011 16:08 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт ICQ
S.R.P.

fcsam

Відповісти цитуючи
http://www.ukrfootball.in.ua/amateur/608----lr-

Україно, Мати Героїв, зійди до серця мого, прилинь бурею вітру кавказького, шумом карпатських ручаїв, боїв славного Завойовника Батька Хмеля, тріюмфом і туком гармат Революції, радісним гомоном Софійських Дзвонів. Нехай в Тобі відроджуся, славою Твоєю опромінюся, бо Ти, все життя моє, бо Ти, все моє щастя.
30 Jun 2011 21:42 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Пінгвін

fckl

Відповісти цитуючи
S.R.P. написав:
http://www.ukrfootball.in.ua/amateur/608----lr-

Центральна фраза?:

— Якщо не буде зрушень з «мертвої» точки, то переїдемо грати в Добромиль. Наші плани стануть відомі вже на початку літа.

01 Jul 2011 08:34 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
S.R.P.

fcsam

Відповісти цитуючи
http://fcsambir.com

стартував офіційний сайт нашого клубу

13 Aug 2011 22:56 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
S.R.P.

fcsam

Відповісти цитуючи
http://www.youtube.com/watch?v=zdU3jxEehuQ

15 Aug 2011 20:55 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Rama
модератор

fcpif

Відповісти цитуючи
S.R.P. написав:
http://www.youtube.com/watch?v=zdU3jxEehuQ

Всьо файно звичайно, але пісенька про дойче райх на фоні якось не в тему.

16 Aug 2011 10:13 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Пінгвін

fckl

Відповісти цитуючи
На область "Самбір" уже не грає. Це означає, що з літа буде друга ліга? І ще може хто що знає про Червоноград...

13 Apr 2012 10:50 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Misha

Відповісти цитуючи
Наш клуб знявся з обласних змагань Sad
Залишилась єдина втіха - ганяти за молодіжку на Чемпіонат Району Crazy
13 Apr 2012 13:01 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Пінгвін

fckl

Відповісти цитуючи
А ні, вибачте. Є в першій лізі, група Б. А Червонограда таки нема...

13 Apr 2012 13:05 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
S.R.P.

fcsam

Відповісти цитуючи
Клуб цього року переживає не зовсім найкращі часи. Для порівняння - минулого року ми виступали в Чемпіонаті і Кубку серед аматорів + Прем"єр ліга області і всі можливі кубки. Цього року команда в останню мить ледве зареєструвалася на чепліонат облатсі в вищезгадану лігу. Вся справа в тому, що завдяки "сприянню" міської влади в особі нашого мера (тепер вже нового президента) з команди пішов основний спонсор. Старі футболісти, які залишилися в клубі з минулого року казали, шо команда можливо буде зніматися після першого кола. Ось така х..ня, малята... Cry

13 Apr 2012 15:14 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Maslo

fcmz

Відповісти цитуючи
сфотал в Ровно Applause

30 Apr 2012 14:00 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
S.R.P.

fcsam

Відповісти цитуючи
Перша сторінка газети "ФутболПростір" випуск № 47 23-29 листопада 2010р. \0

21 Dec 2012 21:30 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Ультрас України Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3
Сторінка 3 з 3

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі