Трофеї
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Супорт Попередня тема
Наступна тема
Трофеї
Автор Повідомлення
June

fcdk

Відповісти цитуючи

львів'янин у складі 1 чол захоплює ворожий банер який представлений на фото і тим самим доводить що 1 в полі також воїн!!!
Я другий тайм стояв на секторі жидів. в кінці матчу просто підійшов і зняв) мені один карлан ше поміг навіть)
а один здаровий жид попросив в мене пару ковтків пива)) (с)

Змінено: June (22 Apr 2013 00:25)
21 Apr 2013 23:55 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Терновий

Відповісти цитуючи

03 Jun 2013 22:24 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
ultraFC

Відповісти цитуючи
Терновий написав:

то це ж банер кузьми)))))

04 Jun 2013 08:00 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Одессит

fcco

Відповісти цитуючи
ultraFC написав:
Терновий написав:
то це ж банер кузьми)))))
Эту фразу можно отнести и к посту за 21 апреля.
05 Jun 2013 00:11 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Rourke

fcmkh

Відповісти цитуючи
Эту фразу можно отнести к 88% баннеров в данной теме

05 Jun 2013 08:03 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Yaroslav
модератор

fcnt

Відповісти цитуючи
В Україні взагалі всі підрізані банери можуть бути тільки кузьмічовськими.
Банер висів поруч з сектором Скали, інших банерів не було. Ось відео самого підрізання: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Pdg_6wU98KM. Акція починаючи з 33.40

Такими темпами треба створювати єдиний електронний реєстр ультрас-банерів, щоб люди могли розібратися, що підрізати, а що ні. Blahblah

05 Jun 2013 13:34 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Shuzik

fcdk

Відповісти цитуючи
Никогда не понимал этой вот войны на западной Украине, её там хуй да нихуя зато враждуют все, я понимаю если бы отжали там у жидов банер или ещё у каких вражин нормальных, но отжимать в своих краях банера - это нечто .Вы равны друг другу по идее, характеру, натуре, патриотизму и занимаетесь такой вот хуйнёй.Я не думаю, что все воспринимают эту новость как какое-то величайшее событие. Плюс сопоставьте равенство сил, результат на лицо у кого мощнее движуха тот и в почёте.

07 Jun 2013 00:28 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Итальянец

fcdk

Відповісти цитуючи
Shuzik написав:
Никогда не понимал этой вот войны на западной Украине, её там хуй да нихуя зато враждуют все, я понимаю если бы отжали там у жидов банер или ещё у каких вражин нормальных, но отжимать в своих краях банера - это нечто .Вы равны друг другу по идее, характеру, натуре, патриотизму и занимаетесь такой вот хуйнёй.Я не думаю, что все воспринимают эту новость как какое-то величайшее событие. Плюс сопоставьте равенство сил, результат на лицо у кого мощнее движуха тот и в почёте.
возможно тут имеет место "эффект дерби". парни с двух соседних улиц выяснют кто сильнее.
07 Jun 2013 12:28 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
OFG

fcco

Відповісти цитуючи
Итальянец написав:
Shuzik написав:
возможно тут имеет место "эффект дерби". парни с двух соседних улиц выяснют кто сильнее.
Да... Как раз по моему парням большой ПЛЮС, что не дружат, а воюют.
А то во второй лиге и так оппонентов по минимуму...
07 Jun 2013 12:33 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Терновий

Відповісти цитуючи
Кожен сам коваль свого щастя Стрийки самі вибрали свій шлях хто знає той пойме про шо я говорю,але з одного боку воно і добре більше ворогів більше двіжухи більше веселухи раді того і живем.
07 Jun 2013 14:01 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Gnat

fcmz

Відповісти цитуючи
Терновий написав:
,але з одного боку воно і добре більше ворогів більше двіжухи більше веселухи раді того і живем.
А я думал вы свой клуб поддерживаете, ради того и живете, а оно вона как Sad

07 Jun 2013 16:38 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Misha

Відповісти цитуючи
Gnat, кожному своє(с). Для когось підтримка клубу головне. Для когось двіжовий пафос!
07 Jun 2013 17:41 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
LINKER18

fcms

Відповісти цитуючи
Терновий написав:
Кожен сам коваль свого щастя Стрийки самі вибрали свій шлях хто знає той пойме про шо я говорю,але з одного боку воно і добре більше ворогів більше двіжухи більше веселухи раді того і живем.
Кажеш хто знає той пойме ?
А чи всі знають який ви шлях вибрали ? Шо ж ти не розказуєш, друже ?
08 Jun 2013 00:39 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Rom4yk

fcnt

Відповісти цитуючи
почалось... підніміть архів за 1 серпня 2010 року Скала Нива 0-1 - тоді все всім стане ясно.
хто з мечем піде -той від меча і поляже. нічого в цьому житті не минає безслідно.

08 Jun 2013 10:58 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
дед барадед

fcmz

Відповісти цитуючи
Пишите все как есть, а то один загадками говорит, второй про архивы.
08 Jun 2013 14:29 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail ICQ
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Супорт Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  далі
Сторінка 34 з 36

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі