Відбір до ЧС 2014
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 46, 47, 48  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Попередня тема
Наступна тема
Відбір до ЧС 2014
Автор Повідомлення
Galician
полковий писар

fckl

Відповісти цитуючи
Тапольской написав:
ну это все меняет, раз лунае

Не звернув уваги на голи Девіча, але от після голу Едмара сектор почав "гУкати" в честь мавпочки, а особисто я сказав, що цей гол не рахується ( юзер Рама не дасть збрехати Wink )

Взагалі, якщо говорити по цій темі, то зізнаюсь, що я теж вимкнув телевізор в ту мить, коли Едмар вперше виходив на поле у футболці збірної, міняючи когось із наших.

Але якщо подумати, то не ми керуємо кадровою політикою збірної (так само як і місцем проведення матчів та цінами на квитки). І це було б занадто просто, отак віддати ЇМ наші трибуни. Тим більше, що для дуже багатьох людей збірна - це команда №1. Є пацани з сіл, райцентрів, ба навіть з великих міст, які катають ледь не на всі ігри збірної. Он, з Франківська на цю гру приїхало 30 штиків одної тільки ультри. А це, на секундочку, весь сектор Вар'ятів!!!

Я веду до того, що так чи інакше, але підтримка збірної буде завжди, питання лише в тому, який це буде мати вигляд. Якщо, наприклад, у Львові чи Дніпрі буде організований сектор, і допомога для іногородніх, то в Києві чи Донецьку все буде пущено на самотік (міста назвав для прикладу).

Одним словом, ніхто нікого за вуха не тягне на матчі збірної, але так само нікому і не заборониш.

І добровільно втрачати такий плацдарм для проявів патріотизму (націоналізму\антисемітизму\расизму і т. д.) було б нерозумно, як на мене.
09 Sep 2013 09:31 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Naphthyzinum

fckl

Відповісти цитуючи
Тапольской написав:

ну это все меняет, раз лунае

Тапольський, кицюня, от не напрягай людей. І пиши якось одною мовою, а ото твій сарказм приївся вже

09 Sep 2013 14:20 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Stifffffler

fckl

Відповісти цитуючи
Не знаю чи вже писали, але правильно буде
"GoverNment"
Тупо робити такі прайоби.

09 Sep 2013 14:49 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Shuzik

fcdk

Відповісти цитуючи
Я например незнаю как быть на Девича можна закрыть глаза немного да и то с трудом,а от эдмара в топку сто пудов, нужно что-то думать по этому поводу чтобы общественность видела какого мы мнения о натурализации, сами кузи часто шепчуться в общественных местах что им не особо приятно видеть черномазых в зборной ну или там сербов каких. Нужно замутить банер "Ні натуралізації", "Натарулізація- команди деградація", "Україна для Українців "или тому подобное. Например, если на поле выходит эдмар , зярядить "Нам потрібні Українці", або "Нам потрібна з хлопців наших збірна" или просто же банер ростянуть. Массу можна придумать тем на этот счёт, просто нужно чтобы эту тему подхватили все движи, было бы заметно для общественности.

09 Sep 2013 22:14 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Dancher

fcmkh

Відповісти цитуючи
Shuzik написав:
если на поле выходит эдмар , зярядить "Нам потрібні Українці", або "Нам потрібна з хлопців наших збірна" или просто же банер ростянуть.

А чого нічого не мутіл, коли москаль Алієв на поле виходив?

09 Sep 2013 22:29 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Shuzik

fcdk

Відповісти цитуючи
Dancher написав:
Shuzik написав:
если на поле выходит эдмар , зярядить "Нам потрібні Українці", або "Нам потрібна з хлопців наших збірна" или просто же банер ростянуть.

Пацан отжог Lol Crazy

09 Sep 2013 22:31 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Dancher

fcmkh

Відповісти цитуючи
Shuzik написав:

Пацан отжог Lol Crazy

Посміявся? Я ще вухами ворушити вмію! Smile Ти мені поясни чим Девіч та Едмар "іноземніe" того ж Алієва Мілевського або Калитвинцева, наприклад?

09 Sep 2013 22:42 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Shuzik

fcdk

Відповісти цитуючи
Ты утомил, тему Натурализация читал ? Вот почитай и у тебя не будет больше таких вопросов, я повторять не собираюсь и пиши по теме, я понимаю этот ваш настрой Crazy но опять , пиши по теме.

09 Sep 2013 22:56 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
roter_schnee
модератор

fcdd

Відповісти цитуючи
Dancher написав:
Shuzik написав:

Dancher, эту тему давно пережевали и выплюнули. Если есть вопросы/предложения/пожелания - оставляй их здесь http://ukrultras.com/forum/viewtopic.php?t=259
10 Sep 2013 00:50 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Gatalskiy

fcis

Відповісти цитуючи
Dancher, а ти чого не мутив? Всі пишуть що треба зробити, візьміть і зробіть, це не важко і не дорого.

10 Sep 2013 07:36 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
ultraFC

Відповісти цитуючи
пост Гатальського думаю і юхера Shuzik зачіпляє, дивно коли люди з наймасовіших двіжів України жаліються що нічого не мутили\не мутимо....

10 Sep 2013 07:46 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Dancher

fcmkh

Відповісти цитуючи
Gatalskiy написав:
Dancher, а ти чого не мутив? Всі пишуть що треба зробити, візьміть і зробіть, це не важко і не дорого.

Може тому й не мутіл, що бачив їх гравцями національної команди, як і Девіча з Едмаром. Але це лише моя думка. Повірте, ми закордоном як діаспора досить чітко поділяємо такі речі. Мі катаємо в першу чергу на саму ЗБІРНУ, будь то молодіжна, юніорська або національна, а не на її гравців та тренерів. Інакше б була алергiя на гравців, що представляють в ній ворожі клуби для будь-якого з нас.

P.S. Усiх з Матчдей

10 Sep 2013 13:35 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Caledonia

fcdk

Відповісти цитуючи
А я не могу всерьёз переживать за ту команду, где играет например такое мурло типа Рахитского или курва Кучер.

10 Sep 2013 14:03 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Тапольской

fcdd

Відповісти цитуючи
Caledonia написав:
А я не могу всерьёз переживать за ту команду, где играет например такое мурло типа Рахитского или курва Кучер.

Согласен

10 Sep 2013 14:19 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Pekc

fcdk

Відповісти цитуючи
Як на мене це дурість не вболівати за збірну через те що не поважаеш гравця який грає у ворожому клубі. Це збірна і клубні конфлікти на другому плані, да десь є неповага до ракитського, через те що він філонив від збірної. Друге діло це едмар та девіч, вони не українці вони не мають право вдягати футболку с гербом України, цим поступком ффу вкрали у багатьох людей збірну.
10 Sep 2013 16:47 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 46, 47, 48  далі
Сторінка 28 з 48

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі