Україна - Латвія U-21 у Черкасах 08.06.2014
Перейти до сторінки назад  1, 2

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Попередня тема
Наступна тема
Україна - Латвія U-21 у Черкасах 08.06.2014
Автор Повідомлення
skauzer

fcdc

Відповісти цитуючи
Фото з маршу

09 Jun 2014 00:12 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Maslo

fcmz

Відповісти цитуючи

09 Jun 2014 09:13 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Wilson

fcdc

Відповісти цитуючи
Величезна подяка від черкаських ультрас всім гостям нашого міста. Марш єдності в Черкасах, об'єднав близько тисячі фанатів з різних клубів нашої країни. Тим самим, ми зайвий раз показали, що національна ідея для нас важливіша, ніж клубні непорозуміння.

Ще за тиждень до гри мол.збірних України та Латвії, було невирішене питання місця проведення матчу. Врешті, призначення м.Черкаси для проведення гри, викликало у нас надзвичайну радість, але ми були неготові для організації підтримки. Тому просимо з розумінням поставитись до нашого першого досвіду, в організації матчів на такому рівні.

Всі куплені квитки у фан-сектор - це важливий вклад у забезпечення всім необхідним черкаських хлопців, які зараз захищають нашу країну від окупантів. Ваші гроші - це їх безпека!

# Величезна козацька всім подяка, та до наступних зустрічей!

09 Jun 2014 11:48 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
skauzer

fcdc

Відповісти цитуючи

09 Jun 2014 12:07 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Антишавка

fcdk

Відповісти цитуючи
На грі не був, але по ТіВі і з відгуків, кажуть, що атмосфера була чудова. Сподіваюсь, що наступні ігри збірної, побачать такі міста, як Тернопіль, Олександрія, Чернівці і т.д.
09 Jun 2014 22:16 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
JIexa

Відповісти цитуючи
http://vk.com/slavutych_cherkasy?z=video40187920_168786858%2F9679bdf808b70a7cff

Тотовицкий: Верил до конца, что забью гол

Форвард "Ильичевца" Андрей Тотовицкий и молодежной сборной Украины прокомментировал победу над сборной Латвии (2:1).

"Верил до конца, что сейчас забью гол. Ордец продлил головой, а я уже затолкал. Мы должны были побеждать, потому что для нас это была очень важная игра. А когда результат довлеет над тобой - очень сложно показывать слаженную игру. Считаю, что мы заслужили эту победу".

"Болельщикам я подарил шорты и футболку. Хотя они сами снимали все. Сегодня мы им обязаны очень многим - такой поддержки я еще не видел. Нигде в Премьер-лиге нет такой поддержки, как была у нас в Черкассах. До раздевалки я дошел в одном флаге нашей страны - обмотался и пошел. Сохраню флаг, повешу на стенку", - сказал Тотовицкий телеканалу "Футбол 1
".
10 Jun 2014 08:34 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Misha

Відповісти цитуючи
Антишавка написав:
На грі не був, але по ТіВі і з відгуків, кажуть, що атмосфера була чудова. Сподіваюсь, що наступні ігри збірної, побачать такі міста, як Тернопіль, Олександрія, Чернівці і т.д.
в Сумах б, давно хотів на їх стадіон з'їздити.
+ як вже хтось писав люди б потягнулись. Це б було свято для всього міста
впевнений всім вже в горлі сидить Олімпійський(не в образу сказано)...та й активної підтримки на ньому не надто помітно!
10 Jun 2014 20:13 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
JIexa

Відповісти цитуючи
Misha написав:
Це б було свято для всього міста!
ты считаешь марш фашистов праздником? Crazy

10 Jun 2014 21:34 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Misha

Відповісти цитуючи
JIexa написав:
Misha написав:
Це б було свято для всього міста!
ты считаешь марш фашистов праздником? Crazy
только так и никак иначе(с) Evil or Very Mad
в сєпаратіків ще й не такі "перли" попадаються
11 Jun 2014 02:31 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
S.R.P.

fcsam

Відповісти цитуючи
А є якась інфа на рахунок клубних міжнародних матчів в Черкасах? і як відреагували на забіг на поле після голу з боку керівництва? Це може якось "наламати" Євролігу в Черкасах?

Україно, Мати Героїв, зійди до серця мого, прилинь бурею вітру кавказького, шумом карпатських ручаїв, боїв славного Завойовника Батька Хмеля, тріюмфом і туком гармат Революції, радісним гомоном Софійських Дзвонів. Нехай в Тобі відроджуся, славою Твоєю опромінюся, бо Ти, все життя моє, бо Ти, все моє щастя.
11 Jun 2014 16:18 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
JIexa

Відповісти цитуючи
руководство команды и стадика молчит, и есть такие новости:

ФФУ обрала черкаський стадіон для проведення міжнародних матчів http://ridne.ck.ua/ffu-obrala-cherkaskij-stadion-dlya-provedennya-mizhnarodnix-matchiv/
12 Jun 2014 13:47 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення ICQ
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Збірна України Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2
Сторінка 2 з 2

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі